בקשה להתייעצות

בקשה להתייעצות

אני גרוש די טרי, 50++, לגרושתי ילדים מנישואיה הראשוניים, אצלי היו נישואין ראשוניים ולי אין ילדים משלי.האם אני יכול להסתדר עם "הגרושות" שבד"כ יש להן ילדים?איחולי בריאות וחתימה טובה.

כן תלוי בך ברצון שלך להסתדר ואם לא בא לך אז לא

אם לא הסתדרת עם הגרושה כשהיתה נשואה איך תסתדר היום?

מחזק את דברי אתי.

אם לא הסתדרת עם הגרושה שלך איך תסתדר עם גרושתו של אחר. מצד שני לפעמים לפעמים למרות האהבה אין כימיה, ואחרי שיעור בגרושין אפשר ללמוד להסתדר עם פרטנר אחר. גם מאוד משמעותי מי הם שני הפרטנרים, ומידת התחשבותם האחד בשני, ויכולת הויתור לבן/בת הזוג. בפגישה הראשונה, תגיש לגברת זר פרחים, זה יתן לך נקודות זכות. בפעם הראשונה הפרחים עלי,[שלחתי לך זר].

תודה על ההצעה

תודה על ההצעה, גם אשתמש באפטר שייב(ניראה לי טבק),לשיפור האוירה.עוד חזון למועד.

כן תלוי בך ברצון שלך להסתדר ואם לא בא לך אז לא

חתימה טובה

חתימה טובה לכם ולכל עם ישראל.

בקשה להתייעצות

אני גרוש די טרי, 50++, לגרושתי ילדים מנישואיה הראשוניים, אצלי היו נישואין ראשוניים ולי אין ילדים משלי.האם אני יכול להסתדר עם "הגרושות" שבד"כ יש להן ילדים?איחולי בריאות וחתימה טובה.

אני גרוש פעמיים ומסתדר עם הבן של השלישית

הוא אמנם בוגר ולא גר בישוב ורק בא לבקר, אבל יש כבוד בין חברתי לבנה ויחד עימי אנו מכבדים את האחר היה רק בעיות כאשר היה צעיר עם אביו שרצה להחטיף לי מכות אבל כאשר ראה עם מי יש לו עסק זז 10 צעדים אחורה, אבל אל תדאג אם הילדים שקטים יהיהלך טוב ואם לא אזה זורק עצמך לאש

תודה על ההצעה

תודה על ההצעה, גם אשתמש באפטר שייב(ניראה לי טבק),לשיפור האוירה.עוד חזון למועד.

מה זה עלי התלתן?אתה מאירלנד?

תגובה על "עלי התלתן"

נולדתי בארץ ונמצא בארץ.

שאלתי כי עלה התלתן הוא סמלה של אירלנד

בעצם כך פטריק הקשדוש הסביר את השילוש הקדוש לאירים:כשם שהתלתן מחולק לשלושה אבל הוא אחד כך גם השילוש הקדוש הוא אלוהים,ישו ורוח הקדוש. לכאורה מפוצל אבל אחד. צריך לחשוב שהנצרות הגיעה לאירלנד נדמה לי במאה ה13 או ה12 וזו תקופה שהסברים מופשטים לא תפסו,רק מוחשיים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר