כמדומני הממציא קיבל פרס נובל ע"כ

זה היפה כאשר משקיעים בהשכלה ולימודים, יוצאים אנשים טובים שתורמים לאנושות כאשר פורד לפני כמאה שנה המציאו את המכונית תרמו רבות לאנושות אבל יחד עם כך, גם הזיקו בגלל זיהום האוויר , האלטרנטיבה הינה לא חשמל, כי המצברים גם תורמים לזיהום כדור הארץ, הפתרון הינו גז בוטן שמזהם מינימלי, מה רק ואצלנו כבר מצאו המון בים מול חיפה, עכשיו צריך רק קו לחוף, כדי להתחיל להנות ולהרוויח, גם לתדלוק מכוניות ותחנות כח לחשמל

להנות היום מה שתפסידו למחר

לגז בוטן יש כל התכונות כמו לבנזין

כל חומר המפעיל מנוע בעירה יש לו תוצאה של חומר מחומצן,למעשה כל התהליך של החמצון ,זה המיצר אנרגיה, יש גם תהליכי יצירת תרכובות שפולטות מים ואינן מזיקות. רק אנרגיית השמש ,או אנרגיית המים או גלי הים ,אין לה תוצאות מזיקות, וגם השמש עצמה די מזיקה, אבל אנני מציע לבטל אותה

גז בוטן משחרר רק co 2 בלי חללקקי פיח הגורם לסרטן

שושן שושן

צוחקים... כאילו, למה ישר להיכנס בי?? גמני לא הייתי החכמה בכיתה, זה לא אומר שאני טיפשה!(אני חושבת אימני לא מתבלבלת) איך פניני הבין שצחקתי? (אני מקווה שהוא הבין שצחקתי חח) בטיצ שושן "דונט"! :-)

צטלג

טוב סליחה! כנראה שעם הגיל לוקחים את החיים יותר ברצינות, סתאאאאאאאאאאאאאאאאאם. פשוט לא הבנתי כונת המשורר. מזמינה אותך לקפה ועגה, של סולחה, בקניון , ואם נהיה ברות מזל, נזכה לפגוש שם גם את האדון והגברת פניני.

הנאה זה מושג שלם,מושלם, דבר שצריך לשאוף אליו

הרי אילו חלקו מושג אלוהי זה לחלקים, היו כאלה המנסים לדרג הנאה, אתן דוגמא, הנאה ממין היא הכי,הנאה מטיולים היא טיפה פחות,הנאה בקניון הין טפוטיים פחות,אז מה שצריך לעשות, זה מין בקניון הנמצא בטבע, כמה מילים על הטיולים הנהדרים בטבע, יש בהם,חול,אבק,ברחשים,זבובים, דבורים, קוצים, אבנים ,הקניון ,יש בו הכל בלי כל אלה המרעים שבטבע, פעם היתה לנו סירה, הפלגנו לחוף השקט למשל,השלכנו עוגן מאה מטר מהשחיין הכי רחוק,שחינו כולנו השתוללנו בלי טיפת חול.זו הנאה

אפשר לקבל מהמיזוג החזק דלקת רומטיזים

גז בוטן משחרר רק co 2 בלי חללקקי פיח הגורם לסרטן

דו תחמוצת הפחמן בסה"כ הורג כל דבר חי ומכבה שרפות

כלומר אם תעלה תכולת גז זה באוויר באחוזים בודדים ,ימותו מליונים

אפשר לקבל מהמיזוג החזק דלקת רומטיזים

יש גם אמונה שאם יוצאים ממקלחת חמה לחוץ הקר והגשום,

מקבלים מחלות כל מיני, אז למי בעצם אכפת שכמה מאמינים באמונות תפלות, רומטיזם מקבלים מחיידקים או מכשל אחר בגוף, הקרור אולי מגביר הכאבים,ובכלל אם יש לך רומטיזם ואתה מאמין שהקור מזיק,סע,תגור במדבר סהרה שם חם תמיד,ושמעתי שירד גשם ראשון,לפני שבע שנים

דו תחמוצת הפחמן בסה"כ הורג כל דבר חי ומכבה שרפות

כלומר אם תעלה תכולת גז זה באוויר באחוזים בודדים ,ימותו מליונים

למדת גם כימיה

דו תחמוצת הפחמן יש בסודה שאנו שותים, וגם כיבו שריפות פעם, היום עוברים לכיבוי באבקה שמבוססת על סודה לשתיה שהינה סודה בי קרבונת פעם היו אומרים שהיו נותנים בצבא כדאי לדכא את ייצר המין אבל זו רק שמועה מהאגדות

במסגרת למודי הגעתי ליידע שיצרן הבוטן,זה התחת

ויש לי כבר הצעת יעול,למקרה ויגמר לך הבוטן בטנק הדלק, ראשית לפני נסיעה ארוכה יש לאכול הרבה פסוליה, באוטו יש להתקין צינורית שתתחבר לתחת ומחוברת למיכל,לא לשכוח שסתום אל חוזר ,כדי למנוע שתתנפח דרך התחת מהמיכל

עיקר שכחתי, צריך להרכיב גם פיטר כי מה שמסריח אלו

תרכובות גפרית,

אתה מצחיק וצודק

אם היית מקבל מונופול וזיכיון על כל החארה של שכנך היית יכול ליצור גז בוטן, שמעתי ששכניך דומים ובחרבנים כפרות עם עטנים גדולים. אז קיבלת רעיון להכנסה נוספת ובקשר לשעמום שלקית בו אני מציע לך לרכוש אקדח, בכדי...להרוג את הזמן

צטלג

טוב סליחה! כנראה שעם הגיל לוקחים את החיים יותר ברצינות, סתאאאאאאאאאאאאאאאאאם. פשוט לא הבנתי כונת המשורר. מזמינה אותך לקפה ועגה, של סולחה, בקניון , ואם נהיה ברות מזל, נזכה לפגוש שם גם את האדון והגברת פניני.

שושן:-)

מממ תודה על ההזמנה לקניון.. אבל... אני תקועה פה עם המחשב והעבודה אז אין מצב שאני יוצאת עכשיו לקניון וחוצ.... מאיפה את.. אולי אצטרך לנסוע לקניון הזה כמה שעות בכדי להגיע חח בכל מקרה, בהזדמנות אחרת, אשמח:-) שיהיה בוקר טוב ויום נעים

צטלך

אני בבאר שבע ואת במרכז, לכן שלחתי לך קפה ברשת. תגידי מתי את שותה ונשתה ביחד , רק אל תשכחי להביא עוגה.

חחח שוש

עד ב"ש.... אללה יסטר ד"א שירתתי בב"ש.. זוכרת ת'שנים שם לטובה :-)

אשתי אמרה לי אתמול שכנראה לא מגיע מספיק חמצן למוח שלי ,

ובגלל זה אני מדבר הרבה שטויות, אולי תעזרו לי להשיב לה מנה אחת אפים,למחומצנת שלי

333פנחס, אצלנו הספרדים האישה נותנת כבוד

לא תרים קול כלפי גבר ולא תתגרה בו
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר