שבת שלום וחג שמח ..יש מצב "למכות" היום?

לא מותק אין מצב למכות היום ישמצב לבדיחות היום

הנה קבלי בדיחה

רוסייה אחת הולכת ברחוב ולפתע ניגש אליה, גבר ומציע לה הצעה שהוא זורק לה 100 שקל על הרצפה ועד שהיא מספיקה להרים את הכסף הוא מזיין אותה מאחורה, אומרת לו שייפגשו יום למחרת באותו המקום, היא מגיע לבית ומספרת לבעלה, בעלה חושב לעצמו, נו, מה כבר הבחור יספיק בשנייה אחת, ואומר לה בסדר, בערב היא חוזרת כל הבגדים קרועים, כולה אחרי סקס סוער, שואל אותה הבעל, מה קרה ?? אומרת לו, המניאק זרק לי בשקלים..

תושיה של אשה

גבר ואישה נוסעים בכביש, האישה עושה טעות ונכנסת במכונית של הבחור במהלך נסיעה במהירות גבוהה, שתי המכוניות נהרסות לגמרי, ושניהם יוצאים מהמכוניות ונשכבים לצד הדרך, האישה פונה לבחור ואומרת לו : תראה איזה מזל זה ששני המכוניות שלנו הרוסות לגמרי ואנחנו בחיים, זה מזל למעלה כנראה שזה נגרם כדי שאני ואתה נהיה ביחד כזוג אוהבים לכל החיים שלנו לפי הגורל, הבחור הסתכל עליה וראה שהיא בחורה מאוד יפה ואמר לה שהוא מסכים עם מה שהיא אמרה, היא קמה הביאה בקבוק של יין ואמרה לו : בוא נחגוג לכבוד האירוע הזה ונותנת לו את הבקבוק, הוא לוקח אותו ושותה כמעט חצי בקבוק, ואז מחזיר לה, היא סוגרת אותו ומחזירה לאוטו, אז הוא אומר לה : מה את לא שותה גם ? אז היא עונה לו : לא, שיכור אני פשוט אחכה למשטרה !

שיכורים

שני שיכורים יושבים בר 10 שנים כל יום בערב באותו באר ומשתכרים לגמרי, יום אחד שואל אחד את השני : מה אשתך אומרת לך על זה יום כשאתה חוזר כל כך מאוחר ? אז השני אמר לו : מה אתה מדבר, אני בכלל לא נשוי, אז הראשון אומר לו : אז למה אתה בא לפה להשתכר בכלל ?!

צרפת

שני כורדים מדברים בניהם ואחד מספר לשני שכדיי לו ללכת לצרפת כי יש שם מלא זיונים, אז החבר שלו שואל אותו ואיך זה ? אז הראשון עונה לו : אתה נכנס למטוס, יש לך זיון בשירותים, אתה מגיע לצרפת ונכנס למונית וכבר יש מציצות, אחרי זה בלובי במלון זיון, במעלית זיון, במסדרון זיון, ובחדר זיון, אז השני ממש מתלהב ואומר לשני, מתי בכלל היית בצרפת ? אז השני עונה לו : אני לא הייתי אבל אחותי הייתה.

היי עמי - חגגת אמש ??????????

דווקא אתמול דיי במקרה היה לי יום קשה..מה שלומך ברוניתוש?

שבת שלום- בדיחות על הבוקר

זו פתיחה טובה ליום נפלא

תהיתי לאן נעלמת תקופה ארוכה מהפורום.

חחחחחחחח זו לא תשובה

עמי, אתה מלא

אנרגיה הבוקר.

ברוניתוש יפה אני תמיד מלא חיים ..מחייך וצוחק רוב הזמן .

ב"ה החיים מאירים לי פנים ..

ד. כנראה לקח נאפס

אני לפני 5 שנים טעמתי נאפס שזה חשיש משופר מה בטוח זוכר אני כי היה סקס טוב יחד עם זה כנראה דוד השיג זיון טוב הלילה שבר שיאים באורגזמות רק תזהר לא יותר מפעמיים ללילה אתה עלול להתפגרחחחחחח
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר