ברונית יקרה, הוא אמר עוד משהו...........

הגיע הזמן שהאזרח המקומי ישאל את השאלה: האם ייתכן, שבמשרות הגבוהות ביותר של מדינתנו יֵשבו אנשים כה מוגבלים בכושר תפיסתם? האם אין כאן בכל-זאת איזה חישוב דיפלומטי ברקע, איזה סוד מדיני כמוס, האם לא קיימת איזו אינפורמציה פנימית, שרק הם הם למעלה יודעים עליה? לא, לא קיים שום דבר כזה למעלה. זהו טמטום צרוף, בריא ועממי לגמרי. ואם זה לא היה שלנו זה היה מאד מצחיק.............

אלתי - לצערנו

"מצדיקה" המציאות את הגדרת "פוליטיקה" : ניהול ענייני ציבור כדי להשיג יתרונות פרטיים. ועל כן מוטלת עלינו החובה להצביע עבור "הטוב ביותר" אבל, לצערנו, הוא אף פעם לא מועמד.

שלום שלום לברונית היקרה.ברוכה השבה..

שלום לך עץ נדיב -ברוך הנמצא..

אלתי - לצערנו

"מצדיקה" המציאות את הגדרת "פוליטיקה" : ניהול ענייני ציבור כדי להשיג יתרונות פרטיים. ועל כן מוטלת עלינו החובה להצביע עבור "הטוב ביותר" אבל, לצערנו, הוא אף פעם לא מועמד.

אל ייאוש ברונית..............

הנה, ראיתי את המועמדים של קדימה, ושאול מופז מעולם לא נצנץ בקרחתו יותר מהערב........ שלא לדבר על ביבי ועל ברק.......... מה לנו כי נלין? פני הדור כפני הכלב, אמרו לפני....... כל זמן שאוכלים מה ששמים בצלחת, אסור להתלונן על כאבי בטן....

יוסי, קשה יום הצחקת אותי

הבן לא מתחתן ולא יתחתן ממשיך לזיין את המרוקאית הוא מתחיל להבין מה שאני ידעתי לא רחוק היום שהוא זורק אותה, כך אמר נחיה/נראה

טל מה רע בקשה יום?זו מחמאה

אני גאה במעשי קטעים שלמים הקמתי במו ידי לא קחוק מאור עקיבא שעות בליתי בריתוכים מסוימים כשמי ים סביבי זה לא קשה יום? זה הרבה יותר מרתק מלשבת במשרד זה מה שאני עושה היום במשרד הלוואי עלי לחזור לחיי השטח יוס

אל ייאוש ברונית..............

הנה, ראיתי את המועמדים של קדימה, ושאול מופז מעולם לא נצנץ בקרחתו יותר מהערב........ שלא לדבר על ביבי ועל ברק.......... מה לנו כי נלין? פני הדור כפני הכלב, אמרו לפני....... כל זמן שאוכלים מה ששמים בצלחת, אסור להתלונן על כאבי בטן....

אלה - אם הבינותי נכון את דברייך

אז...המנהיגות היא הראי של העם שבחר בה. שלטון מושחת משקף את ההתדרדרות המוסרית של החברה. אם כך...צריך לתקן את הדור ואז יגיע השינוי גם בקרב "גדולי האומה".

אשתו של אולמרט.

אינני מכירה את הגב" אולמרט, לא אישית ולא מהעתונות.והאמת גם לא כותבים עליה הרבה .מהיכן יש לך מידע עליה. שושיי

עליזה אולמרט עבדה בעמותה שנתיים ולא היתה יום אחד בעבודה שכר 20000 ש"ח לחודש

100%

צודק בהחלט! אין לה יד ורגל במנעמי השלטון,[עיין ערך שרה נתניהו]. להפך היא נראית קצת outsider בסביבתו. שושיי.

אחלה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר