בוקר טוב !!! צהוב עולה !!!!

ונקווה שזו רק השמש ומקסימום מכבי תל אביב

בוקר טוב אלירו, יונה וכל החברים.

אמנם, לא יודעת נמי ניצח את מי, וכמה בכדורגל, אבל שיהיה בהצלחה לכל האוהדים. אם יש בין חברי הפורום מורה ללשון עברית, או "סתם" אמחא ישראל שיודע, אשמח ליעוץ. ראיתי בספר של נכדי [כתה א"] ש"המלכה ענדה כתר".בימי ילדותי למלכות תמיד היה כתר על הראש, נאילו"bild in"]אף פעם לא ספרו איך הכתר הגיע לשם. ושאלתי: האם כתר עונדים ,או יש מלה אחרת שמשמשת לתפקיד זה? ולכל היודע, תודה.

ככל שאני זוכרת כתר לא עונדים.עונדים טבעת,עגילים.לא זוכרת את המילה המתאימה

אבל בספרות הילדים של היום יש די הרבה שגיאות-בא לדעתי ממקום שלל חוסר כבוד למילה הכתובה,או למילה בכלל

ונקווה שזו רק השמש ומקסימום מכבי תל אביב

יונה...גם וגם..

אמנם, לא יודעת נמי ניצח את מי, וכמה בכדורגל, אבל שיהיה בהצלחה לכל האוהדים. אם יש בין חברי הפורום מורה ללשון עברית, או "סתם" אמחא ישראל שיודע, אשמח ליעוץ. ראיתי בספר של נכדי [כתה א"] ש"המלכה ענדה כתר".בימי ילדותי למלכות תמיד היה כתר על הראש, נאילו"bild in"]אף פעם לא ספרו איך הכתר הגיע לשם. ושאלתי: האם כתר עונדים ,או יש מלה אחרת שמשמשת לתפקיד זה? ולכל היודע, תודה.

תתקשרי לאבשלום קור......

התידום בין עזה לרפיח ואני אלך לעבודה

ככל שאני זוכרת כתר לא עונדים.עונדים טבעת,עגילים.לא זוכרת את המילה המתאימה

אבל בספרות הילדים של היום יש די הרבה שגיאות-בא לדעתי ממקום שלל חוסר כבוד למילה הכתובה,או למילה בכלל

באותו עניין בפני מי מוריד המלך את הכתר ??...

התידום בין עזה לרפיח ואני אלך לעבודה

אני כבר בעבודה !!!!

צהוב עולה הולה עולה..הקבוצה של המדינה

במשחק הכדורגל של מכבי חיפה נגד הפועל ת"א .כשיניב קטן הכניס את הגול צעקתי הולה .אפ על פי שאני אוהד מכבי ת"א ..אני ממש מתעב את הפועל ת"א הקבוצה הכי שנואה בארץ ..מתברר ש 98% מהאוכלוסייה מתעבת את הפועל ת"א .ולדעתי צריך לפרק את הקבוצה הזו לאלתר .יום טוב לכולם.

אני כבר בעבודה !!!!

בעבודה אין לי זמן לתענוגות.לא מצליחה מחמת העומס להספיק את מה שמוטלעלי וחולמת על זה בלילה

בפני המלכה,לא?

תשובה לשאלתו של אלירו.

חיים ומות ביד הלשון. כל היום חשבתי על השאלה שלך, והגעתי למסקנה שיש לך טעות. מחליפים אות אחת, לא בפני מי אלא לפני מי,והתשובה לפני המקלחת.

היי שושן ,

כתר אפשר לשזור/ להכתיר/ לקשור . מעידה על כך נעמי שמר בשיר ירושלים של זהב . "אך בבואי היום לשיר לך ולך לקשור כתרים קטונתי מצעיר בנייך ומאחרון המשוררים.... היות והכתר מיועד לקישוט ומהווה תכשיט ניתן גם לענוד אותו . ככתר של כלה .

לפני הספר שלו

השאלה היא מה קורה כאשר המלך קרח ?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר