לשנה טובה תכתבו

לשנה טובה תכתבו

סדר ראש השנה תמרים, שיתימו אוייבנו רוביא שירבו זכויותינו כרתי שיכרתו אויבינו וכל מבקשי רעתינו סלק שיסלקו אוייבנו ויושמדו קרע דלעת שתיקרע רוע הגזירה רימון שעמינו יגדל ויתרבה כגרגירי הרימון

שנה טוב לך לימור ולכולנו ש,,,,,,,,

שאכן נכתב נכתוב ונתקרא פה בנעימות כל השנה שתבוא עלינו בברכה

לראש השנה

תכלה שנה וקיללותיה, תחל שנה וברכותיה.

לכולם כאן מכל הלב שנה טובה

שאת תקוותינו במשך השנה.. נממש שבמעשים חדשים.. נתחדש שנדע מעצמנו להוציא קצת יותר ובשלבים קשים לא ל..וותר

להנות היום מה שתפסידו למחר

שנה טובה גם לרב סוויסה שעזר לי בעבר

לשנה טובה תכתבו

סדר ראש השנה תמרים, שיתימו אוייבנו רוביא שירבו זכויותינו כרתי שיכרתו אויבינו וכל מבקשי רעתינו סלק שיסלקו אוייבנו ויושמדו קרע דלעת שתיקרע רוע הגזירה רימון שעמינו יגדל ויתרבה כגרגירי הרימון

שנה טובה ומתוקה

לכולם כאן מכל הלב שנה טובה

שאת תקוותינו במשך השנה.. נממש שבמעשים חדשים.. נתחדש שנדע מעצמנו להוציא קצת יותר ובשלבים קשים לא ל..וותר

תגובה לברכה

מסכים ב 100%, אולי צריך גם לקבל עצה נכונה.

תגובה ברכה ותקוה

היתה זמרת לפני הרבה שנים jon Baez' ששרה:we shall over com' we shall ovver com' some day'wewll walk hand in hand'we wll live in pease some day.

לא רק היא גם פיט סיגר

הזמרת מירי אלוני

גם הזמרת מירי אלוני "מצויינת",כל הכבוד לה שהיא שרה בגילה, במידרחוב ליד שוק הכרמל בת"א.האם את בחורה או בחור?

ראיתיה, שמעתיה ונהנתי

הייתי שם לפני כשבועיים יפה לה, לא בושה להתפרנס, משמחת את כל באי השוק ורחוב נחלת בנימין מאחל לה מכאן שנה טובה

תגובה לברכה

מסכים ב 100%, אולי צריך גם לקבל עצה נכונה.

כלהמוסיף הינו משובח

הזמרת מירי אלוני

גם הזמרת מירי אלוני "מצויינת",כל הכבוד לה שהיא שרה בגילה, במידרחוב ליד שוק הכרמל בת"א.האם את בחורה או בחור?

אני בחורה.ומירי אלוני אכן שרה יפה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר