לפלוגת רותם - באהבה

אחים יקרים - יצא לי לבלות במילואים 10 ימים קשים, אך מדהימים, עם צעירים וצעירות מדהימים עוד יותר - שדואגים שאף מפגע או סתם גנב לא יעבור מיהודה ושומרון לתחום ישראל. לקראת טכס הפרידה כתבתי אי אילו חרוזים ואני כותב אותם כאן - למען תדעו שיש לנו נוער שאינו נופל באיכותו מדור תש"ח או הצעירים ששיחררו את ירושלים בששת הימים. אז בבקשה - **** אולי היה עדיף לנו להיות כאן בחורף, אבל בכל זאת - נחמד לשרת עם פיקוד העורף. ולמרות שאף חיילת לא לובשת חצאית - הייתה זו זכות לשרת עם המשטרה הצבאית. ** אז אוטוטו אנחנו חוזרים אל חיי היום יום ואתם נשארים כאן, באבק, בפיח וגם בחום. ובכן - רצינו להגיד אי אילו מילים, למפקדות, לקצינים, לחיילות ולחיילים. ** אתם שעושים ימים ולילות בתוך השכפ"צ, שתקועים במחסום - ששמה הזמן בכלל לא רץ, אתם שמזיעים בחום בשביל לתפוס איזה שב"ח, אתם, אתם החברה הטובים - שבזכותם עמישראל נח !!! ** היינו איתכם קצת יותר משבוע, עכשיו הגיע הזמן מאצלכם לנוע. ורק רצינו שתדעו שאנחנו חולים עליכם - חבל על הזמן, למרות החדר עם הפלזמה - אבל בלי המזגן......... חיזקו ואימצו - בשם עמישראל שיוצא מהבוץ - ממתנדבי המילואים: ג'ורג', חנן, משה ואמוץ וכל המוסיף - גורע !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מקסים כתמיד

אתה חייב לנו כמה מזמורים. קח את הזמן....

לפלוגת רותם - באהבה

אחים יקרים - יצא לי לבלות במילואים 10 ימים קשים, אך מדהימים, עם צעירים וצעירות מדהימים עוד יותר - שדואגים שאף מפגע או סתם גנב לא יעבור מיהודה ושומרון לתחום ישראל. לקראת טכס הפרידה כתבתי אי אילו חרוזים ואני כותב אותם כאן - למען תדעו שיש לנו נוער שאינו נופל באיכותו מדור תש"ח או הצעירים ששיחררו את ירושלים בששת הימים. אז בבקשה - **** אולי היה עדיף לנו להיות כאן בחורף, אבל בכל זאת - נחמד לשרת עם פיקוד העורף. ולמרות שאף חיילת לא לובשת חצאית - הייתה זו זכות לשרת עם המשטרה הצבאית. ** אז אוטוטו אנחנו חוזרים אל חיי היום יום ואתם נשארים כאן, באבק, בפיח וגם בחום. ובכן - רצינו להגיד אי אילו מילים, למפקדות, לקצינים, לחיילות ולחיילים. ** אתם שעושים ימים ולילות בתוך השכפ"צ, שתקועים במחסום - ששמה הזמן בכלל לא רץ, אתם שמזיעים בחום בשביל לתפוס איזה שב"ח, אתם, אתם החברה הטובים - שבזכותם עמישראל נח !!! ** היינו איתכם קצת יותר משבוע, עכשיו הגיע הזמן מאצלכם לנוע. ורק רצינו שתדעו שאנחנו חולים עליכם - חבל על הזמן, למרות החדר עם הפלזמה - אבל בלי המזגן......... חיזקו ואימצו - בשם עמישראל שיוצא מהבוץ - ממתנדבי המילואים: ג'ורג', חנן, משה ואמוץ וכל המוסיף - גורע !!!

אמוץ , מלותיך יחממו את הלב לחיילים מיחידת רותם .

טוב תעשה אם תשלח את החרוזים המענגים הללו למפקד היחידה ולמפקדת קמצ"ר .זהו חיל שבימים כתיקונם אינו זוכה להרבה הערכה ותשבחות . לילית , בוגרת החיל במלחמת יום הכיפורים.

מקסים כתמיד

אתה חייב לנו כמה מזמורים. קח את הזמן....

רבי מנדל אומר......

חנוך לנער על פי דרכו, גם אם יזקין לא יסור ממנה.

להנות היום מה שתפסידו למחר

לפלוגת רותם - באהבה

אמוץברוך שובך מהמילואים ועוד ברננה

שלום חבר +++++ברוך השב...

מצדיעה בהוקרה ובקנה

טוב תעשה אם תשלח את החרוזים המענגים הללו למפקד היחידה ולמפקדת קמצ"ר .זהו חיל שבימים כתיקונם אינו זוכה להרבה הערכה ותשבחות . לילית , בוגרת החיל במלחמת יום הכיפורים.

היי לילית

בן מחזור שלי שרת במשטרה הצבאית במלחמה הארורה ההיא ונפל בתעלה. שמו היה מאיר יול.בחור יקה מפרדס חנה

היי יונה , שמו מוכר לי מעצם תפקידי אז ....

לא הכרתי אותו אישית . זו הייתה המלחמה שהפכה את המשטרה הצבאית לחיל 'קרבי' .

הוא היה בן מחזור שלי

ואחרי התיכון יצאנו גם פה ושם. בתיכון רובנו מה שנקרא התעלקנו עליו כולל אני אבל ממני הוא תמיד קיבל באהבה. ואז אחרי התיכון התבגרתי מהשטויות דאז ואיתי דברים אחרת.לא היתה אהבה אבל כן ידידות.ובעיני אבא שלי הוא דווקא מצא חן. בלוויה היה הכי גרוע-מעט מהחבר'ה באו ואני הרגשתי שהוריו מאד נפגעו מזה. לא זוכרת הרבה מהללוויה,זה היה בעצם שנה אחרי שהביאו את הגופות מבארי.רק שהמתנו שם המון זמן. הוריו כבר בטח נפטרו מזמן והיה לו אח מבוגר יותר נשוי הוא היה בחור מאד משכיל ובעל ידע ואת יודעת בין החבר'ה תמיד מצליח מי שיש לו כריזמה,פה גדטול.לא יודעת לשים את היד על הדבר החמקמק הזה. אז כואב חלי עליו פעמיים-שהלך צעיר ושלא זכה בכבוד מהחבר'ה גם לאחר נפילתו

משטרה צבאית וחצאית.........

הקמצ"ר ישר יכניס אותי למעצר .... סתאאאאאאאאאאאאם עכשיו ברצינות - השארתי את החרוזים אצל מפקד היחידה וכמו כן - בזיכרון של המחשב שלו - שם הדפסתי.

תודה לך איש יקר, שמרת עלי, אני מקווה שנהנית,גם כשקר בלילה וברחשים ביום

מצדיעה בהוקרה ובקנה

אבל מה עם הבנות בצריח ???

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר