אפרופו "חברים פלוס"

כמה חברים החלפתם בשבע השנים האחרונות ? כשזה נוגע לחברים קרובים, אתם מאבדים חצי מהם ומחליפים אותם בחברים חדשים. כך לפחות, טוען מחקר חברתי חדש שנערך באוניברסיטת אוטרכט שבהולנד.

יותר נכון להגיד בערך של היום.....

כמה נשים/בעלים החלפתם לאחרונה אפילו רבקה מיכאלי עושה כבר "קריירה" חדשה בנדון והיא מעל 70 בכלל יש כבר כיוון שנשים דווקא כבר מחפשות צעירים, נכון גם שהמחקר מצביע ע"כ שגברים צעירים מתאימים מינית יותר עם נשים מבוגרות יותר מהן ב7 שנים לפחות.

להנות היום מה שתפסידו למחר

היי מוטי , אתה מצטייר כאחד שמחליף בנות זו בוקר וערב .........חחחחח

זה לא הכיוון של המחקר .מדובר בחברים קרובים או רחוקים . נכון , ישנם אנשים שגם בני/ות הזוג שלהם נמצאים במעמד של חברים רחוקים .

הצעירים מחפשים את אמאל 'ה ו,,

המבוגרים את הבנות של האמאל'ה,

אפרופו "חברים פלוס"

כמה חברים החלפתם בשבע השנים האחרונות ? כשזה נוגע לחברים קרובים, אתם מאבדים חצי מהם ומחליפים אותם בחברים חדשים. כך לפחות, טוען מחקר חברתי חדש שנערך באוניברסיטת אוטרכט שבהולנד.

כל תקופה חברים חדשים,במיוחד בהתחלה, בבתי הספר,בצבא

אחרי החתונה, בהתאם לבית בו גרים,אבל בודדים שומרים על קשר לאורך הרבה שנים, למעשה בזמן האחרון שוב מחליפים ,בסה"כ נמאס או מיצינו, אבל בבית חייבים להמשיך ביחד, גם אם מיצינו ,טוחנים וטוחנים

הצעירים מחפשים את אמאל 'ה ו,,

המבוגרים את הבנות של האמאל'ה,

ממש כך .

ןמה בנוגע לחברים שהם לא בני זוג?

כל תקופה חברים חדשים,במיוחד בהתחלה, בבתי הספר,בצבא

אחרי החתונה, בהתאם לבית בו גרים,אבל בודדים שומרים על קשר לאורך הרבה שנים, למעשה בזמן האחרון שוב מחליפים ,בסה"כ נמאס או מיצינו, אבל בבית חייבים להמשיך ביחד, גם אם מיצינו ,טוחנים וטוחנים

ישנם הרבה סוגים של חברויות ,

ישנה החברות השורשית העמוקה - בדרך כלל אלו הם חברים מהילדות ומיעוטם חברים חדשים . חברים אלה הם אלו השותפים לכל הקורה עימנו . יודעים על צרותינו שותפים לסודות . תומכים ואנו מהוים עבורם משענת . ישנם חברים לבילוי , חברים וירטואלים , חברים לעבודה וחברים עד הוק . וסוג של חברות הכוללת את כל האפשרויות .

היי מוטי , אתה מצטייר כאחד שמחליף בנות זו בוקר וערב .........חחחחח

זה לא הכיוון של המחקר .מדובר בחברים קרובים או רחוקים . נכון , ישנם אנשים שגם בני/ות הזוג שלהם נמצאים במעמד של חברים רחוקים .

תתפלאי אני איש משפחה נאמן

עד שלא אזרק

קבל "זריקת" עידוד .

ישנם הרבה סוגים של חברויות ,

ישנה החברות השורשית העמוקה - בדרך כלל אלו הם חברים מהילדות ומיעוטם חברים חדשים . חברים אלה הם אלו השותפים לכל הקורה עימנו . יודעים על צרותינו שותפים לסודות . תומכים ואנו מהוים עבורם משענת . ישנם חברים לבילוי , חברים וירטואלים , חברים לעבודה וחברים עד הוק . וסוג של חברות הכוללת את כל האפשרויות .

לדעתי המוסד הנדון מתחלק לשני סוגים,בערך , ידיתות וחברות,

ידידים מכרים,שותפים לבלוי לטיולים זה דבר אחד וחברים היודעים הכל עוזרים בכל סובלים הכל יש כמעט אפס בדרך כלל זו המשפחה, יש גם ידידים רחוקים אבל שאני מוכן למות בשבילהם והם בשבילי, ,בגדול רוב אלה הכותבים כאן,ידידים לאינטרנט,

קבל "זריקת" עידוד .

לדעתי מוצה הנושא החברותי,אלא אם כן נזכיר יזיזות נועזות ונחמדות

אשתי אמרה לי אתמול שכנראה לא מגיע מספיק חמצן למוח שלי ,

ובגלל זה אני מדבר הרבה שטויות, אולי תעזרו לי להשיב לה מנה אחת אפים,למחומצנת שלי

רק תזהר לא להשתמש בחמצן שלה

אבל לבטח סובלת אותך לא מעט שנים, מה עוד כאשר כבר אין לה ברירה, אתם ביחד כבר 50 שנה כמדומני והחליף בגיל כזה, לא פשוט, אז שתמשיך לסבול ולהנות.

קבל "זריקת" עידוד .

גם דודו הזריק ונזרק

אשתי אמרה לי אתמול שכנראה לא מגיע מספיק חמצן למוח שלי ,

ובגלל זה אני מדבר הרבה שטויות, אולי תעזרו לי להשיב לה מנה אחת אפים,למחומצנת שלי

יחבובו לי לא משעמם בחיים, החלפתי הרבה בחיי

אחת אני לא מדבר עליה השניה חטפה כי בגדה וגנבה ממני הרבה כסף עכשיו השלישית מותק מה שאני אומר לא מתווכחת, נאמנה כמו לקי הפוצי הנחמד של נכדתי לפעמים בחיים מי לא מנסה לא זוכה, אז זכיתי בשקט ובבחורה צעירה ממני ב11 שנים מה עוד שבעזרת הכדורים אנו חוגגים לפחות פעמיים בשבוע
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר