יצא המרצע מן השק.

טלינקה, אתה חוזר ומספר לנו, שאשתך המרוקאית, לא היתה נאמנה לך.והנה, פתאום מסתבר,שבמשך 22 שמים היית עוצר בק"מ ה101 , אצל כושי רימון ו............."מוריד את הוילונות". נ.ב. חיבת לציין, שהשם מאוד דיסקרטי. לא היה עולה בדעתי ש המושג "להוריד את הוילונות" יכול לרמוז לחוסר נאמנות לבן/בת הזוג.

ששו לא חייב כלום אבל

זה היה בטרם התחתנתי עם השניה המרוקאית כאשר גבר בוגד סימן שהמנוע של האישה גמור יעני מחוסל מי את שתשפטי זקנה בלה זקן עם מנוע טורבו כמו חדש ואגרוף של 402 ק"ג משופר

כאשר גבר בוגד

סימן שהמנוע של האשה גמור, יעני מחוסל. וכשהאשה בוגדת ?האם זה סימן ש"לגבר" מנוע טורבו כמו חדש? או שגם אצל ה"גבר" יתכן והמנוע התקלקל? אתה אמנם חי באור עקיבא, אבל, כנראה נשארת בימי הביניים. נ.ב.אינני שופטת שום זקנה בלה זקן עם מנוע טורבו. נ.ב. ל נ.ב.את המשפט האחרון פשוט העתקתי, מילה במילה, כי לא הבנתי מה זה זקנה בלה זקן עם......

בחורות מעל 50 כסמרטוט סחוט

אלא אם אני בוחר משהו שפיישל בדרך כלל הרוסיות שומרות יפה על הופעה לא כמו הפולניות המעפנות שמזדקנות מהר לכן בחרתי ברוסיה ותיקה בארץ גם אם תבדקו תראו שכל הגברים המבוגרים הפנויים וגם לא רוכשים צעירות ומצליחים אני כדוגמא חברתי צעירה בהרבה שנים ומצליח לא רע עכשיו תגידו בזכות הכיס אולי נכון אבל זה העולם בחורות אוהבות מבוססים חזקים שיגנו עליהם טוב

מרשם מרופא ממליצה בחום

שבת שלום וסוף שבוע נפלא. מרשם מרופא להקלה בהפרעות נשימה ועיכול לא להפסיק לקחת עד סוף הטיפול. כל שעה נשיקה כל שעתיים חיבוק.

קניתי....

חבובי בשפת העם אומרים פשוט להזדיין

כמו הייתי עושה בחניה של כושי בערבה בקבינה 22 שנים היה לי קבינת מנוחה עם וילון

הייתה עושה עם כושי ???????????

כאשר גבר בוגד

סימן שהמנוע של האשה גמור, יעני מחוסל. וכשהאשה בוגדת ?האם זה סימן ש"לגבר" מנוע טורבו כמו חדש? או שגם אצל ה"גבר" יתכן והמנוע התקלקל? אתה אמנם חי באור עקיבא, אבל, כנראה נשארת בימי הביניים. נ.ב.אינני שופטת שום זקנה בלה זקן עם מנוע טורבו. נ.ב. ל נ.ב.את המשפט האחרון פשוט העתקתי, מילה במילה, כי לא הבנתי מה זה זקנה בלה זקן עם......

בענייני מנועים עסקינן ?

בחורות מעל 50 כסמרטוט סחוט

אלא אם אני בוחר משהו שפיישל בדרך כלל הרוסיות שומרות יפה על הופעה לא כמו הפולניות המעפנות שמזדקנות מהר לכן בחרתי ברוסיה ותיקה בארץ גם אם תבדקו תראו שכל הגברים המבוגרים הפנויים וגם לא רוכשים צעירות ומצליחים אני כדוגמא חברתי צעירה בהרבה שנים ומצליח לא רע עכשיו תגידו בזכות הכיס אולי נכון אבל זה העולם בחורות אוהבות מבוססים חזקים שיגנו עליהם טוב

הפולניות נולדות זקנות....

הכל בשקל/ מנהג חדש בא למדינה.

הגברים המבוגרים הפנויים וגם לא ר ו כ ש י ם צעירות . אמור לי ידידי, איך אשמאי זקן כמוך, שמתאשפז כל שני וחמישי, יכול להגן על בחורה הצעירה ממנו בשנים רבות, והמחזיקה עצמה כלכלית. האמן לי ידידי, הרוסיות רצות למרחקים ארוכים. היא ממתינה לאחרית הימים, שלך ידידי,אחרית הימים שלך].

טל, זרוק עצם, כמה בכמה?

הכל בשקל/ מנהג חדש בא למדינה.

הגברים המבוגרים הפנויים וגם לא ר ו כ ש י ם צעירות . אמור לי ידידי, איך אשמאי זקן כמוך, שמתאשפז כל שני וחמישי, יכול להגן על בחורה הצעירה ממנו בשנים רבות, והמחזיקה עצמה כלכלית. האמן לי ידידי, הרוסיות רצות למרחקים ארוכים. היא ממתינה לאחרית הימים, שלך ידידי,אחרית הימים שלך].

מאדם הקינאה אוכלת אותך

כל בר גבר ואישה בלכתה משאירה ליקירים לכן אדם ןאישה נבונים דואגים ליקירים בחורה שחיה עם גבר שנים וסעדה אותו באהבה ויושר צריך לדאוג לה בדיוק כמו בעלך דואג לך אם בכלל היית עם גבר בחיים וגברתי הזקנה ממתי נידע מתי המלאך יקח אותנו? היום רופא ידוע בזכרון מת מדום לב בין 60 ה רופא שגם היה מגיע לקסריה ואלינו בגלל כבודו לא אזכיר את שמו אבל לדעתי יהיה כתוב בעיתון היום
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר