גם אני צוחק מה כ'פת לכם

אני מגיע לרופא ואומר כי כל גופי כואב.אומר לי הרופא תתפשט, הרופא בודק מכף רגל עד ראש ואומר הכל בסדר אך ממליץ להוריד את חיי המין לחצי. שואל אני את הרופא להפסיק לחשוב או להפסיק לדבר. יום ללא חיוך הינו יום...מבוזבז,

אחלה בדיחה שווה

בגלל שנאת חינם חרב בית המקדש.............

אלוהים שיעזור לכם ולכולנו. אחד שונא שמאלנים ומכנה אותם אוייבים. האחר שונא חרדים ומכנה אותם גיס חמישי. ובין לבין מכניסים שנאת מיעוטים וכמובן, גולת הכותרת - שנאה לערבים שהיא צורך בל יגונה ובלתי נשלט. תירגעו. כל אחד חוטא למען עצמו גם אם הוא עוטף את חטאיו בשמיכה לאומית רקומה בטובת העם, הארץ והמפלגה אליה הוא שייך. דיעותיה הפוליטיות של רעיית ראש הממשלה הן זכותה המלאה גם אם אינן מוצאות חן בעיני אחרים. הטלת בוץ ורפש בציבור שלם של חובשי כיפות מאמינים היא הטלת בוץ ותו לא. החברה הישראלית מורכבת מכולנו. זו אינה תכנית כבקשתך. וכל חזיונות השוא על לקום מחר בבוקר לחברה "נקייה" משמאלנים/חרדים אינם אלא חזיונות שוא מסוכנים. תתעוררו רבותי, תבינו שכולנו כאן כדי להישאר ולא תהיה דרך אחרת מלבד הידברות, בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין השכנים.

נשמה, איך אפשר לאהוב כאלה

שלא משרתים בצבא הה? זאת לא שנאה בחינם דמם יותר אדום מילד שלי ושלך שהולים לצבא? הם מניאקים שלא משרתים בצבא, הם לא אחי, אותם אני שונא ושתשאר השינאה מצידי לנצח אני אוהב כאלה ששומרים עלי ועל כל ישראל בעיני הם עוכרי ישראל הכי אמיתיים שיש

יפה כתבה אלה

וראשית ישלי תשובה משרשור ליל אמש זה לא משנה דמוקרט או חוסר ברירה לעמוד כך מול העם זה חדש לדור זה של פוליטיקאים הלוואי ורבים מהם ילכו בדרכו ולעצם עיניין ארצנו הרי לא השכלנו מימים ימימה להדברות בין הפלגים השונים ודורנו המשיך כדרך אבותיו לצערי יוס

אתה חנפן בלתי נלאה

עץ חביב - ובנימה קצת הומוריסטית

אפרים קישון ז"ל אמר: ההגינות מחייבת אותנו לצאת לעזרת מנהיגינו, להתייצב לימינם ולחזק את רוחם. שכן הם אנשים קשישים (רובם) והשמירה המתמדת לכסאות מתישה את כוחותיהם. ואני אומרת - פוליטיקאים וחיתולים מומלץ להחליף לעיתים קרובות...ומאותה סיבה.

שלום שלום לברונית היקרה.ברוכה השבה..

אתה חנפן בלתי נלאה

מפיך חנפן זו מחמאה הרי אתה הכי טוב מכולם לא?

מה אתה מבין מה זה חנפן ומה זו הסכמה? אוי סליחה טל תיכף תאיים עלי בכל מיני איומים כבר התחלת לכתוב כאדם מהישוב ושוב הנך כותב בניסוחים ברורים ונפלאים המורים על התמודדות של בורות פנים מוחית צר לי אך חשבתי שהתבגרת כמעה יוס

אחרי התפטרותו אולמרט חסין מהצבעות אי אמון,יכול לחתום בשם ישראל

על הגולן והגדה ,שימסרו לערבים,יכול לנפנף מעליו המשטרה, כל זמן שהוא חסין

אבל הוא לא חסין מדעת הציבור מר פניני הנכבד..

מפיך חנפן זו מחמאה הרי אתה הכי טוב מכולם לא?

מה אתה מבין מה זה חנפן ומה זו הסכמה? אוי סליחה טל תיכף תאיים עלי בכל מיני איומים כבר התחלת לכתוב כאדם מהישוב ושוב הנך כותב בניסוחים ברורים ונפלאים המורים על התמודדות של בורות פנים מוחית צר לי אך חשבתי שהתבגרת כמעה יוס

אדון אסביר לך מה זה חנפן

צא ולמד אדון הבחור הנחמד הינו סתם חנפן שמנסה למצוא חן. כך אני המנתיח נתחתי תשובתך עשיתי משהו רע, חבר ?

טל ידידי(תרשה לי?)

ממה שכתבת אני למד שאתה היית איש קשה יום להיות נהג רכב כבד בארץ ואף בחו"ל צריך עצבים של ברזל מי כמוך יודע שמכונית אחת קטנה יכולה להרוס משאית ענק ולו רק כשנהג המשאית מפנה את בכל כוחו את ההגה למנוע מהנהג הטיפש להמחץ תחת 18 גלגליו ומשאיתו מתהפחת. ומי כמוך יודע שעם קצת עדינות אפשר להסיט את הרכב הקטן ולהזיזו ללא השארת סימן עד שיעלם אז למה להתנגח בו ולשרוט את הצבע? הורד הילוך סובב מעט את ההגה ותן למשב רוח המשאית להסיטו זה לא יעזור באם הוא חנפן או מלקק ארטיקים מקצועי חוכמתך הוא חוכמת החיים בו ננהג תרתי משמע כך גם פה וכל אילו הנצמדים החנפנים ומלככי הפנכה ימוגו לבד מה דעתך? יוס וחוץ מזה להודות על האמת אני נהנה ממשחק המיחים איתך כאופנוען מול משאית כן אני יודע אני שרוט ובסופה של דרך טעות שלי על הכביש תמחוק אותי עד אז נמשיך לשתות קצת בירה לחיות עם היפה בנשים(זוגתי שלי) ולך זוגתך שלך עזוב את העבר הוא לא חשוב אפרופו כיצד הסתים סיפור הבן? יוס

אבל הוא לא חסין מדעת הציבור מר פניני הנכבד..

להזכירך שזה בדיוק מה עשה עד עכשו,ועשה גם מה הוא רוצה

טל ידידי(תרשה לי?)

ממה שכתבת אני למד שאתה היית איש קשה יום להיות נהג רכב כבד בארץ ואף בחו"ל צריך עצבים של ברזל מי כמוך יודע שמכונית אחת קטנה יכולה להרוס משאית ענק ולו רק כשנהג המשאית מפנה את בכל כוחו את ההגה למנוע מהנהג הטיפש להמחץ תחת 18 גלגליו ומשאיתו מתהפחת. ומי כמוך יודע שעם קצת עדינות אפשר להסיט את הרכב הקטן ולהזיזו ללא השארת סימן עד שיעלם אז למה להתנגח בו ולשרוט את הצבע? הורד הילוך סובב מעט את ההגה ותן למשב רוח המשאית להסיטו זה לא יעזור באם הוא חנפן או מלקק ארטיקים מקצועי חוכמתך הוא חוכמת החיים בו ננהג תרתי משמע כך גם פה וכל אילו הנצמדים החנפנים ומלככי הפנכה ימוגו לבד מה דעתך? יוס וחוץ מזה להודות על האמת אני נהנה ממשחק המיחים איתך כאופנוען מול משאית כן אני יודע אני שרוט ובסופה של דרך טעות שלי על הכביש תמחוק אותי עד אז נמשיך לשתות קצת בירה לחיות עם היפה בנשים(זוגתי שלי) ולך זוגתך שלך עזוב את העבר הוא לא חשוב אפרופו כיצד הסתים סיפור הבן? יוס

יוסי, קשה יום הצחקת אותי

הבן לא מתחתן ולא יתחתן ממשיך לזיין את המרוקאית הוא מתחיל להבין מה שאני ידעתי לא רחוק היום שהוא זורק אותה, כך אמר נחיה/נראה

עץ חביב - ובנימה קצת הומוריסטית

אפרים קישון ז"ל אמר: ההגינות מחייבת אותנו לצאת לעזרת מנהיגינו, להתייצב לימינם ולחזק את רוחם. שכן הם אנשים קשישים (רובם) והשמירה המתמדת לכסאות מתישה את כוחותיהם. ואני אומרת - פוליטיקאים וחיתולים מומלץ להחליף לעיתים קרובות...ומאותה סיבה.

ברונית יקרה, הוא אמר עוד משהו...........

הגיע הזמן שהאזרח המקומי ישאל את השאלה: האם ייתכן, שבמשרות הגבוהות ביותר של מדינתנו יֵשבו אנשים כה מוגבלים בכושר תפיסתם? האם אין כאן בכל-זאת איזה חישוב דיפלומטי ברקע, איזה סוד מדיני כמוס, האם לא קיימת איזו אינפורמציה פנימית, שרק הם הם למעלה יודעים עליה? לא, לא קיים שום דבר כזה למעלה. זהו טמטום צרוף, בריא ועממי לגמרי. ואם זה לא היה שלנו זה היה מאד מצחיק.............

אהוד אולמרט פטריוט אמיתי בשיא הרצינות ..אהבת הארץהיא בדמו..

רק בדבר אחד אני מסכים עמך והוא החמדנות של אשתו..אולמרט לא נתן שקל למפלגה אנטי ציונית .וזו סתם עלילה ..אני מסכים לכל העיניין של הקומבינות ..אבל אולמרט ייתן את נפשו מנגד לטובת העם היושב בציון ..ויש להעמיד דברים על דייוקם ואין צורך להסחף יתר על המידה..

אשתו של אולמרט.

אינני מכירה את הגב" אולמרט, לא אישית ולא מהעתונות.והאמת גם לא כותבים עליה הרבה .מהיכן יש לך מידע עליה. שושיי

בלתי מכובד להשמיץ את אשתו, לא חושבים

להנות היום מה שתפסידו למחר

100%

צודק בהחלט! אין לה יד ורגל במנעמי השלטון,[עיין ערך שרה נתניהו]. להפך היא נראית קצת outsider בסביבתו. שושיי.

ברונית יקרה, הוא אמר עוד משהו...........

הגיע הזמן שהאזרח המקומי ישאל את השאלה: האם ייתכן, שבמשרות הגבוהות ביותר של מדינתנו יֵשבו אנשים כה מוגבלים בכושר תפיסתם? האם אין כאן בכל-זאת איזה חישוב דיפלומטי ברקע, איזה סוד מדיני כמוס, האם לא קיימת איזו אינפורמציה פנימית, שרק הם הם למעלה יודעים עליה? לא, לא קיים שום דבר כזה למעלה. זהו טמטום צרוף, בריא ועממי לגמרי. ואם זה לא היה שלנו זה היה מאד מצחיק.............

אלתי - לצערנו

"מצדיקה" המציאות את הגדרת "פוליטיקה" : ניהול ענייני ציבור כדי להשיג יתרונות פרטיים. ועל כן מוטלת עלינו החובה להצביע עבור "הטוב ביותר" אבל, לצערנו, הוא אף פעם לא מועמד.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר