הלילה הזה כבר עבר / אוטוטו השבוע נגמר.

לפני שבוע כבר ראיתי חצב, ולשכנה - האוטו ניגנב.. הזמן זוחל כאן כמו צב כמו תמיד באשמת המצב... תחושה שהכל תקוע במקום, כבר לא לילה ועוד לא יום במערב הנגב נפל לו עוד קאסם - בלי נפגעים - תודה לבורא עולם !!! אם יש ואם אין הפסקת אש, תאונות דרכים בטוח שיש. גם ברכבת וגם בכביש שש.. וכיתת היורים לא רוצה לפקשש התעוררתי הבוקר בתחושה של לאות, כמו אחרי ששרים את שיר הרעות... אין חשק לחיות - אבל גם לא למות... אז נחפש ת מיספר של דפנה, מיקי או רות יאלללללללללה אחים ואחיות - סופשבוע בכייף שיהיה לכווווווווווווולם / ן

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

המחשבות,הרסניות ,העייפות מנטלית,משפיעה על הגוף

תמיד אבל תמיד צריך ענין בחיים, למשל לריב, אני רבתי עם גיסי,הרגשה טובה , שבוע ימים, אני גם מצייר ,תעסוקה לכמה שעות בשבוע, החלטתי ללמוד לצייר פרחים,אז אני חורש האינטרנט באימיול ובביטטורנט, ומעתיק בלי לשלם,אחת הנכדות רוצה שאני אלמד אותה ךצייר,היא כבר בכתה ב, נתתי לה לצייר בנין מסובך שרואים מימין המרפסה שבבתי,נתתי לה קרטון קשה,עפרון ונייר לבן,חזרה אחרי רבע שעה ונדהמתי, ציירה כמו צריך ,אז יש לי עתיד איתה

הייתי אצל רב מפורסם שהגיע מנתיבות מומחה בקבלה

יכול לחזות הכל גם יום המוות של בנאדם, אבל לא רציתי שיגיד עלי, בקשתי ממנו שיחזה על אחמינגד אמר שמקסימום השנה הוא מחוסל

כשרון זה דבר מולד והשאלה איך מפתחים אותו

יכול לחזות הכל גם יום המוות של בנאדם, אבל לא רציתי שיגיד עלי, בקשתי ממנו שיחזה על אחמינגד אמר שמקסימום השנה הוא מחוסל

אמן אמן אמן ועוד פעם אמן

אל תבנה עליו

מהמעות שמקבל הוא לעומתך יבנה עוד...בית

להנות היום מה שתפסידו למחר

המחשבות,הרסניות ,העייפות מנטלית,משפיעה על הגוף

תמיד אבל תמיד צריך ענין בחיים, למשל לריב, אני רבתי עם גיסי,הרגשה טובה , שבוע ימים, אני גם מצייר ,תעסוקה לכמה שעות בשבוע, החלטתי ללמוד לצייר פרחים,אז אני חורש האינטרנט באימיול ובביטטורנט, ומעתיק בלי לשלם,אחת הנכדות רוצה שאני אלמד אותה ךצייר,היא כבר בכתה ב, נתתי לה לצייר בנין מסובך שרואים מימין המרפסה שבבתי,נתתי לה קרטון קשה,עפרון ונייר לבן,חזרה אחרי רבע שעה ונדהמתי, ציירה כמו צריך ,אז יש לי עתיד איתה

חייבים

התחדשות מתמדת עיניין בחיים סדר יום יצירת הפתעות גם לבת זוג בילוי עם נכדים פעמיים בשבוע ספורט מהנה ולא השגי בדיקה רפואית אחת לשנה, ע"ח ה"מושלם" יציאה תקופתית לחופש רצוי לאחר חופשות הילדים שכר הולם ואם נשאר עוד טיפת זמן סקס מהנה

הלילה הזה כבר עבר / אוטוטו השבוע נגמר.

לפני שבוע כבר ראיתי חצב, ולשכנה - האוטו ניגנב.. הזמן זוחל כאן כמו צב כמו תמיד באשמת המצב... תחושה שהכל תקוע במקום, כבר לא לילה ועוד לא יום במערב הנגב נפל לו עוד קאסם - בלי נפגעים - תודה לבורא עולם !!! אם יש ואם אין הפסקת אש, תאונות דרכים בטוח שיש. גם ברכבת וגם בכביש שש.. וכיתת היורים לא רוצה לפקשש התעוררתי הבוקר בתחושה של לאות, כמו אחרי ששרים את שיר הרעות... אין חשק לחיות - אבל גם לא למות... אז נחפש ת מיספר של דפנה, מיקי או רות יאלללללללללה אחים ואחיות - סופשבוע בכייף שיהיה לכווווווווווווולם / ן

אמוץ יקירי,,איזה,,,,,,,

איזה כיף לך שהזמן עובר לך לאט כי אצלי חולף ביעף, עובר לך כמו צב בגלל החריזה לחצב או בגלל שאתה צעיר?

הרב שלי שנמצא בין הרגלים אמר שנתיים

כשרון זה דבר מולד והשאלה איך מפתחים אותו

לידיעתך, לא צריך כשרון כדי לצייר,זה טכניקה,אמון,,

למוד בעצמי וגם בשני קורסים קצרים,הרוב למדתי מהאנטרנט, לדוגמא,כל ילד יכול לצייר ים טוב יותר מכל צייר או ציור שראית, בסהכ , שמים על הפלסטיק צבע לבן,צבע כחול וצבע ירוק וירידיאן בצבעי שמן או פטלו ירוק בצבעי אקריל, דוחפים לצבעים בלי לערבב מברשת של צבעים אחד אינץ רוחב ויאללה מציירים שמאל וימינה ,על הבד,בעדינות לא לערבב הצבעים, צובעים הכל וזזים שני מטר אחורה,אם נראה שחסר לבן,נותנים מריחה עדינה לבן, רוצים גל אמיתי, מקשקשים קצת במברשת ועם האצבע כמה פעמים יוצא גל עם קצף ועם גשם, הכי קל שמים,מורחים כחול מעורבב בלבן ,שיצא בהיר ,שמים הכחול הזה בפלסטין ולידו הלבן ועם המברשת הגדולה ימינה ושמאלה ,זה נותן שמים עם רוח חזקה, אם רוצים רוח חלשה,צוהעים הכל כחול בהיר ועם הלבן על המברשת עושים עגולים ומושכי הצידה,ככה יהי שובל כזה מלענן,,בצבע שמן נונים בסוף ויש במברשת להחלקת הצבע ויוצא כאילו אדים, וכמובן שאלה הבעיות הראשיות אצל כל צייר, יש גם טכניקה לצייר עצים יש טכניקה לצייר שלג, יש טכניקה לצייר אגם שקט ויש ויש, הכל טכניקה,אתן לך דוגמא ציירתי ים ושמים בחמש מדקות ובאמצע האגם נוחת ברווז תקני צבעוני, מורידים מהאנטרנט ברווז ומסתכלים עליו ומציירים,בעפרון או במכחול בהיר,הקונטור החיצוני ואח"ב הצבעים באמצע איך שבא, יצא ברווז עאסלי ,אולי לא כמו באינטרנט,אבל יפה יותר,עומק חשוס מאוד בציור דו ממדי, אז בכל ים,בקצה העליון רצועה של שני סנטימטר יותר כהה ,הרבה יותר והצע מתמזג עם צבע הים,זה לוקח שניה עם המברשת הרחבה,נתתי ציור הברווז לקרובים שלי שהדודה אמנית עשרות שנים,אמרה ,שלא ראתה מזמן ציור כזה עם עומק,ממש חי,מיד הורידה ציור שלה מהסלון ותלתה את שלי

חייבים

התחדשות מתמדת עיניין בחיים סדר יום יצירת הפתעות גם לבת זוג בילוי עם נכדים פעמיים בשבוע ספורט מהנה ולא השגי בדיקה רפואית אחת לשנה, ע"ח ה"מושלם" יציאה תקופתית לחופש רצוי לאחר חופשות הילדים שכר הולם ואם נשאר עוד טיפת זמן סקס מהנה

סקס מהנה ,צריך להיות בראש הרשימה

אפשר גם אחרי כל שורה שברשימה שלך

אמוץ יקירי,,איזה,,,,,,,

איזה כיף לך שהזמן עובר לך לאט כי אצלי חולף ביעף, עובר לך כמו צב בגלל החריזה לחצב או בגלל שאתה צעיר?

שלום לך שוש,אולי נחפש חצבים ביחד?

סקס מהנה ,צריך להיות בראש הרשימה

אפשר גם אחרי כל שורה שברשימה שלך

בגיל הזה התותח יורה לפעמים?

לכן חייבים תחזוקה נאותה

הרב שלי שנמצא בין הרגלים אמר שנתיים

חבובו פנחס, תזהר לא להשמיץ רבנים

ועוד לפני ראש השנה וכיפור ימי הדין לבני האדם

שלום לך שוש,אולי נחפש חצבים ביחד?

אמוץ בכיף,,

טיולי סתו, לראות חצבים פורחים,לראות ציפורים נודדות, גם מול חופי הים באכזיב המסולעים ראיתי בשבת האחרונה חבצלות חוף בוהקות בלובנן מול השמש השוקעת, מראה משובב נפש,
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר