טיילתי הרבה במדינה,גם ברגל וגם ברכב סוסיתא כרמל,שעבירותה טובה יותר בהרבה

מכל קומנדקר צבאי,כי היא של המפעל בו עבדתי, הארץ יפה, אבל לעומת ואדיות ,צמחיה,מים זורמים,מים עומדים,שקיעות זהב,זריחות כתומות, אין ספק הקניון המצוי זה שדרוג רציני,אין בו אבק,לא כואב הגב , לא קר,לא חם,רוח מזוג מלטפת, תאורת נאון מבליחה מאירה ונסתרת, חלונות ראווה מסודרים יפה יותר מבמוזיאון,שרותים נקיים, חניה מקורה, זה החלום הציוני בהתגשמותו

פניני

הזדקנת??? מה יש לעשות כל שני וחמישי בקניונים??? החנויות לא השתנו הרי... אני יודעת שאם אין לי מטרה מסויימת, אין לי מה לחפש שם!! וכן, פעם גם אבא היה נוסע עם פרייבט בטבע ולא היה מבייש אפ ג'יפ אם חושבים על זה, אז גם היום יש לו איזו פיאט שהוא "חורש" איתה בשדות חח אבל היום, הגעתי לג'יפ!! (עד שהגעתי/הגענו) אנו רוצים לטייל איתו ולא ללכת לקניונים למשל...

מנסיון העבר העשיר שלי,גיפ זה רכב מתקלקל שחבל עליו ,בעל עבירות בנונית

כל רכב צמוד של חברה,הוא בעל עבירות טובה יותר,לכן תבררי אם הרכב של חברה,לא משנה הסוג

ג'יפ לא מתקלקל יותר, מאשר רכב פרטי

תלוי איך נוהגים בו!! ורכב חברה?? כן, יודעת שזה רכב השטח הטוב ביותר חחח אבל אין לנו כבר כזה ונשארנו עם הג'יפ :-)

בימים הקרובים אגמור ציור אחד,ואמשיך

אתה מצייר???

אפשר לראות יצירות שלך?

פניני

הזדקנת??? מה יש לעשות כל שני וחמישי בקניונים??? החנויות לא השתנו הרי... אני יודעת שאם אין לי מטרה מסויימת, אין לי מה לחפש שם!! וכן, פעם גם אבא היה נוסע עם פרייבט בטבע ולא היה מבייש אפ ג'יפ אם חושבים על זה, אז גם היום יש לו איזו פיאט שהוא "חורש" איתה בשדות חח אבל היום, הגעתי לג'יפ!! (עד שהגעתי/הגענו) אנו רוצים לטייל איתו ולא ללכת לקניונים למשל...

ראשית אני גאה שאני נחשב זקן,

שנית ,הייתי לפני זמן בלאס וגאס,ומה הפלא האמיתי שם,המגנט של כולם, הרחובות שבין בתי המלון העשויים חנויות ובתי קפה ומסעדות הכל מקורה וממוזג אוויר, ולי יש הקניון ליד הבית עם כל היופי הזה, ההוד ההדר המיידלך שמסתובבות שם, יותר יפה מגרנד קניון,ובטח מקניון רמון

אימתה נחשב זקן...

ואני מוצאת ת'צמי מדברתיתך... זה אומר שגמני זקנה??? (סתם נקודה למחשבה)

אתה מצייר???

אפשר לראות יצירות שלך?

ראשית את מהמרכז ואני גר בחיפה על קו פרשת המים

היצירות שלי תלויות אצלי על הקירות בבית ואשתי הוציאה את כל מה קנינו בזמנו ותליתי בחדר מדרגות,כמובן שתוכלי לראות, הסגנון שלי אכספריאליסטי, אני מקווה שכתבתי נכון

ג'יפ לא מתקלקל יותר, מאשר רכב פרטי

תלוי איך נוהגים בו!! ורכב חברה?? כן, יודעת שזה רכב השטח הטוב ביותר חחח אבל אין לנו כבר כזה ונשארנו עם הג'יפ :-)

אז שיהיה רחוץ מבריק וסעו רק על אספלט

אימתה נחשב זקן...

ואני מוצאת ת'צמי מדברתיתך... זה אומר שגמני זקנה??? (סתם נקודה למחשבה)

הזקנה בראש,רק אחרי זמן הגוף מתפרק

ראשית את מהמרכז ואני גר בחיפה על קו פרשת המים

היצירות שלי תלויות אצלי על הקירות בבית ואשתי הוציאה את כל מה קנינו בזמנו ותליתי בחדר מדרגות,כמובן שתוכלי לראות, הסגנון שלי אכספריאליסטי, אני מקווה שכתבתי נכון

יש מצב שאתה מצלם ומעביר לי תמונה להמחשה?

גם אבא מצייר.. על זכוכית / בד ומעצב פסלים מגזעי עץ אני רכשתי כנראה ת'גנים ממנו אבל כרגע לא עושה עם זה כלום רוצה להתחיל ללמוד לצייר כדי לחזור לזה...

אז שיהיה רחוץ מבריק וסעו רק על אספלט

אתה צוחק, נכון??

חח אז למה קניתי ג'יפ??? לא מתכוונת לשבור אותו.. אבל להגיע למקומות שפרייבט לא מסוגל להגיע

הזקנה בראש,רק אחרי זמן הגוף מתפרק

כנראה שיקח לי קצת זמן עד שאתפרק :-)

אתה צוחק, נכון??

חח אז למה קניתי ג'יפ??? לא מתכוונת לשבור אותו.. אבל להגיע למקומות שפרייבט לא מסוגל להגיע

בדרך כלל במקומות שפרייבט לא מגיע,

אין הרבה מה לראות וגם איזה אקס אחד הולך

יש מצב שאתה מצלם ומעביר לי תמונה להמחשה?

גם אבא מצייר.. על זכוכית / בד ומעצב פסלים מגזעי עץ אני רכשתי כנראה ת'גנים ממנו אבל כרגע לא עושה עם זה כלום רוצה להתחיל ללמוד לצייר כדי לחזור לזה...

אשתדל לצלם ולשלוח

אני מצייר על בד מתוח על מסגרת עץ, מצייר באקריל, קודם ציירתי בצבעי שמן, דבר ראשון שצריך ללמוד כדי לצייר זה "להסתכל נכון ולראות באמת" ,אולי קשה להבין מה כתבתי,אבל אחרי חמש פעמים קריאה אולי תביני,יותר קל בהמחשה כמובת

כנראה שיקח לי קצת זמן עד שאתפרק :-)

גם אני בגילך חשבתי כך, וגם היום ולנצח

ראשית אני גאה שאני נחשב זקן,

שנית ,הייתי לפני זמן בלאס וגאס,ומה הפלא האמיתי שם,המגנט של כולם, הרחובות שבין בתי המלון העשויים חנויות ובתי קפה ומסעדות הכל מקורה וממוזג אוויר, ולי יש הקניון ליד הבית עם כל היופי הזה, ההוד ההדר המיידלך שמסתובבות שם, יותר יפה מגרנד קניון,ובטח מקניון רמון

לידיעתך, צריך מזל להזדקן בארץ

לאחר כל המלחמות, תאונות דרכים אם שרדת ואתה כבר בן 70, סימן שתחזיק עוד 25 שנים לפחות

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר