השבוע מתחיל הכל כרגיל

כרגיל גמרתי חצי בקבוק יין עם גבינה בולגרית רבע אבטיח ושתי פיתות מה בנאדם צריך יותר?

שני הרוגים מירי במועדון בתל אביב..... גם לזה התרגלנו ???

עדיין לא ברור מה הרקע לירי ואם אכן זה המניין הסופי של הנפגעים. אבל......... לתומי חשבתי שבתום ימי בין המייצרים יבואו לנו ימים טובים יותר והסתבר שטעיתי. בשבת שעברה - אב רצח את ביתו הפעוטה ועכשיו זה... איפה אלוהים כשצריכים אותו ??? יצא לחופש ? קראו לו למילואים ??? אינשאללה שזו בשורת האיוב האחרונה לשבוע הזה !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

בזהירות עם הגבינה הבולגרית, מלא מלח

עדיין לא ברור מה הרקע לירי ואם אכן זה המניין הסופי של הנפגעים. אבל......... לתומי חשבתי שבתום ימי בין המייצרים יבואו לנו ימים טובים יותר והסתבר שטעיתי. בשבת שעברה - אב רצח את ביתו הפעוטה ועכשיו זה... איפה אלוהים כשצריכים אותו ??? יצא לחופש ? קראו לו למילואים ??? אינשאללה שזו בשורת האיוב האחרונה לשבוע הזה !!!

אני חושבת שזה רצח חמור במשמעויותיו

כל רצח הוא רצח הוא רצח. א ולקפד חיי אדם זה הנורא מכל כאן זה לא רק קיפוח חיי אדם אלא המניע שהסתתר מאאחורי הביצוע-שינאה עזה לקהילה הההומו-לסבית סביר להניח מהיכן עלול להגיע התוקף ואני רק מקווה בכל ליבי שהוא ייתפס במהרה ויבוא על עונשו כראוי לו ומאידך שזה לא ישבש את פעילות הקהילה ההמו לסבית

הומופוב

רצח מזעזע,הזוי ומדאיג..במקום הכי מקבל.. ת"א.. מדובר בנערים הזקוקים לתמיכה..לא מקנאה בהורים שלא מודעים לנטייה .."בשורת איוב" חשש כבד עולה בי ושואלת אולי הרוצח הורה?! מבולבלת!רפואה שלמה לפצועים .

כל רצח הוא רצח הוא רצח. א ולקפד חיי אדם זה הנורא מכל כאן זה לא רק קיפוח חיי אדם אלא המניע שהסתתר מאאחורי הביצוע-שינאה עזה לקהילה הההומו-לסבית סביר להניח מהיכן עלול להגיע התוקף ואני רק מקווה בכל ליבי שהוא ייתפס במהרה ויבוא על עונשו כראוי לו ומאידך שזה לא ישבש את פעילות הקהילה ההמו לסבית

מספר ההרוגים עלה לשלוש

שר החינוך גדעון סער גינה גם כן את האירוע. "מדובר בפיגוע מתועב", אמר השר סער. "מי שביצע אותו הוא תואם טאליבן ששונא את החירות ומחזיק בתפיסה שמאיימת על דמותה ועתידה של ישראל כחברה חופשית". ראש התנועה, חיים אורון, גינה אף הוא את האירוע הלילה. "האלימות הקנאות והיעדר הסובלנות בחברה הישראלית הגיעה לשלב מייאש ורצחני", אמר. "על החברה הישראלית להבין שהיא בדרך לתהומות ועל השיח הציבורי להתנקות לאלתר מיסודות של שיסוי והסתה שהפכו רווחים", הוא הוסיף. עצוב ,אך כמה נכון!!!

שלושה* (עייפה..)

בואו לא נעשה את עבודת המשטרה.

ישנם עוד מניעים שיכולים להביא לרצח , כמו: רקע רומנטי, פלילי ועוד. חבל שפוליטיקאים ושאר חברי הקהילה ממהרים לנצל את הרצח לצרכיהם הם.

"אדם לבוש שחורים"

ללא קשר ואולי קשר? מה שידוע לכולנו היית התבטאות בעבר מעליבה ופוגענית נגד אותה קהילה מאנשים בהנהגת ש"ס.

להנות היום מה שתפסידו למחר

בואו לא נעשה את עבודת המשטרה.

ישנם עוד מניעים שיכולים להביא לרצח , כמו: רקע רומנטי, פלילי ועוד. חבל שפוליטיקאים ושאר חברי הקהילה ממהרים לנצל את הרצח לצרכיהם הם.

נכון עקרונית אבל על רקע רומנטי הוא היה פוגע במושא אהבתו ולא בא פשוט כדי לפגוע

בזהירות עם הגבינה הבולגרית, מלא מלח

יאבינתי,המסכנים אכלו בלי מלח

ונרצחו במועדון של ההומואים עכשיו נדבר ברצינות נגיד שאני אפסיק לאכול כל הדברים שאומרים שאסור, מקסימום אחיה עוד שנתיים, אבל לא אהנה שנים לכן, אני חושב בנאדם צריך לכאול מה הוא אוהב, להוסיף, מלח פילפל גם חריף הבנתי שרק חולי סכרת אסור להם הרבה סוכר, כי זה מסכן חיים.

הומופוב

רצח מזעזע,הזוי ומדאיג..במקום הכי מקבל.. ת"א.. מדובר בנערים הזקוקים לתמיכה..לא מקנאה בהורים שלא מודעים לנטייה .."בשורת איוב" חשש כבד עולה בי ושואלת אולי הרוצח הורה?! מבולבלת!רפואה שלמה לפצועים .

רצח רבין החל בהסתה

כמדומני יביאו היום בראש מהדורות החדשות את ההטבטאויות של הנהגת ש"ס בהקשר להומואים

להנות היום מה שתפסידו למחר

"אדם לבוש שחורים"

ללא קשר ואולי קשר? מה שידוע לכולנו היית התבטאות בעבר מעליבה ופוגענית נגד אותה קהילה מאנשים בהנהגת ש"ס.

מי בכלל צריך משטרה ובתי משפט ???

יאלללללללללללה - לתלות את כל מי שחושב שלהיות נורמלי זה לאהוב נשים וכל מי שחושבת שלהיות נורמלית זה לאהוב גברים - על עמודי התאורה בכיכר מלכי ישראל !!! אבל מה תעשו אם לא יספיקו העמודים ?

יאבינתי,המסכנים אכלו בלי מלח

ונרצחו במועדון של ההומואים עכשיו נדבר ברצינות נגיד שאני אפסיק לאכול כל הדברים שאומרים שאסור, מקסימום אחיה עוד שנתיים, אבל לא אהנה שנים לכן, אני חושב בנאדם צריך לכאול מה הוא אוהב, להוסיף, מלח פילפל גם חריף הבנתי שרק חולי סכרת אסור להם הרבה סוכר, כי זה מסכן חיים.

תפחית מעט - כמו שאמרת ענין של חיים ומוות

נכון עקרונית אבל על רקע רומנטי הוא היה פוגע במושא אהבתו ולא בא פשוט כדי לפגוע

להתאפק חצי יום - זה קשה כל כך ?

מה יקרה אם ימתינו קצת? אולי המשטרה תתפוס את הרוצח ? אולי הוא יסגיר את עצמו ? אולי ישלח איזו הודעה לעיתונות ? לגלות לכם סוד ? גם לי בא להקיא מהתופעה של משכב זכר וכאלה. אז יאללה - תתחילו לארגן לי משפט לינץ שסופו ידוע מראש ,

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר