תודה לך איש יקר, שמרת עלי, אני מקווה שנהנית,גם כשקר בלילה וברחשים ביום

ההנאה האמיתית היא הידיעה הברורה שיש לנו יופי של נוער !!!

זה לא תענוג גדול לבלות יום שלם בתוך השכפ"צ ששוקל איזה חצי טון. זה גם לא תענוג להסתחב לכל מקום עם נשק - אפילו שזה M16 מקוצר ולא הרומ"ט או העוזי מהימים שלנו בסדיר. אבל - לקרוא את התודה בעיניים של החיילים בני ה 19 ולדעת שבזכותך הם זוכים לקצת יותר שעות חופשה או שעות מנוחה - יש בזה סיפוק אדיר !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אבל מה עם הבנות בצריח ???

הייתי צריכה להשאיר משהו לדמיון שלך,לא?אבל הוכחת שאת השיר אתה מכיר וזה יופי

ההנאה האמיתית היא הידיעה הברורה שיש לנו יופי של נוער !!!

זה לא תענוג גדול לבלות יום שלם בתוך השכפ"צ ששוקל איזה חצי טון. זה גם לא תענוג להסתחב לכל מקום עם נשק - אפילו שזה M16 מקוצר ולא הרומ"ט או העוזי מהימים שלנו בסדיר. אבל - לקרוא את התודה בעיניים של החיילים בני ה 19 ולדעת שבזכותך הם זוכים לקצת יותר שעות חופשה או שעות מנוחה - יש בזה סיפוק אדיר !!!

כל הכבוד לך אמוץ,ומכל הלב

בוקר טוב אמוץ.

משום מה, תמיד כשאני קוראת משפט כזה , כמו האחרון שכתבת, זה נשמע לי פלצני ברמות. אבל להגיד ולעשות ,זה כבר קלסה אחרת, זו, ארץ ישראל היפה! שתהיה לך שבת שלום, לך, ולכל באי ביתך.

רבי מנדל אומר......

חנוך לנער על פי דרכו, גם אם יזקין לא יסור ממנה.

הפתגם הזה מוכר וידוע,

מה שפחות ידוע, מי זה רבי מנדל.

כל הכבוד לך אמוץ,ומכל הלב

חן חן

בוקר טוב אמוץ.

משום מה, תמיד כשאני קוראת משפט כזה , כמו האחרון שכתבת, זה נשמע לי פלצני ברמות. אבל להגיד ולעשות ,זה כבר קלסה אחרת, זו, ארץ ישראל היפה! שתהיה לך שבת שלום, לך, ולכל באי ביתך.

החשיבות שבצהל - מעבר לביטחון המדינה

צה"ל - בסדיר ובמילואים - זה המקום היחיד שבו עמישראל נפגש עם עמישראל. כמי שחי בשמורת הטבע - הגיאוגרפית אבל בעיקר האנושית - שבערבה אני מופתע בכל פעם מחדש מאיכות האנשים המרכיבים את העם הזה וזו איננה מליצה. רק שבתקשורת נוהגים לשים את הדגש על הרוע - ואולי בצדק ומה שהכי חשוב - יותר ויותר אני חש שהמנהיגים שלנו אינם ראויים לעם כמו שלנו. ואיך כתב המשורר הגדול יהודה עמיחי - ( אללה ירחמו) מאחורי כל זה מסתתר אושר גדול !!!

אני משום מה חשבתי שאתה חי בישוב בגוש תל מונד

ערבה,גם זה סוג של חלוציות צודקת שושן ובלי מליצות אתה ארץ ישראל היפה מבכלל ומשירה של נעמי שמר.

חן חן

באיזה מושב אתה גר?

החשיבות שבצהל - מעבר לביטחון המדינה

צה"ל - בסדיר ובמילואים - זה המקום היחיד שבו עמישראל נפגש עם עמישראל. כמי שחי בשמורת הטבע - הגיאוגרפית אבל בעיקר האנושית - שבערבה אני מופתע בכל פעם מחדש מאיכות האנשים המרכיבים את העם הזה וזו איננה מליצה. רק שבתקשורת נוהגים לשים את הדגש על הרוע - ואולי בצדק ומה שהכי חשוב - יותר ויותר אני חש שהמנהיגים שלנו אינם ראויים לעם כמו שלנו. ואיך כתב המשורר הגדול יהודה עמיחי - ( אללה ירחמו) מאחורי כל זה מסתתר אושר גדול !!!

לא צריך להיות תושב הערבה

כדי לראות עד כמה העם הזה גדול בשביל "המנהיגים" שלו.אבל מי שאוהב את החיים בערבה ,יבורך כפלים. ד.א. איזה פרחים אתם מגדלים? האם הכל ליצוא או מוכרים גם בארץ, והיכן?

הפתגם הזה מוכר וידוע,

מה שפחות ידוע, מי זה רבי מנדל.

שושן

בן 47 היה רבי מנדל בשעה שנפטר מחסידי לובלין(כמדומני)1814

להנות היום מה שתפסידו למחר

באיזה מושב אתה גר?

היי היי,מנפחים את אמוץ במחמאות ופרחים,עוד ירים את הראש והאף

תשאירו משהו לחבר'ה, או לי אפילו... ובכל זאת מה שמגיע מגיע,הכל באהבה

שושן

בן 47 היה רבי מנדל בשעה שנפטר מחסידי לובלין(כמדומני)1814

שבת שלום ה" ידידי

האם על משפט אחד יקום או יפול רבי מנדל. האם כתב עוד אי אלו דברים,או זו כל תורתו? כי את התורה הזו אפשר, גם אפשר, ללמוד על רגל אחת! ובא לציון גואל, וכל הנבחנים לבגרויות בתנך, יודו לך, [לו, לרבי מנחם מנדל].

אבל מה עם הבנות בצריח ???

אמוץ, אם זה תלוי ברבצ"ר, לא יהיו בנות בצריח

ולא בצהל בכלל. אולי רק באולפניות

לפלוגת רותם - באהבה

אחים יקרים - יצא לי לבלות במילואים 10 ימים קשים, אך מדהימים, עם צעירים וצעירות מדהימים עוד יותר - שדואגים שאף מפגע או סתם גנב לא יעבור מיהודה ושומרון לתחום ישראל. לקראת טכס הפרידה כתבתי אי אילו חרוזים ואני כותב אותם כאן - למען תדעו שיש לנו נוער שאינו נופל באיכותו מדור תש"ח או הצעירים ששיחררו את ירושלים בששת הימים. אז בבקשה - **** אולי היה עדיף לנו להיות כאן בחורף, אבל בכל זאת - נחמד לשרת עם פיקוד העורף. ולמרות שאף חיילת לא לובשת חצאית - הייתה זו זכות לשרת עם המשטרה הצבאית. ** אז אוטוטו אנחנו חוזרים אל חיי היום יום ואתם נשארים כאן, באבק, בפיח וגם בחום. ובכן - רצינו להגיד אי אילו מילים, למפקדות, לקצינים, לחיילות ולחיילים. ** אתם שעושים ימים ולילות בתוך השכפ"צ, שתקועים במחסום - ששמה הזמן בכלל לא רץ, אתם שמזיעים בחום בשביל לתפוס איזה שב"ח, אתם, אתם החברה הטובים - שבזכותם עמישראל נח !!! ** היינו איתכם קצת יותר משבוע, עכשיו הגיע הזמן מאצלכם לנוע. ורק רצינו שתדעו שאנחנו חולים עליכם - חבל על הזמן, למרות החדר עם הפלזמה - אבל בלי המזגן......... חיזקו ואימצו - בשם עמישראל שיוצא מהבוץ - ממתנדבי המילואים: ג'ורג', חנן, משה ואמוץ וכל המוסיף - גורע !!!

כל הכבוד לך ולצה"ל.

כרגיל, הפלאת בחרוזים
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר