חברים נעלמים

עם השנים מגלים שהחברים נעלמים אנחנו למשל נשארנו נטולי חברים לצערי מחפשים עם מי לצאת וכולם עסוקים בילדים ואין בייביסיטר וכאלה רוצים לצאת לטיולים ולאנשים פשוט אין כוח, מעדיפים לטייל בקניונים אז לאן כל החברים נעלמו

חברים

גם אני ובעלי מרגישים שהחברים שלנו נעלמו עם השנים כל אחד מהסיבה שלו לצערנו קשה למצוא חברים אמיתיים

לא אשכחך,את כמו ציון עבורי

ציון הלא תשאלי לשלום בחוריך(זה השיר ממלחמת ששת הימים.במקור לא זוכרת אבל זה יהודה הלוי)

עוד משהו לילית

חברים איכותיים וטובים בנפש לא מחליפים ההגדרה הבסיסית לחברים טובים שהם בדרך כלל מעטים , נתינה הדדית ללא גבולות שלא על מנת לקבל חזרה ,בעבר לכך הכל רדוד וסטנדרטי ולא אמיתי רק לצבע ,ולאינטרסים עד שנגמר והולכים לאחר והכל מתוך חוסר ענין ולזה אני קורא רדודים לילה טוב חמודה אלי

היי אלי , מוצאת אלפי גוונים של קשרים בין האיכותיים לרדודים .

לרובנו מספר מועט של חברים טובים , אתם הקשרים יציבים ועמוקים ושום רוח קלילה לא יכולה לזעזע ולערער סוג כזה של חברות . ובקצה השני ישנם חברים עד-הוק . קשר המבוסס על אינרס משותף וזמני . גם זה לגיטימי בעיני בתנאי שכל הצדדים מודעים לכך ולא חיים באשליה .

חברים

גם אני ובעלי מרגישים שהחברים שלנו נעלמו עם השנים כל אחד מהסיבה שלו לצערנו קשה למצוא חברים אמיתיים

היי אתי , חברים לא נעלמים סתם כך .

חברות דורשת השקעה והתמדה . ואם זה קרה צריך לרענן את שורת הקשרים שלנו .
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר