צרפת

שני כורדים מדברים בניהם ואחד מספר לשני שכדיי לו ללכת לצרפת כי יש שם מלא זיונים, אז החבר שלו שואל אותו ואיך זה ? אז הראשון עונה לו : אתה נכנס למטוס, יש לך זיון בשירותים, אתה מגיע לצרפת ונכנס למונית וכבר יש מציצות, אחרי זה בלובי במלון זיון, במעלית זיון, במסדרון זיון, ובחדר זיון, אז השני ממש מתלהב ואומר לשני, מתי בכלל היית בצרפת ? אז השני עונה לו : אני לא הייתי אבל אחותי הייתה.

כולן היו טובות אבל זאת-הייתי על הרצפה

תודה שגרמת לי לצחוק אתה מדהים תודה רבה לך


הנה עוד בדיחה אחת לשבוע טוב

זוג נשוי שגר על אי בודד והם כל יום אוכלים דגים, הבעל יוצא עם עלות השמש בבוקר והולך לדוג, ועם רדת השחר הוא חוזר לאשתו ומביא את הדגים והם אוכלים, יום אחד הוא דג דג זהב והדג אמר לו שיש לו משאלה אחת בלבד, הדייג שלא האמין לו ניסה סתם לבקש משהו, ואמר שהוא רוצה שהזין שלו ישתין קוניאק, הדג אמר לו שזה התקיים, הדייג משחרר את הדג חוזר לביתו הולך לשירותים ומשתין קוניאק, מהר קורה לאשתו ומבקש שתי כוסות, הוא משתין לתוכם והם שותים באותו ערב משתכרים ונהנים, ככה בכל יום בשבוע, ביום שישי האישה נותנת לו שתי כוסות והוא אומר לה : היום אין צורך בכוסות יקירתי, היום יום חגיגי, היום את שותה ישר מהבקבוק !

עוד אחת קטנה

איזה אחד מזדיין עם פולנייה, פתאום הוא מפסיק רגע ושואל אותה : תגידי הכאבתי לך ? אז היא עונה לו : לא, למה אתה שואל ? אז הוא ענה לה : לא יודע, כי זזת קצת..

אתה מדהים אתה שיפרת לי את המצב רוח

אם עשיתי טוב אזיי הרווחתי שבוע טוב

לאוכל של אמא היה טעם מיוחד

ואתה יודע למה ? כי בשלו אותו עם המון אהבה. וזה ה"תבלין" המיוחד, שנתן לאוכל את ה"טעם של פעם".

אוכל של אמא

גם אצלי האמא "בזמנים הטובים" ,היתה עושה גפילטע עם גזר, לכל המשפחה.לצערי, עכשין, היא סיעודית.

גם אמי המנוחה.עכשיו השרביט של הגפילטע עבר לבעלי

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר