פרשת ניצב בר לב

דווקא לי נראה כי יהיה כתב אישום, היה ריח של סמים בסיפור וייתכן שדברים נוספים

במקרה זה ע"פ התקשי"ר חייבים להשעותו ולהוציאו לחופשה לאלתר במחצית שכרו החודשי ואם יורשע, יודח, בנוסף לעונש שיפסק לו

להנות היום מה שתפסידו למחר

כנראה הייתה נשואה והזדיינה עימו לכן פחדה לדבר המלעונה עכשיו נזכרה שלמו לה בטח

חלק הנשים הינם עם מסוכן וטיפש ועושות שטויות אחר כך באים גברים ומטפלים בהם ויושבים בבית הבראה של שבס לכן עדיף לשלם ולהנות ולחזור הבית בשלום בלי בלגן

הייתה נשואה והתגרשה מבעלה בגיל 28

לאחר מיכן חיה עם עו"ד ידוע שלאחר שנתיים של חיים משותפים הלך לעולמו לאחר מחלה קשה, דרשה מחצית רכוש ומזונות מהעיזבון ובית המשפט דחה זאת, כאשר אימה הציגה צו ירושה אחר חוקי רק בת 46,ואיזה "קריירה" עברה" הדבר ישחק כנראה לצד ההגנה של בר לב, כדי לפגוע באמינותה, משעמם לא יהיה

האמנתי ברגע שאזרה אומץ להופיע ולדבר ולא הסתתרה כמו א' מבית הנשיא

כאזרח להיום אקבל כל הכרעה משפטית שתבוא זה שאני מאמין, עדיין לא אומר שתושג הכרעה בבית המשפט נגדו,צריך ראיות, לילה טוב

מוטי,אי אפשר לגנות את א' מבית הנשיא על שהסתתרה

אשה שנפגעת עבירה מינית יכולה שנים לא להתלונן כי זה חלק מהתהליך שעובר עליה וכנל גם לא לרצות להתפרסם ובמקרה של קצב היא גם היתה עלולה לשלם מחיר יקר באלימות פיזית ומילולית נגדה

יעוץ חיצוני ומי משלם??????? המשטרה לא?.

אבל היא בכפיפםות אלא כאילו שכרו את שרותיה ושילמו לה

הגתה עיר ללא אלימות כאשר הינה מלאה בסמים?

לא מסתדר לי

מוטי התבלבת.הסמים זה לא א' שכבא נחשפה אלא מ' וחברתה שאני כבר לא זוכרתת איזה אות הן

ד"ר אינס, אני מאמין לה, אם יורשע בדין, מקומו לא במשטרה, אלא בבית הכלא

שמעתי אותה ןמאמיו לה היא לא נראית ונשמעת פריחה בשלב זה הוא יכול לשכוח מהמפכלו"ת ואם טיפוס כאלה אמון על שלטון החוק, יש להכניס לו חוקן הכי חזק ביפן אחד שכמותו היה מתאבד

לי היא נראתה מניפולטיבית, עם כישורי דרמה לא מבוטלים.

גם העיתוי שבו יצא הסיפור נראה לי חשוד, שלא לדבר על האופן הלא-ברור בו זכתה הגברת לחוזה השמנמן שלה עם המשרד לבטחון פנים. בקיצור, אני לא נפלתי שדודה בקסמיה. ותהיותי בקשר לכל הסיפור הזה (וגם הסיפור השני שנקשר לבר לב) נשארו בעינן.

מתברר היום שניצב בר לב אנס את המתלוננת,נמצא שקרן בפוליגרף

והנאנסת נמצאה דוברת אמת בפוליגרף

אהבל עוד לא הספקת להכיר בחורות

כאני שחרש על הרבה ברור שאתה תקוע עם אחת כל חייך הינך מאמין לפריחות בעלות תואר דוקטור יש לבדוק גם אם את התואר אולי השיגה דרך המיטות המפורסמות בבית המלונות בחורות יכולות להשיג הכל אפילו מלכים שנפלו קורבנות בפני נקבות מושכות ומלעונות לכן סבא נחמד אל תמהר להאשים גיבורי ישראל ואם לא תמות בעוד כשנה הכל יתברר בבית המשפט תספיק אז תתאפק ותחיה

מוטי התבלבת.הסמים זה לא א' שכבא נחשפה אלא מ' וחברתה שאני כבר לא זוכרתת איזה אות הן

יונה, אולי זה מה שהולך היום..........

אם הינה יפיפיה ואינך אמיד/סלאב, סיכוייך אפסיים?

מר שוטר ..פתאום אתה מאמין לה? עד עכשיו אמרתה שאתה מאמין לו

משה גם לשעבר עלול לטעות, בהווה בר לב טעה שהתמסר לפריחה

לי היא נראתה מניפולטיבית, עם כישורי דרמה לא מבוטלים.

גם העיתוי שבו יצא הסיפור נראה לי חשוד, שלא לדבר על האופן הלא-ברור בו זכתה הגברת לחוזה השמנמן שלה עם המשרד לבטחון פנים. בקיצור, אני לא נפלתי שדודה בקסמיה. ותהיותי בקשר לכל הסיפור הזה (וגם הסיפור השני שנקשר לבר לב) נשארו בעינן.

אין מערבים שמחה בשמחה.

אבל לפני 20 שנה היה הספור של עו"ד שמחה, שמחה זיו ז"ל, שהכוכבת הזוהרת של סיפורנו, היתה ידועתו בציבור, ותבעה את מחצית רכושו,על סמך צואה בעל פה,שכאילו הבטיח לה ,שבועיים לפני מותו, לדבריה, כאשר נפטר. השופט שישב בדין, קבע שאינו מאמין לה, וציוה את כל הרכוש , [הגדול, יש לציין] לאמו הקשישה , שהגישה צואה כתובה. היא שהקימה, ובהצלחה, את פרויקט, עיר ללא אלימות, ומשדלת נפגעות תקיפה מינית להתלונן במשטרה, לא עושה זאת בעצמה, אלא אחרי שנתים, וגם זאת לא מרצונה,שלא לדבר על העיתוי. תמהתני, איפה עובר הקו בין חיזור לשטוץ, לבין תקיפה ממש.

משה גם לשעבר עלול לטעות, בהווה בר לב טעה שהתמסר לפריחה

מר שוטר..בדרך כלל על טעויות משלמים.....

יונה, אולי זה מה שהולך היום..........

אם הינה יפיפיה ואינך אמיד/סלאב, סיכוייך אפסיים?

סליחה שאני מתערבת בשיחה אישית בינכם,

אבל האם זה טעמך ביופי הנשי? לדעתי ,יש לה שינים של סוס, ופיגורה בהחלט סטנדרטית +, ה+ למשקל עודף. אבל מה שכן, הייתי רוצה ממנה את מספר הצבע לשיער, צבע יפה.

מר שוטר..בדרך כלל על טעויות משלמים.....

זכור אדם חכם

"אים היינו נולדים עם ניסיון לא היינו חיים בטעויות" אז...רשום אימרה זאת, היא רק שלי

אין מערבים שמחה בשמחה.

אבל לפני 20 שנה היה הספור של עו"ד שמחה, שמחה זיו ז"ל, שהכוכבת הזוהרת של סיפורנו, היתה ידועתו בציבור, ותבעה את מחצית רכושו,על סמך צואה בעל פה,שכאילו הבטיח לה ,שבועיים לפני מותו, לדבריה, כאשר נפטר. השופט שישב בדין, קבע שאינו מאמין לה, וציוה את כל הרכוש , [הגדול, יש לציין] לאמו הקשישה , שהגישה צואה כתובה. היא שהקימה, ובהצלחה, את פרויקט, עיר ללא אלימות, ומשדלת נפגעות תקיפה מינית להתלונן במשטרה, לא עושה זאת בעצמה, אלא אחרי שנתים, וגם זאת לא מרצונה,שלא לדבר על העיתוי. תמהתני, איפה עובר הקו בין חיזור לשטוץ, לבין תקיפה ממש.

קו דק מאוד.אבל מניצב וקצין בכיר, מצפים להתנהג ולפעול אחרת .למרות??..

הייתה נשואה והתגרשה מבעלה בגיל 28

לאחר מיכן חיה עם עו"ד ידוע שלאחר שנתיים של חיים משותפים הלך לעולמו לאחר מחלה קשה, דרשה מחצית רכוש ומזונות מהעיזבון ובית המשפט דחה זאת, כאשר אימה הציגה צו ירושה אחר חוקי רק בת 46,ואיזה "קריירה" עברה" הדבר ישחק כנראה לצד ההגנה של בר לב, כדי לפגוע באמינותה, משעמם לא יהיה

משעמם אף פעם לא במדינתנו. וגם מר חפץ כנראה ישלם על הפזיזות שלו

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר