תגידו משהוא הבריא משפעת החזירים?

בהתחלה חשדו כי חליתי בשפעת המפחידה, החום עלה ל39, בסוף הרגיעו אותי וחשבתי שסיימתי גם עמכם, בטח עם משפחתי, עכשיו ברוך השם הכל בסדר

רובם המכריע של החולים מבריאים,

או שלא מרגישים שבכלל חלו בשפעת החזירים, בגדול זה שפעת רגילה,רק שצריך לשים לב שברגע שהיא מחמירה,מיד ללכת לטפול

תרגיש טוב נשמה

טוב זה מה אני שותה על הבוקר-שחור חזק מה שמתפרסם זזה מפחיד מה שלא מפחיד זה לא חדשות העתונאים יודעים לעשות סנסציה מכל דבר,תאמין לי להישמר צריך,בלי שום קשר היסטריה-לא טוב ומחליש את המערכת החיסונית

נונה יקרה,כמה נחמד לראות פרח על הבוקר

זה לא רק הפרח אלא האמירה מאחוריו

רובם המכריע של החולים מבריאים,

או שלא מרגישים שבכלל חלו בשפעת החזירים, בגדול זה שפעת רגילה,רק שצריך לשים לב שברגע שהיא מחמירה,מיד ללכת לטפול

אמרו כל שלישי יחלה

אז בטח לקראת החורף יש להתחסן לפחות בחיסון הרגיל עד שימצאו את החיסון של אותה שפעת חזירים

להנות היום מה שתפסידו למחר

אם מתחסנים נגד שפעת אחרת

זה כמו חסון נגד סיפליס מול דבר, עד שלא יהיה חסון בדיוק נגד החזירים ,עדיך לשתות וודקה

יחבובו,פעם לא היו חומרי הרדמה

אז היו נותנים לשתות כהל נקי הניתוח הצליח ואז התברר שהחולה מת, כי הכבד הלך לכן אני ירדתי מוודקה בהרבה ושותה יין אדום, כמו הצבע של חברתי הרוסיה

ההבדל בין יין לבן וודקה בנוגע לכבד,אפסי

היין האדום,למעשה כל יין מזיק לכבד והרופאים שאמרו שיין אדום מרפא וכו,ירדו מזה מזמן שתה מים ותצמח כמו אקליפטוס

נונה יקרה,כמה נחמד לראות פרח על הבוקר

זה לא רק הפרח אלא האמירה מאחוריו

לדעתי מי שמשתמשת בסמלים ללא מלל,

אין לה בעצם מה להגיד, אז כדי להראות לכולם שהיא יודעת משהו בחרה איזה סמל אז יופי לך

ההבדל בין יין לבן וודקה בנוגע לכבד,אפסי

היין האדום,למעשה כל יין מזיק לכבד והרופאים שאמרו שיין אדום מרפא וכו,ירדו מזה מזמן שתה מים ותצמח כמו אקליפטוס

כאשר אני עצבני אני שותה

מה גם לא חוסך באוכל כך שאני כבר לא נראה כאקליפטוס נראה כמו טריילר, שסוחב טנק 50 טון אתמול בערב אכלתי על האש צלעות כבש אולי 900 גרם, עם חצי בקבוק יין אדום, חמוצים סלט חצילים ו2 פיתות

לדעתי מי שמשתמשת בסמלים ללא מלל,

אין לה בעצם מה להגיד, אז כדי להראות לכולם שהיא יודעת משהו בחרה איזה סמל אז יופי לך

היי פניני

קצת רומנטיקה לא תזיק כאן. כשרואים בחורה אומרים לה: אך, איזה פ ר ח יפה ! ואולי: פה-רך יפה. את החית (חטא) קח על עצמך. והכי חשוב תן חיוך !!!

כאשר אני עצבני אני שותה

מה גם לא חוסך באוכל כך שאני כבר לא נראה כאקליפטוס נראה כמו טריילר, שסוחב טנק 50 טון אתמול בערב אכלתי על האש צלעות כבש אולי 900 גרם, עם חצי בקבוק יין אדום, חמוצים סלט חצילים ו2 פיתות

העיקר שתעשה חיים באבא

היי פניני

קצת רומנטיקה לא תזיק כאן. כשרואים בחורה אומרים לה: אך, איזה פ ר ח יפה ! ואולי: פה-רך יפה. את החית (חטא) קח על עצמך. והכי חשוב תן חיוך !!!

אילו לא הייתי צוחק,הייתי מת מזמן

לפעמים צריך לענות למישהו בשביל להכעיס ובכלל קצת להכעיס גם להכי יפה בנשים מוציא ממנה חיוך,השאר בא אחריו

צחק צחק זה כדאי

וחייך עד בלי די. כשפחות כועסים ויותר מחייכים, אז...דברים מסתדרים. שבת שלום ומבורכת.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר