סלקציה של השחורים במועדוני לילה

שני שחורים קיבלו מתנה מבית המשפט כי לא הכניסו אותם למועדון ולקחו מהמועדון 60 אלף גובות בית המשפט בשרות הפשע ולמה? כי אותם שחורים כל מטרתם הינו פרוטקשיין והסלקטורים מכירים אותם וכאשר לא משלמים לערסים האלה אז נכנסים למועדון עושים מהומה והורגים ערב ואז באה המשטרה וסוגרת את במועדון לחודש אז תפסו את השיטה ותובעים ומקבלים והשופט אהבל אני מכיר בעל מועדון שמשלם ושותק אבל נוסיע על מרצדס שחור, חשבתם אחרת?

טל, אתה קורא ידיעה בעתון

ועושה לה אינטרפנטציה בלי שום קשר למציאות, בלי חשבון. גם אני קראתי את הידיעה . מה שאני הבנתי זה ששני ישראלים ממוצא תימני לא הורשו להכנס למועדון בגלל צבע עורם.לא הוזכר, ולו ברמז דקיק על סחיטה, פרוטקשן, או ערסים.מאיפה אתה מביא את התרגום שלך לידיעה בעתון. ד.א. 1 אם הבנתי נכון גם אתה לא בדיוק בלונדיני עם עינים כחולות. ד א 2 אם נמשיך את התזה שכל "שחור", גם מניעיו שחורים.אתה יכול לצאת בהפגנה למען שחרורם של השייות התמימים רוזנשטין, ומולנר. שיושבים בכלא, רק מפני שהשופט אהבל.הם הרי לא "שחורים" איך יתכן שיהיו פושעים. אל תשכח ידידי ,כולנו יהודים וישראלים.אל תשפוט אדם לפי צבע עורו מינו ודתו זה א",ב" באזרחות. חג שמח.

מושיקו, טל הסביר אתה לא הבנת את הפואנטה

אותם "תמנים" הם למעשה הבעייתיים כאשר לא משלמים להם פרוטקשין, הם באים למקום, זאת כדי ליצור ריב ומדון והפיכת כיסאות ושבירת שולחנות וציוד והברחת הלקוחות. בעל המקום מכירם מקרוב כי כנראה לפני יום בקשו פרוטקשין ונתן הוראה לסלקטורים לא להכניסם למועדון הם עלו על "גל הגזענות" ותבעו את בעל המקום לקבלת פיצוי על אפליה בכניסה למועדון ובית המשפט נפל למלכודת ופשוט...האמין בעל המועדון כנראה בכתב ההגנה לא פירט את המניע הוא פשוט רוצה...לחיות פרק קטן מעולם הפשע, כפי שאני מכירו.

להנות היום מה שתפסידו למחר

שני שחורים קיבלו מתנה מבית המשפט כי לא הכניסו אותם למועדון ולקחו מהמועדון 60 אלף גובות בית המשפט בשרות הפשע ולמה? כי אותם שחורים כל מטרתם הינו פרוטקשיין והסלקטורים מכירים אותם וכאשר לא משלמים לערסים האלה אז נכנסים למועדון עושים מהומה והורגים ערב ואז באה המשטרה וסוגרת את במועדון לחודש אז תפסו את השיטה ותובעים ומקבלים והשופט אהבל אני מכיר בעל מועדון שמשלם ושותק אבל נוסיע על מרצדס שחור, חשבתם אחרת?

טלףכל מקרה לגופו

הסלקטורים יוצאין מנקודת מבט שמי שהוא ממוצא מזרחי עלול לעשות מהומות וזו חשיבה גזענית 2 החבר'ה האילו על זה הלכו לבית המשפט ובדין הם זכו. אסור שתהיה חשיבה כזו בכלל של:אתה מזרחי משמע אתה ערס. ורק למען לסבר את האוזן:אני אשכנזיה מ2 הצדדים כך שאי אפשר להאשים אותי שנעלבתי או להכניס פה את עניין הכבוד המזרחי(עוד משפט מפתח גזעני). נכון שגןם אני פה ושם מבלי משים גולשת אולי לאמירות גזעניות פשוט כי בכולנו טבוע גזעני קטן מחת לעור. אני משתדלת שהוא ישתוק ולא יהיה לו ביטוי או שבכלל ייפרד ממני כי ברמת העיקרון הגזענות,כל גזענות,שנואה עלי. שיהיה לכולנו חג שמח

מושיקו, טל הסביר אתה לא הבנת את הפואנטה

אותם "תמנים" הם למעשה הבעייתיים כאשר לא משלמים להם פרוטקשין, הם באים למקום, זאת כדי ליצור ריב ומדון והפיכת כיסאות ושבירת שולחנות וציוד והברחת הלקוחות. בעל המקום מכירם מקרוב כי כנראה לפני יום בקשו פרוטקשין ונתן הוראה לסלקטורים לא להכניסם למועדון הם עלו על "גל הגזענות" ותבעו את בעל המקום לקבלת פיצוי על אפליה בכניסה למועדון ובית המשפט נפל למלכודת ופשוט...האמין בעל המועדון כנראה בכתב ההגנה לא פירט את המניע הוא פשוט רוצה...לחיות פרק קטן מעולם הפשע, כפי שאני מכירו.

מוטי ,כל מקרה לגופו

קראתי את החדיעה אבל לא לעומק. יכול להיות שהם היו באמצת ערסים אבל זה לא כי הם תימנים אלא כי הם ערסים באופיים

אליך ה" ידידי ורעי.

אני הבנתי מצויין!!!!!!!!!!!!!! רק הסבר לי, בבקשה ממך,מאיפה מצאת את הידיעה שאותם צעירים יוצאי תימן, בקרו ערב קודם במועדון, כי בעיתון זה לא היה. ובעל המועדון, החפץ חיים,לדבריך, לא שכר שרותי עו"ד שינסח לו את כתב התביעה? אהה, הנה מצאתי את המקור לידיעה ואני מצטט מדבריך, "כי כנראה לפני יום בקשו פרוטקשן". כלומר , כל דעתך בנידון מבוססת על משפט אחד ,שגולת הכותרת שלו, מילת המפתח, כנראה, כנראה לך, לא נולם רואים זאת כמוך. ולהוכחה, בית המשפט פסק להם פיצויים, והדברים מדברים בשם עצמם.

רשת ב" לפני כמה ימים וגם כמדומני ב"יישראל היום"

את המרוקאים למרוקו והאתיופים לאתיופיה .ויש לנו ארץ זבת חלב ודבש

דוד, שתי נשותי נשארו בארץ, אחת כבר מתחת לשיש

אבל מה נטפלת לאטיופים הם טובים ושקטים אמנם היו רציחות בתוך המשפחה אבל רובם בסדר מזלי שהיית עליה מרוסיה ורכשתי את האדמונית אינטלגנית וטובה וצעירה ממני בהרבה, מגיע לה הכל כי לא כל בחורה יכלה לחיות עימי ולמה לא הזכרת ערבים כנראה אתה כזה ועובד על כולנו?

מסכים עם כל מילה שלך, עמי

יש לנו שפע של עובדים זרים , מכל ארצות הים.מצדי שישלחו אותם חזרה לארצותיהם, [בצורה הוגנת, הומנית, ואחרי תשלום כל משכורתם כמובן] שבארץ ישארו רק האזרחים ועליה לישראל תנתן רק ליהודים, ומכל רחבי העולם, מהודו ועד כוש, מסין אירן, אתיופיה,פקיסטן ורומניה, ובלבד שיהיו יהודים. ובקשה קטנה אם אפשר, אנשים עם תיקים במשטרות לא יוכלו לעלות, או שיעלו על תנאי. פושעים יש לנו די והותר.

דוד, שתי נשותי נשארו בארץ, אחת כבר מתחת לשיש

אבל מה נטפלת לאטיופים הם טובים ושקטים אמנם היו רציחות בתוך המשפחה אבל רובם בסדר מזלי שהיית עליה מרוסיה ורכשתי את האדמונית אינטלגנית וטובה וצעירה ממני בהרבה, מגיע לה הכל כי לא כל בחורה יכלה לחיות עימי ולמה לא הזכרת ערבים כנראה אתה כזה ועובד על כולנו?

טל לא הזכרתי ערבים..חחחחחח אז מי יהיה פועל ערבי? חחחחחחחחחח

מסכים עם כל מילה שלך, עמי

יש לנו שפע של עובדים זרים , מכל ארצות הים.מצדי שישלחו אותם חזרה לארצותיהם, [בצורה הוגנת, הומנית, ואחרי תשלום כל משכורתם כמובן] שבארץ ישארו רק האזרחים ועליה לישראל תנתן רק ליהודים, ומכל רחבי העולם, מהודו ועד כוש, מסין אירן, אתיופיה,פקיסטן ורומניה, ובלבד שיהיו יהודים. ובקשה קטנה אם אפשר, אנשים עם תיקים במשטרות לא יוכלו לעלות, או שיעלו על תנאי. פושעים יש לנו די והותר.

מושיקו, אנו לא יכולים בלעדיהם?

ראית פעם פועל יהודי על פיגום? השיר "נבנה ארצנו ארץ מולדת" נכתב כמדומני לפני כ70 שנים אז לא התביישו לעבוד בעבודת כפיים אבי כאשר היגיע לארץ ב46 עבד כזפת גגות, תמצא לי היום יהודים כאלה קדימה להייטיק ולבורסה

מושיקו- שבת שלום ומועדים לשמחה

איש חכם וטוב אתה מושיקו. יפה תשובתך/תגובתך אהבתי. בדרך החיוב אמרת דעתך (ואני מאמינה שדעת רבים).

טל לא הזכרתי ערבים..חחחחחח אז מי יהיה פועל ערבי? חחחחחחחחחח

דוד תתפלא ערבים עשירים ממך

היו מעמיסים לי את המשאיות בשופילם, אחד יש לו כ42 שופלים ובגרים נוסיע על מרצדס ומחזיק שלשה נשים כמה נשים כבודו מחזיק ואו שכבר לא עומד לך,חחחח חיטיאר בין 70 אולי,חחחחחחח איפה כבודו גר?

חחחחחחח טל אני בן 50 צעיר לנצח ..ברונית כנסי ..

ברונית אני כותב בהומור ולא מתכוון ברצינות ..ובנוסף הנני לאחל לך ולכל באיי הפורום שבאמת הם מקסימים חג שמח
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר