קצת הומור..

קצת הומור..

אופס..

ברח לי..

ככה זה

כשעוסים עסקים עם הבעל.. ((:

ניסיון אחרון..

קצת הומור..

אוף...

רק עוד פעם..וזהו..מ ב ט י ח ה..

איך לא חשבו על זה קודם, הבנקים עוד עלולים לאמץ את השיטה.אחלה תוכנית חיסכון שבעולם, אמה מה

מתאימה רק לזוגות צעירים.

לימים טובים הגענו

שאבין יש "קופת צדקה" בחדר השינה?

והרי הסיפור לא עלינו נאלצתי לא מזמן להשתתף בהלוויה, כאשר מימין ומשמאל עמדו קבצנים והכריזו "צדקה תציל ממות", כאשר שאלתי אחד מהם "אם אתרום לא אמות" ענה לי הקבצן "לא רק המוות ידחה" אז עניתי "גם התרומה תידחה" במיקרה הנדון קשה יהיה לא לתרום אם השיקצה דומה ל...מדונה

להנות היום מה שתפסידו למחר

איך לא חשבו על זה קודם, הבנקים עוד עלולים לאמץ את השיטה.אחלה תוכנית חיסכון שבעולם, אמה מה

מתאימה רק לזוגות צעירים.

נאאאאאאאא.. מה לא שמעת על הזקנים/זקנות שכוחם עדיין במותניהם? האיש מהמכולת שלנו בן שישים - ממש לא מאמין שיושב מולך אדם בן 60.

לימים טובים הגענו

מה

לא שווה?! אחלה ימים טובים..

והרי הסיפור לא עלינו נאלצתי לא מזמן להשתתף בהלוויה, כאשר מימין ומשמאל עמדו קבצנים והכריזו "צדקה תציל ממות", כאשר שאלתי אחד מהם "אם אתרום לא אמות" ענה לי הקבצן "לא רק המוות ידחה" אז עניתי "גם התרומה תידחה" במיקרה הנדון קשה יהיה לא לתרום אם השיקצה דומה ל...מדונה

רק

אם היא דומה למדונה??? כאילו היית מסרב למשהיא שדומה לג'וליה רוברטס למשל?!

קצת הומור..

ואני חיפשתי קצת הומור / ואפילו לא מצאתי חמור....

הבוקר בא - בוקר אור. ומישהי כתבה כאן על הומור, עדיין לא התעוררה כאן אף ציפור... ומתחשק לי ללכת ובכלל לא לחזור כי פני הכלב ממש כמו פני הדור... רק שאני ממש לא כזה גיבור... אפילו לא הצטלמתי לתמונת המחזור ... וגם את השטויות כאן צריך פעם לגמור... כי אחרת מהבנק יזכירו לי את החוב אז לכוווווווווווווולם שיהיה בוקר טוב

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

תאר לעצמך את מדונה בשער בית הקברות

מתאימה רק לזוגות צעירים.

מצבך חמור ....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

רק

אם היא דומה למדונה??? כאילו היית מסרב למשהיא שדומה לג'וליה רוברטס למשל?!

MAMOP.אני ממין נקבה.וגם לנשים יש הומור

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר