ידידי עמי

3 שנים אני כמדומני מכירך לנו תספר שנשארת בין 50 אם יש לך תמונה מלפני שנים אנא עשה השוואה ותבין, שהזמן לא עומד מלכת והזמן גם מרפא הכל, גם אשליות

מוטי - מה חשוב הגיל , מה ????

בן שישים או חמישים -על פי הלוח, אך בשאר המובנים הוא בן שש-עשרה בקושי או בן שש שנים. (הגבעתרון)

עמי

יכול היה להיות נחמד ונעים אם כל החברות והחברים היו לכאן חוזרים.

ברונית יקרה

אם כל החברים. היו שבים. ובנועם וחברות היו משוחחים אזיי היה דיי נעים. מעל במה הזו אני קורא לכם שובו בואו ננעים את זמננו פה ברצינות הומור וחייוכים. אבל בחייאת ראבקום ללא ריבים חג שמח לכוווולם

מוטי על אמת 51 וחצי ..נשבע לך בשכנתי היקרה

מה המרחק מ"עפולה" לבת ים

להנות היום מה שתפסידו למחר

מסכים עם כל מילה שלך, עמי

יש לנו שפע של עובדים זרים , מכל ארצות הים.מצדי שישלחו אותם חזרה לארצותיהם, [בצורה הוגנת, הומנית, ואחרי תשלום כל משכורתם כמובן] שבארץ ישארו רק האזרחים ועליה לישראל תנתן רק ליהודים, ומכל רחבי העולם, מהודו ועד כוש, מסין אירן, אתיופיה,פקיסטן ורומניה, ובלבד שיהיו יהודים. ובקשה קטנה אם אפשר, אנשים עם תיקים במשטרות לא יוכלו לעלות, או שיעלו על תנאי. פושעים יש לנו די והותר.

ומי יעשה את העבודות השחורות..

שהזרים עושים, הבן שלך? נעשינו מפונקים ומצד שני אנחנו רוצים לתת את כל הטוב לילדינו והטוב לא כולל עבודה שחורה.

לך ה" ידידי ורעי

פועלים יהודים, [ברבים], על פיגומים , ראיתי הרבה מאוד בילדותי.אפילו אני כילד ,[כבן שמונה כמדומני] השקיתי בלוקים שאך זה יוצרו, כדי שיתיבשו יותר לאט. אשמח לראותם שוב "לעת בלותי" , וסליחה על המליצה, אך זה פשוט התבקש. ולעיניננו, אני מאמין , ואתה יכול לחלוק על דעתי, שאם לא יהיו פועלים זרים, ולא יהיו דמי בטלה, [אלא במקרים חריגים]. נראה שוב את אותם פועלים על הפגומים

מה שהיה הוא לא שיהיה

מה שראית כילד לא תראה היום, היום הסינים עומדים על הפיגומים ואחר כך מתבצרים על עגורנים כי לא משלמים להם משכורת.

ידידי עמי

3 שנים אני כמדומני מכירך לנו תספר שנשארת בין 50 אם יש לך תמונה מלפני שנים אנא עשה השוואה ותבין, שהזמן לא עומד מלכת והזמן גם מרפא הכל, גם אשליות

בגיל הוא 50 מנטלית הוא 15 ואני לארג'

ברונית לא יודע מי את אבל איי לאב יו באמת

עמי

יכול היה להיות נחמד ונעים אם כל החברות והחברים היו לכאן חוזרים.

מסכימה

מסכימה עם תשובתך

"עובדים זרים אינם ברכה לכלכלת המדינה" אך לדאבוני, כשזקוקים לעובדת צמודה , 24 שעות ביממה, אין לך ברירה. אמי הקשישה, סיעודית. האם ישנה עובדת ישראלית/יהודייה המוכנה לעבוד 24 שעות ביממה ???

ברונית יקרה,שמח ששבת אלינו, ומקווה שזו

אינה קפיצה לבקור, אלא for good/ מאחל לאמך אריכות ימים ואיכות חיים. ובאשר לנושא לו התכנסנו, לא אינני חושב שאמצא ישראלי/ת שמוכן לעבוד 24 שעות ביממה,אך באותה נשימה אוסיף, שאינני חושב שזה הוגן להעסיק עובדת זרה 24 שעות ביממה. יש בארץ חוקי עבודה ומנוחה, והם חלים על כל העובדים במשק. בנוסף, אם הישראלים לא יקבלו דמי בטלה מצד אחד, ושכר הוגן מאידך, אני רוצה להאמין שימצאו גם ידים עובדות בענף זה. ובנוסף, בכל תחום יש יוצאים מהכלל,אך מה שנעשה כעת בשוק העבודה/עובדים זרים זה ממש ביזיון, והרס המדינה.

מוטי - מה חשוב הגיל , מה ????

בן שישים או חמישים -על פי הלוח, אך בשאר המובנים הוא בן שש-עשרה בקושי או בן שש שנים. (הגבעתרון)

על השמש

שהשמש תמיד תיזרח מעלי"(מעלינו)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר