לי אין סבלנו לצייר

ולכן מצייר מהר ,ויעיל, למדתי פעם קורס ציור במוח ימין, אין מוח ואין בטיח,אבל למדתי שם בעשרה שעורים לצייר פורטרטים וערומה אחת, אח"כ החלטתי שאצייר בשמן, וכך נהיה, עברו שנים הבנתי שאקריל יש לו יתרון שמתייבש מהר וזה גם חסרונו,אז לקחתי כמה שעורים אצל צייר באקריל, האמת אחרי חצי שעה הבנתי מה זה אקריל, אני גם מצייר נופים עצים ים וכו,מעתיק מצלומים שצלמתי ממה גוזר מהעתון ממה מוריד באינטרנט מפורטרטים ומודלים נמאס כי זה לוקח זמן

bob ross צייר לא מוערך בקהילת ה"ציירים"

שיטות הציור שלו לדעת כל מיני בעצם לא ציור כמו בעבר,כי האכספרסיוניסטים למשל,קודם למדו כמה שנים לצייר בפחם ,אח"כ עוד בצבע, והבחור הזה מדגים איך משיגים כל האפקטים בצע שמן בצורה קלה מהנית,אני מציע לך לרשום השם בתכנת חפוש ותגיע לאתר החוקי, אח"כ תוריד ותתקין תכנה בשםbitorrnet תתקין ותרשום בחפוש שלה את שם הצייר,ותסתדר יתכן ויהיה לך יותר נוח להשתמש בתכנה ,emule היא יותר ידידותית , רצוי שתתקין לפני כל זה תכנת אנטיוירוס avast וגם spybot ,שתי תכנות אלה מיגנו על מחשבך, לפי נסיוני חפוש בוב רוס נקי לחלוטין מוירוסים, אבל ,מי יודע עתיד

ציןר באקוורל

באקוורל "צבעי מים, יש אפשרויות להגיע, לציר בצבעים "עדינים", כאשר בטכניקה של יותר דילול הצבע במים, ופחות עם יותר צבע, אפשר ליצור צבע עדין יותר, וכהה יותר.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר