סוצי כעורה

סוצי??? המצאת שפה משלך סוצו ? חחחחחח

לא לא

אני המשגיחה של פנחס הסורר במוסד הטיפולי חחחחח פנסיונרית??? לפני יובל שנים להגיע לשם . יום נפלא אלי!

*חצי יובל

יפה עכשיו אני רגוע !!! יום מקסים !!!

אתמול החלפתי מסגרת משקפי ראיה לטיטנים עם חוט מלמטה

חלום,קל,לא פוצע, תענוג כל זה בחמש מאות שקל, בקשתי מסגרת מדור ישן,אפילו אשתי נדהמה,כמה יםה

יש כאן בכלל מישהי שלובשת חוטיני?

להנות היום מה שתפסידו למחר

סוצי כעורה

בוקר טוב פניני ידידי ורעי

אנא, שים לב. אני מוצא דמיון רב בין הני לבין קרן שמש/פוזיטה.לשתיהן יש פה לא עלינו.

אתה

במקום לשבור ת'ראש בין הדימיון של ושל.. תן לרעך וידידך אדון פנחס בראש על שכינה את ידידתך הטובה שושן בכינוי-"כלבתא" אם חפץ אתה לדעת הפרוש הנלוז פנה למילון ! למלאכה..חחחח

כן בטאחחח

רעיתו של פנחס הכרפס וזאת לעורר אצלו את הליבדו שרדום שנים. חחחח

חחחחחחח פנחס הכרפס...אהבתי

חוטיני הפוך זה נחשב ????

אתה

במקום לשבור ת'ראש בין הדימיון של ושל.. תן לרעך וידידך אדון פנחס בראש על שכינה את ידידתך הטובה שושן בכינוי-"כלבתא" אם חפץ אתה לדעת הפרוש הנלוז פנה למילון ! למלאכה..חחחח

כלבתא זו הברכה הידועה מהאידיש קלעפטע - יענו בת כלבה (אם אני לא טועה)

בוקר טוב פניני ידידי ורעי

אנא, שים לב. אני מוצא דמיון רב בין הני לבין קרן שמש/פוזיטה.לשתיהן יש פה לא עלינו.

תודה

חוטיני הפוך זה נחשב ????

באחריות הבנות בארץ הכי יפות

מספיק להסתובב בים ובקניונים מה רק ובחופשתי הארונה ראיתי בחורות וגברים שלא יודעים לסתום את הפה, חיסלו צלחות על צלחות של אוכל, מה לעשות שהכרס והתוסיק הם כבר במידות 55 והכל לפעמים וגם "הכל כלול" באןתם קלאבים, אז שילמו וקדימה להסתער, תודה לאל שמתןך ניסיון חופשותי מתחילות לפני החופש הגדול ומתמשכות רק לאחריו

להנות היום מה שתפסידו למחר

למיטה ??את פנסיונרית ???

אדם עובד זקוק עוד יותר לשנת צהריים

מוטי,איך?גם לחטובות כבר יש כל מיני סימני גיל

באחריות הבנות בארץ הכי יפות

מספיק להסתובב בים ובקניונים מה רק ובחופשתי הארונה ראיתי בחורות וגברים שלא יודעים לסתום את הפה, חיסלו צלחות על צלחות של אוכל, מה לעשות שהכרס והתוסיק הם כבר במידות 55 והכל לפעמים וגם "הכל כלול" באןתם קלאבים, אז שילמו וקדימה להסתער, תודה לאל שמתןך ניסיון חופשותי מתחילות לפני החופש הגדול ומתמשכות רק לאחריו

הכי יפות בארץ הן היפות שעלו מרוסיה, הכי יפות בעולם

הן הבראזילאיות, בצבע שוקו בהיר,
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר