אימתה נחשב זקן...

ואני מוצאת ת'צמי מדברתיתך... זה אומר שגמני זקנה??? (סתם נקודה למחשבה)

צטלג אולי מפאת גילי כי רב, ואולי

מכיוון שמעולם לא הייתי הילדה החכמה בכתה,לא ירדתי לסוף דעתך.. מה זה אומר לגבי, שאם אדבר,והרבה עם בני תשחורת, גם אני אקבל צו גיוס?

טיילתי הרבה במדינה,גם ברגל וגם ברכב סוסיתא כרמל,שעבירותה טובה יותר בהרבה

מכל קומנדקר צבאי,כי היא של המפעל בו עבדתי, הארץ יפה, אבל לעומת ואדיות ,צמחיה,מים זורמים,מים עומדים,שקיעות זהב,זריחות כתומות, אין ספק הקניון המצוי זה שדרוג רציני,אין בו אבק,לא כואב הגב , לא קר,לא חם,רוח מזוג מלטפת, תאורת נאון מבליחה מאירה ונסתרת, חלונות ראווה מסודרים יפה יותר מבמוזיאון,שרותים נקיים, חניה מקורה, זה החלום הציוני בהתגשמותו

קניון נחמד לעשות קניות,קולנוע מסעדונת וטיול זה סוג אחר של הנאה

ראשית אני גאה שאני נחשב זקן,

שנית ,הייתי לפני זמן בלאס וגאס,ומה הפלא האמיתי שם,המגנט של כולם, הרחובות שבין בתי המלון העשויים חנויות ובתי קפה ומסעדות הכל מקורה וממוזג אוויר, ולי יש הקניון ליד הבית עם כל היופי הזה, ההוד ההדר המיידלך שמסתובבות שם, יותר יפה מגרנד קניון,ובטח מקניון רמון

אני תכף אצרף כאן תמונה של קניון רמון ותראו מה הפסדתם

לידיעתך, צריך מזל להזדקן בארץ

לאחר כל המלחמות, תאונות דרכים אם שרדת ואתה כבר בן 70, סימן שתחזיק עוד 25 שנים לפחות

70 היום זה צוציק

היי יונה , גם בפורומים נתן למצא חברויות קרובות ואמיתיות .

שום אמצעי לא פסול . יש לי מספר חברים ותיקים וטובים אותם הכרתי כאן בפורום .

יותר ממסכימה ועניתי לך גם במייל באותו העניין

אשתדל לצלם ולשלוח

אני מצייר על בד מתוח על מסגרת עץ, מצייר באקריל, קודם ציירתי בצבעי שמן, דבר ראשון שצריך ללמוד כדי לצייר זה "להסתכל נכון ולראות באמת" ,אולי קשה להבין מה כתבתי,אבל אחרי חמש פעמים קריאה אולי תביני,יותר קל בהמחשה כמובת

בתור דידתך הוותיקה מהפורומים אנא אל תשכח אותי ושלח גם לי

היי אלי , למה כוונתך "רדודים" ?

האם התכוונת לרמה אינטלקטואלית ? אם כך אין קשר בין אינטלקט לבין חברות אמיתית ומעמיקה .

מה ההיתרגשות,היתכוונתי לתכנים!

אפרופו "חברים פלוס"

כמה חברים החלפתם בשבע השנים האחרונות ? כשזה נוגע לחברים קרובים, אתם מאבדים חצי מהם ומחליפים אותם בחברים חדשים. כך לפחות, טוען מחקר חברתי חדש שנערך באוניברסיטת אוטרכט שבהולנד.

עוד משהו לילית

חברים איכותיים וטובים בנפש לא מחליפים ההגדרה הבסיסית לחברים טובים שהם בדרך כלל מעטים , נתינה הדדית ללא גבולות שלא על מנת לקבל חזרה ,בעבר לכך הכל רדוד וסטנדרטי ולא אמיתי רק לצבע ,ולאינטרסים עד שנגמר והולכים לאחר והכל מתוך חוסר ענין ולזה אני קורא רדודים לילה טוב חמודה אלי

צטלג אולי מפאת גילי כי רב, ואולי

מכיוון שמעולם לא הייתי הילדה החכמה בכתה,לא ירדתי לסוף דעתך.. מה זה אומר לגבי, שאם אדבר,והרבה עם בני תשחורת, גם אני אקבל צו גיוס?

שושן שושן

צוחקים... כאילו, למה ישר להיכנס בי?? גמני לא הייתי החכמה בכיתה, זה לא אומר שאני טיפשה!(אני חושבת אימני לא מתבלבלת) איך פניני הבין שצחקתי? (אני מקווה שהוא הבין שצחקתי חח) בטיצ שושן "דונט"! :-)

לידיעתך, צריך מזל להזדקן בארץ

לאחר כל המלחמות, תאונות דרכים אם שרדת ואתה כבר בן 70, סימן שתחזיק עוד 25 שנים לפחות

עכשו אני בטוח שאתה נביא, וגם רוצה מאוד לתמוך בך

לפני כ65 המציאו את האנסולין

ללא זאת היו מתים ממחלה זו בגיל 35 , היום אימי מקבלת זאת וב"ה הינה בת 86, הראש עובד מצויין רק קשה לה מעט ללכת ז"א הרפואה המודרנית דופקת את קרנות הפנסיה, קרוב ולוודאי ובעוד מספר שנים היציאה הרשמית לפנסיה תהיה בגיל 70

להנות היום מה שתפסידו למחר

קניון נחמד לעשות קניות,קולנוע מסעדונת וטיול זה סוג אחר של הנאה

הנאה זה מושג שלם,מושלם, דבר שצריך לשאוף אליו

הרי אילו חלקו מושג אלוהי זה לחלקים, היו כאלה המנסים לדרג הנאה, אתן דוגמא, הנאה ממין היא הכי,הנאה מטיולים היא טיפה פחות,הנאה בקניון הין טפוטיים פחות,אז מה שצריך לעשות, זה מין בקניון הנמצא בטבע, כמה מילים על הטיולים הנהדרים בטבע, יש בהם,חול,אבק,ברחשים,זבובים, דבורים, קוצים, אבנים ,הקניון ,יש בו הכל בלי כל אלה המרעים שבטבע, פעם היתה לנו סירה, הפלגנו לחוף השקט למשל,השלכנו עוגן מאה מטר מהשחיין הכי רחוק,שחינו כולנו השתוללנו בלי טיפת חול.זו הנאה

אני תכף אצרף כאן תמונה של קניון רמון ותראו מה הפסדתם

הייתי בקניון רמון,מרשים ביפיו,

אבל גם כל חנות כובעים בקניון,מעוצבת יפב,מעניינת, וסביבה מזוג אוויר

בתור דידתך הוותיקה מהפורומים אנא אל תשכח אותי ושלח גם לי

לא אשכחך,את כמו ציון עבורי

לפני כ65 המציאו את האנסולין

ללא זאת היו מתים ממחלה זו בגיל 35 , היום אימי מקבלת זאת וב"ה הינה בת 86, הראש עובד מצויין רק קשה לה מעט ללכת ז"א הרפואה המודרנית דופקת את קרנות הפנסיה, קרוב ולוודאי ובעוד מספר שנים היציאה הרשמית לפנסיה תהיה בגיל 70

ההמצאה הכי מדהימה שהשאירה בחיים מליארדים

היא הנקיון,הסטריליזציה, התרופות הנפלאות מרפות ממחלות , אבל עד רגע זה לא המציאו תרופה מאריכת חיים, מצעירה אנשים,לכן האדם נדון להזדקן ,לא נראה לי שיגדילו תארים היציאה לפנסיה,גם נראה לי שבסה"כ לא רבים עובדים כך והנטיה דווקא לצאת לפנסיה מוקדמת
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר