אמוץ, אם זה תלוי ברבצ"ר, לא יהיו בנות בצריח

ולא בצהל בכלל. אולי רק באולפניות

ומה עם המסיתים לסרבנות משמאל ?

ראשית - התקשורת הביאה את דבריו של הרב תוך חצאי אמיתות ואי דיוקים רבים, לא רק הרב טען שדבריו הוצאו מהקשרם. שנית - אישית ניתקלתי במחסום בנשות מחסום ווטש לבושות השחורים המנסות לשכנע חיילות להשתחרר מסיבה מצפונית. רק שעליהן התקשורת לא עטה ולא חוגגת. לסיכום - אולי (אולי גדול מאוד !!!) אם היה הדבר תלוי ברב הצבאי לא היו בנות בצהל. מה שבטוח - אם היה הדבר תלוי בנשות מחסום ווטש ועוד אי אילו אירגוני סיוע לאויב - צהל בכלל לא היה קיים.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ההבדל הוא אחד:

בנות המחסום ווטש, אם אוהבים אותן או לא, נמצאות שם על דעת עצמן, על חשבון זמנן הפנוי, והן מייצגות את דעתן הפרטית. תת אלוף רונצקי (איך תמיד הדברים מוצאים מהקשרם...??) הוא לא אדם פרטי, וכשאמר את הדברים לא אמר אותם כאדם פרטי, אלא כאיש צבא, במעמד מאוד מסויים שמחייב אותו לקצת יותר ממלכתיות ממה שהפגין. (שלא לדבר על עצם הדעה שמייצגת התחרדות גדולה של מה שהיה פעם המפלגה הדתית לאומית)

לא ממש....

נשות מחסום ווטש מייצגות אירגון ותפיסת עולם. מעבר לזה - לא שמעתי וגם לא ראיתיאף הקלטה מדבריו של הרב שנאמרו בכנס ההוא. הדברים הובאו על ידי עיתונאים שאהבתם ליהודים ולמי שמייצג אותם ידועה .

באיזה מושב אתה גר?

מושב עידן.....

מושב קטן ובכיין

לפלוגת רותם - באהבה

אחים יקרים - יצא לי לבלות במילואים 10 ימים קשים, אך מדהימים, עם צעירים וצעירות מדהימים עוד יותר - שדואגים שאף מפגע או סתם גנב לא יעבור מיהודה ושומרון לתחום ישראל. לקראת טכס הפרידה כתבתי אי אילו חרוזים ואני כותב אותם כאן - למען תדעו שיש לנו נוער שאינו נופל באיכותו מדור תש"ח או הצעירים ששיחררו את ירושלים בששת הימים. אז בבקשה - **** אולי היה עדיף לנו להיות כאן בחורף, אבל בכל זאת - נחמד לשרת עם פיקוד העורף. ולמרות שאף חיילת לא לובשת חצאית - הייתה זו זכות לשרת עם המשטרה הצבאית. ** אז אוטוטו אנחנו חוזרים אל חיי היום יום ואתם נשארים כאן, באבק, בפיח וגם בחום. ובכן - רצינו להגיד אי אילו מילים, למפקדות, לקצינים, לחיילות ולחיילים. ** אתם שעושים ימים ולילות בתוך השכפ"צ, שתקועים במחסום - ששמה הזמן בכלל לא רץ, אתם שמזיעים בחום בשביל לתפוס איזה שב"ח, אתם, אתם החברה הטובים - שבזכותם עמישראל נח !!! ** היינו איתכם קצת יותר משבוע, עכשיו הגיע הזמן מאצלכם לנוע. ורק רצינו שתדעו שאנחנו חולים עליכם - חבל על הזמן, למרות החדר עם הפלזמה - אבל בלי המזגן......... חיזקו ואימצו - בשם עמישראל שיוצא מהבוץ - ממתנדבי המילואים: ג'ורג', חנן, משה ואמוץ וכל המוסיף - גורע !!!

יפה....אהבתי כל הכבוד !!!!

מושב עידן.....

מושב קטן ובכיין

נו,אז אתה מעלז אותו

אמוץ בוקר טוב.

לפני כ25 שנה,עבדתי, בעוונותי, בסורוקה. היתה איתנו, בחורה צעירה ומקסימה, בשם חנה. אם האלצהימר לא מתעתע בי היתה ממוצע הודי,. כשגמרה שרות לאומי, ירדה למושב עידן , בתחילה עבדה באסוף תפוחי אדמה , אך מהר מאוד הועברה לטפל בילדים. עד כמה שזוכרת התכוונה ללמוד בסימנר לגננות, או סיעוד. ומאז נעלמו עקבותיה. האם היא עדין במושב?

אצלנו יש תפוחי אדמה רק בסיר.......

ועכשיו ברצינות. יתכן שלפני שנים עבדה כאן בחורה כזו. בשנים הראשונות של המושב הייתה בו תחלופה בקצב של הנוסעים בתחנה המרכזית. אנחנו הגענו למושב כ 7 שנים לאחר היווסדו ונחשבים בין הוותיקים. יום טוב, שבוע טוב ורק טוב !!!

לא צריך להיות תושב הערבה

כדי לראות עד כמה העם הזה גדול בשביל "המנהיגים" שלו.אבל מי שאוהב את החיים בערבה ,יבורך כפלים. ד.א. איזה פרחים אתם מגדלים? האם הכל ליצוא או מוכרים גם בארץ, והיכן?

הערבה זה כייף של מקום

גם אם יתנו לי דירת ארבע מפלסים ברמת אביב ג + הכנסה טובה - לא הייתי עוזב את האיזור ועובר לשם - ויש לי מלא סיבות טובות לכך. הפרח העיקרי שאני מגדל נקרא לימוניום. תבדוק בגוגל.

מושב עידן.....

מושב קטן ובכיין

מקום "עשיר בלבבות..".

מהגרעין של המייסדים?

להנות היום מה שתפסידו למחר

גרעין המייסדים היה של עולים מארצות הרווחה.......

ואני בכלל יליד הארץ וממוצא מזרחי אבל.......... מכל דור המייסדים נשארה רק משפחה אחת וגם אותה משפחה - האישה ילידת הארץ ממוצא תימני והאיש אמריקאי ממוצא אשכנזי....

מקום "עשיר בלבבות..".

מעדיף מקום עשיר בכסף....

האמת ? מעדיף מקום עם נשים עשירות ו........ פנויות סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם

מקסים כתמיד

אתה חייב לנו כמה מזמורים. קח את הזמן....

רציתי לפתוח בשיר מזמור / רק שבחוץ נער חמור

סתאאאאאאאאאאאאאאם כמו שלום וחלום - מיזמור וחמור

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר