פרשת ניצב בר לב

פרשת ניצב בר לב

למה הן שתקו בין שנתיים לחמש? עכשיו ולפני מינוי מפכ"ל חדש "נזכרו" שהן "הוטרדו" מינית ואולי נאנסו מתוך הכרותי את המערכת, מתנהלים אין ספור בגידות של זוגות במערכת ואוי ל"בושה" הרבה זוגות גם מצאו זוגיות אושר ואהבה באותה מערכת, גם עבדכם הנאמן מצא זוגיות בארגון, לפני שנים כך קורה בכל ארגון ומקום עבודה, לרובינו(מי שעדיין בכושר )רגשות יצרים והרבה הורמונים מתפרצים. מה רק והפרשה התפוצצה, קרוב למינוי מפכ"ל חדש, דבר המעלה שאלות לא פשוטות.

להנות היום מה שתפסידו למחר

זה פשוט מר שוטר מהמ"פכל מצפים לקצת יותר מוסריות. רק קצת הבנתה

קצין המשטרה בר לב ניצל את דרגתו כדי לשכב עם נשים,לא טפל במה צריך

הפשע עולה וגואה וקצין בכיר מזיין גם אותנו,כי הפשע המאורגן גואה

פניני מה אתה קוביע עובדות? הבנאדם קצין מעולה! מי שמך לשופט? הינך יותר מטיפש

בבקשה אל תפגע במפקדי משטרה שנלחמים ומסכנים חייהם עם גדולי הפושעים, בזכותם אתה יושן טוב ואם לא אז כנראה בגלל גילך המופלג והשעמום הרב, כאשר פרשת בגיל 50 לפנסיה.

זבלן מח דאג לחיתולים, אינך מגיע לכרסוליו פיקד על יחידת דובדבן, לדעתי עלילה

הבחורה נזכרה לאחר 5 שנים? כנראה שגבר צריך לקבל גם הסכמה בכתב נוטריוני כדי לשכב עם בחורה, או אולי עדיף לאונן כל החיים, זה מהשאתה אפילו לא מסוגל

פרשת ניצב בר לב

למה הן שתקו בין שנתיים לחמש? עכשיו ולפני מינוי מפכ"ל חדש "נזכרו" שהן "הוטרדו" מינית ואולי נאנסו מתוך הכרותי את המערכת, מתנהלים אין ספור בגידות של זוגות במערכת ואוי ל"בושה" הרבה זוגות גם מצאו זוגיות אושר ואהבה באותה מערכת, גם עבדכם הנאמן מצא זוגיות בארגון, לפני שנים כך קורה בכל ארגון ומקום עבודה, לרובינו(מי שעדיין בכושר )רגשות יצרים והרבה הורמונים מתפרצים. מה רק והפרשה התפוצצה, קרוב למינוי מפכ"ל חדש, דבר המעלה שאלות לא פשוטות.

א' לא רצתה ככל הידוע לי להתלונן

לא יודעת מה קרה שם מאחר והיא עצמה מומחית בתחום ההתמודדות עם אלימות נגד נשים ואם זה היה מהרצון של שניהם והיא כלל לא כפופה לו אלא הובאה כיועצתחיצונית,אז לא מבינה באמת מ התעוררו כולם

פניני מה אתה קוביע עובדות? הבנאדם קצין מעולה! מי שמך לשופט? הינך יותר מטיפש

בבקשה אל תפגע במפקדי משטרה שנלחמים ומסכנים חייהם עם גדולי הפושעים, בזכותם אתה יושן טוב ואם לא אז כנראה בגלל גילך המופלג והשעמום הרב, כאשר פרשת בגיל 50 לפנסיה.

אני לא יושן טוב בלילה כאשר הנשיא מואשם באונס אחד הניצבים נחקר....

ועוד .מה שבר לב עשה למדינה לא נותן לא זכות לפגוע באחרים....אם חלילה אנס. מקווה שלא

המשטרה מתפטרת מכל הטפשים,ראשון יצאתת ,בר לב שני,טפשים

פניני, ספר איפה בנית שנזהר ולמה פרשת מוקדם, אולי כשלת חזק

אני לא יושן טוב בלילה כאשר הנשיא מואשם באונס אחד הניצבים נחקר....

ועוד .מה שבר לב עשה למדינה לא נותן לא זכות לפגוע באחרים....אם חלילה אנס. מקווה שלא

יש מחלקה לנדודי שינה ברמב"ם, תגיע עם טופס 17

פניני, ספר איפה בנית שנזהר ולמה פרשת מוקדם, אולי כשלת חזק

אני אדיוט ידוע,אבל,אתה הרבה יותר ממני,לידיעתך,כל מה טפלתי עומד נכון

אולי כבר תתבגר ותפסיק לקלל ולהשפיל ולהגן על מקום עבודדתך בקללות,זה מראה פשוט שאתה חסר כלי בטוי וחבל

יש מחלקה לנדודי שינה ברמב"ם, תגיע עם טופס 17

לא אגיע... כנראה אתה שומר שם לא סומך עליך אני אסתדר

אני אדיוט ידוע,אבל,אתה הרבה יותר ממני,לידיעתך,כל מה טפלתי עומד נכון

אולי כבר תתבגר ותפסיק לקלל ולהשפיל ולהגן על מקום עבודדתך בקללות,זה מראה פשוט שאתה חסר כלי בטוי וחבל

אתה משתליח סתם במשטרה, לא הוגן, אציב בעיה

לו מחר יאנסו חלילה את אשתך יפרצו לביתך ישדדו אותך, יגנבו רכבך? למי תתלונן? למשטרת פלסטין? האם נראה לך הגיוני כי לאחר 5 שנים כאשר האדם קיים יחסי מין בהסכמה ועכשיו מפילים עליו תיק כבד? ידוע כי בכל מקום עבודה, נוצרים יחסים חברותיים שיכולים להגיע ליחסים קרובים יותר, בטוחני שבמשך זמן עבודתך, נוכחת שאנשים לפעמים רוכשים ידידות וזה נמשך לרומנים רומנטיים, לפעמים מאכזבים ולפעמים מוצלחים. מה נזכרו הנשים לאחר 5 שנים לבוא ולהתלונן? כנראה למישהו כואב כי הינו מועמד לתפקיד מפכ"ל ושם/ה לו רגל, יתכן ואותה מאהבת רוצה לנקום בו, כאשר השתמש בה וזרקה? האדם משיכמו ומעלה, היה מפקד דובדבן מטובי המפקדים.

לא אגיע... כנראה אתה שומר שם לא סומך עליך אני אסתדר

משה, זהו העיניין

אם אשמור עליך ואולי עלייך()בטוח לא נישן כל הלילה

על חומותיך הפקדתי שומרים, שיום יגיע ואהיה אחד מהם ....

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר