אז מה השתנה כאן?

אז מה השתנה כאן?

חוץ מכמה כינויים - כלום.

קו קי מה העניינים קרידה מיה ?

* הודעה נערכה *

לא מכירה את הנפשות הפועלות - ולמה לחסל חשבונות עם דמויות וירטואליות?

מטעמים טכניים אני כאן ולא במקום השני עליו סיפרתי לך. תקלה.

קוקי? את עדיין שומרת לי טינה?, לאן נעלמת, דאגתי

להנות היום מה שתפסידו למחר

היי מוטי,הכל בסדר איתך ?

כן, אבל אאלץ להפרד מהאפניים לשבוע/שבועיים

כניראה יהיה עלי להתנהג כמבוגר ולא כילד אני יוצא לרכיבה בבוקר מוקדם, תולה את האפניים מאחורי האוטו ונוסיע מבת גלים עד סוף דדו וחזרה בערך 17 ק"מ, חלק מהדרך משובשת ומלאה במהמורות וזה דופק לי את הגב, עלי למצוא מסלול אחר כניראה פחות מהמורות בינתיים קיבלתי זריקת וולטורן.

להנות היום מה שתפסידו למחר

במקום זריקות

היה רצוי לעשות טיפול מונע דרך פיזיוטרפיה פעם בחודש.אני מתכוונת באופן פרטי בבית. אין לך מושג כמה זה טוב.שווה כל שקל,וגם לא יקר. ואגב זריקות,וולטרון עוזר כמו כוסות רוח למת.

הטיפול הטוב ביותר לגב הוא ע"י פיזיוטרפיסט מומחה

וכמובן טפול מונע ע"י כמה תרגילים פשוטים כל בוקר,חייבים מיטה שתכונתה ,שלא כואב בה הגב כאשר שוכבים עליו,הדבר המזיק ביותר לגב הוא הנסיעה ברכב, ומי שנוסע בלי מד"ר גב מזמין כאב גב, כמובן שנזק חמור לגב דורש טפול כירורגי

ברור

התכוונתי לפיזיוטרפיסט בעל תעודת הסמכה,לא חאפר. גם כסא המחשב ראוי לתשומת לב,שהרי אנחנו דוגרים עליו שעות,במיוחד ה"השקעה" בזמן,בפורום הזה

במקום זריקות

היה רצוי לעשות טיפול מונע דרך פיזיוטרפיה פעם בחודש.אני מתכוונת באופן פרטי בבית. אין לך מושג כמה זה טוב.שווה כל שקל,וגם לא יקר. ואגב זריקות,וולטרון עוזר כמו כוסות רוח למת.

לי עזרה עד מאוד זריקת וולטרן

מעבר לכך נעזרתי בדיקור סיני (חסך לי ניתוח..אמיתי) דווקא פיזיוטרפיה לא עזרה לי רק בריאות לכולנו

היי נועה איך פיספסתי אותך..?

מה קורה איתך ???

ברור

התכוונתי לפיזיוטרפיסט בעל תעודת הסמכה,לא חאפר. גם כסא המחשב ראוי לתשומת לב,שהרי אנחנו דוגרים עליו שעות,במיוחד ה"השקעה" בזמן,בפורום הזה

ולא רק הכיסא..

תקליקו "ארגונומיה",יש מה ללמוד שם. מוטי תרגיש טוב. צעדה הליכה,משפרת כל חולי,לגוף ולנפש.

קרן שמש ממך והכל נפלא בעיקר חם בלב

שולחת לך קרן חמימה ומלטפת

+

היי נועה איך פיספסתי אותך..?

מה קורה איתך ???

קרן שמש ממך והכל נפלא בעיקר חם בלב

ולא רק הכיסא..

תקליקו "ארגונומיה",יש מה ללמוד שם. מוטי תרגיש טוב. צעדה הליכה,משפרת כל חולי,לגוף ולנפש.

כן,סברין,מכירה ויודעת מה מספרת ?

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר