אפרופו "חברים פלוס"

כמה חברים החלפתם בשבע השנים האחרונות ? כשזה נוגע לחברים קרובים, אתם מאבדים חצי מהם ומחליפים אותם בחברים חדשים. כך לפחות, טוען מחקר חברתי חדש שנערך באוניברסיטת אוטרכט שבהולנד.

לא החלפתי אף אחד מהחברים....

חברים נעלמים

עם השנים מגלים שהחברים נעלמים אנחנו למשל נשארנו נטולי חברים לצערי מחפשים עם מי לצאת וכולם עסוקים בילדים ואין בייביסיטר וכאלה רוצים לצאת לטיולים ולאנשים פשוט אין כוח, מעדיפים לטייל בקניונים אז לאן כל החברים נעלמו

כתבת שאנשים אהבים לבלות בקניונים

אני גם לא מתחברתלאנשים שזה בגדר בילוי אצלם ונגררים כל שבת לקניון,כאילו מה.הקירות שם ישתנו? אני מעדיפה,שנינו בעצם,בילוי איכותי יותר כגון טיולים.השילוב של נהג(בעלי) ושל ידענית הארץ(אני) הוא שילוב מנצח ודווקא מהפורומים התידדנו עם עוד זוג שמאד מחוברים אלינו באהבות האילו וגם מבחינת שיחה השיחה בינינו קולחת ויש תמיד על מה לדבר. אני חושבת שבכלל הדור שלנו הוא דור ערכי יותר כי גדלנו במדינה שונה משהיא כיום

אממ

יש לכם ג'יפ בטעות?

אפרופו "חברים פלוס"

כמה חברים החלפתם בשבע השנים האחרונות ? כשזה נוגע לחברים קרובים, אתם מאבדים חצי מהם ומחליפים אותם בחברים חדשים. כך לפחות, טוען מחקר חברתי חדש שנערך באוניברסיטת אוטרכט שבהולנד.

חברים

בדרך כלל חברים אמיתיים יש מעט ,וחברים סתם מה שנקרא יש בכמויות בלתי נדלות ,רק אני קובע מי יהיו חברי ,למרות חיזורים רבים אני מסנן ,זה כיף לא נורמלי שכולם רוצים להיות חברים שלך , ומתוך כולם הבחירה היא דלילה כי רובם די רדודים כי זה החתך הכללי ואם נכלול באחוזים אז זה מתחלק לערך של 5% על 95% מסקנה!?

היי אלי , למה כוונתך "רדודים" ?

האם התכוונת לרמה אינטלקטואלית ? אם כך אין קשר בין אינטלקט לבין חברות אמיתית ומעמיקה .

אני גם לא מתחברתלאנשים שזה בגדר בילוי אצלם ונגררים כל שבת לקניון,כאילו מה.הקירות שם ישתנו? אני מעדיפה,שנינו בעצם,בילוי איכותי יותר כגון טיולים.השילוב של נהג(בעלי) ושל ידענית הארץ(אני) הוא שילוב מנצח ודווקא מהפורומים התידדנו עם עוד זוג שמאד מחוברים אלינו באהבות האילו וגם מבחינת שיחה השיחה בינינו קולחת ויש תמיד על מה לדבר. אני חושבת שבכלל הדור שלנו הוא דור ערכי יותר כי גדלנו במדינה שונה משהיא כיום

היי יונה , גם בפורומים נתן למצא חברויות קרובות ואמיתיות .

שום אמצעי לא פסול . יש לי מספר חברים ותיקים וטובים אותם הכרתי כאן בפורום .

האם את מגדירה אותי כחברך,או שונאך,או סתם כותב בשגיאות

אממ

יש לכם ג'יפ בטעות?

מנסיון העבר העשיר שלי,גיפ זה רכב מתקלקל שחבל עליו ,בעל עבירות בנונית

כל רכב צמוד של חברה,הוא בעל עבירות טובה יותר,לכן תבררי אם הרכב של חברה,לא משנה הסוג

טיילתי הרבה במדינה,גם ברגל וגם ברכב סוסיתא כרמל,שעבירותה טובה יותר בהרבה

מכל קומנדקר צבאי,כי היא של המפעל בו עבדתי, הארץ יפה, אבל לעומת ואדיות ,צמחיה,מים זורמים,מים עומדים,שקיעות זהב,זריחות כתומות, אין ספק הקניון המצוי זה שדרוג רציני,אין בו אבק,לא כואב הגב , לא קר,לא חם,רוח מזוג מלטפת, תאורת נאון מבליחה מאירה ונסתרת, חלונות ראווה מסודרים יפה יותר מבמוזיאון,שרותים נקיים, חניה מקורה, זה החלום הציוני בהתגשמותו

האם את מגדירה אותי כחברך,או שונאך,או סתם כותב בשגיאות

חחחחחחח ..פניני

אתה חבר שכותב בפורום . לא מייחסת חשיבות לשגיאות הכתיב . התוכן חשוב יותר . בכלל למה צריך לסווג את הכותבים ?

שמתי לב בחיים וגם בפורום,אם אחד מביע דעה, ואחרת מחזקת דעתו

מיד מצטרף עוד אחד ועוד אחת והצדק מואר באור יקרות, לי תמיכה כזו גורמת לשמחה,כי בדרך כלל דעותי קשות לעכול ע"י הקורא הממוצע, לכן חשובה התמיכה,ואולי קצת חוצפה מצדי, רצוי תמיכה אוטומטית, ברור שזה יהיה דו סיטרי

ממשיך לצייר ?

בימים הקרובים אגמור ציור אחד,ואמשיך

חחחחחחח ..פניני

אתה חבר שכותב בפורום . לא מייחסת חשיבות לשגיאות הכתיב . התוכן חשוב יותר . בכלל למה צריך לסווג את הכותבים ?

אני מבין שאי אפשר לגנוב סוסים אתך, חבל

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר