פרשת ניצב בר לב

כאילו מר שוטר לא יכול להתחרמן ואולי גם לזיין מהצד?

לא סירסו אותו כשנבחר לתפקיד בכיר.

וגם לדוקטור א מתעוררים פה ושם ההורמונים

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

גברות נכבדות היו זמנים אם הקבינה הכפולה הייתה מדברת אלה יסתור

כמה פעמים זיינתי בדרך לאילת הבית זונות היה מחניון כושי שם היו נערות יפות וקבועות מזדניות עם נהגי המשאיות ב150 שח גם בתחנה מרכזית בדימונה היו סוג ב זול יותר רבל זקנות בנות 40 טוב אני לא מועמד להיות ראש המשטרה מאז בריאת העולם גברים מזיינים נשים רק לאחרונה בת"א מזדיינים גם גברים עם גברים לפחות חצי מהגברים חולים קשה שם לדעתי מגיע לו צלש. שסיפק 3 בערב

טל@@ זקנות בגיל 40? בלי כסף גם נשים בגיל 70 לא יסתכלו עליך

מוסה זונה בת 40 מחפשת פרנסה למה הצעירות מתחילות מגיל 16 והם עובדות בזול

למי יש כסף לסילאס יעמוד לו וישלם לצעירות אני עוד שלא היית חברה בזבזתי הרבה ונהנתי לפעמים אני פוזל מתי היא לא בסביבה או נוסעת לחופשת חג המולד באוקיינה השנה לא למה באים לבקרה בארץ שמה קרח וקור

אבל במקרה זה יש מרות...הגברת ספקית שירותים למשטרה.......

אין מרות

היא נתנה ייעוץ חיצוני למשטרה היא זו שהקימה והגתה את פרויקט "עיר ללא אלימות"

הגתה עיר ללא אלימות כאשר הינה מלאה בסמים?

לא מסתדר לי

להנות היום מה שתפסידו למחר

יעוץ חיצוני ומי משלם??????? המשטרה לא?.

פרשת ניצב בר לב

למה הן שתקו בין שנתיים לחמש? עכשיו ולפני מינוי מפכ"ל חדש "נזכרו" שהן "הוטרדו" מינית ואולי נאנסו מתוך הכרותי את המערכת, מתנהלים אין ספור בגידות של זוגות במערכת ואוי ל"בושה" הרבה זוגות גם מצאו זוגיות אושר ואהבה באותה מערכת, גם עבדכם הנאמן מצא זוגיות בארגון, לפני שנים כך קורה בכל ארגון ומקום עבודה, לרובינו(מי שעדיין בכושר )רגשות יצרים והרבה הורמונים מתפרצים. מה רק והפרשה התפוצצה, קרוב למינוי מפכ"ל חדש, דבר המעלה שאלות לא פשוטות.

דברים שחייבים להתברר בדיסקרטיות מוחלטת - מתנהלים בתקשורת.

ממש אין לי מושג אם בר לב אכן הטריד ואנס כמו שאין לי מושג מה או לא עשה הנשיא לשעבר קצב. מה שבטוח - כשאישה מנהלת מסיבת עיתונאים כמעט כשפניה מוסוות ושמה נשאר חסוי (מה זה א? אילנה? אהובה אתי [אתי 11 סתאאאאאאאאאאאם])? אם אכן חקירה אמיתית ורצינית נדרשת כאן ולא חיסול סיכוי של זה או אחר לתפקיד מסוים - יש להחיל עליה צו איסור פירסום חד משמעי. חבל !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אותך, טל, ליפה והחנונה.

אתה כמובן בתפקיד היפה, ממש אותה הרמה.

תתפלאי, אנשי החוק חייבים גם בעיניני סקס ונשים לשמור על החוק, כמו כל אזרח ויותר

ההבדל רק ובמידה ואיש החוק מואשם בעבירה פלילית ועד מיצוי פסה"ד, הינו מושעה במחצית שכר ואם הוא מורשע, מודח מהמערכת לאלתר. להזכיר כי במשטרה אין ועד עובדים מקרה בר לב מתחיל להסריח ועדיין כנראה צפויות הפתעות, ממתי קצין בכיר הולך לבית מלון כדי לשכב עם עבריינית סמים ואו כאלה המעורבות בכך? כאן לדעתי נופל האסימון ימים יגידו

מתברר היום שניצב בר לב אנס את המתלוננת,נמצא שקרן בפוליגרף

והנאנסת נמצאה דוברת אמת בפוליגרף

דברים שחייבים להתברר בדיסקרטיות מוחלטת - מתנהלים בתקשורת.

ממש אין לי מושג אם בר לב אכן הטריד ואנס כמו שאין לי מושג מה או לא עשה הנשיא לשעבר קצב. מה שבטוח - כשאישה מנהלת מסיבת עיתונאים כמעט כשפניה מוסוות ושמה נשאר חסוי (מה זה א? אילנה? אהובה אתי [אתי 11 סתאאאאאאאאאאאם])? אם אכן חקירה אמיתית ורצינית נדרשת כאן ולא חיסול סיכוי של זה או אחר לתפקיד מסוים - יש להחיל עליה צו איסור פירסום חד משמעי. חבל !!!

למה להמתין עד 20.00 גגלו,"יועצת חיצונית למשטרה+עיר ללא אלימות

ותספקו את יצר המציצנות. אבל אל תגידו, שאני אמרתי לכם.

ד"ר אינס, אני מאמין לה, אם יורשע בדין, מקומו לא במשטרה, אלא בבית הכלא

שמעתי אותה ןמאמיו לה היא לא נראית ונשמעת פריחה בשלב זה הוא יכול לשכוח מהמפכלו"ת ואם טיפוס כאלה אמון על שלטון החוק, יש להכניס לו חוקן הכי חזק ביפן אחד שכמותו היה מתאבד

מר שוטר ..פתאום אתה מאמין לה? עד עכשיו אמרתה שאתה מאמין לו

האמנתי ברגע שאזרה אומץ להופיע ולדבר ולא הסתתרה כמו א' מבית הנשיא

כאזרח להיום אקבל כל הכרעה משפטית שתבוא זה שאני מאמין, עדיין לא אומר שתושג הכרעה בבית המשפט נגדו,צריך ראיות, לילה טוב

מצטער ...אבל זה שקוף אפילו עם לא יהיה משפט...זאת השררה שיש במערכת

דווקא לי נראה כי יהיה כתב אישום, היה ריח של סמים בסיפור וייתכן שדברים נוספים

במקרה זה ע"פ התקשי"ר חייבים להשעותו ולהוציאו לחופשה לאלתר במחצית שכרו החודשי ואם יורשע, יודח, בנוסף לעונש שיפסק לו

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר