אהוד אולמרט בכה ..החשבון בבנק והנכסים שלו צוחקים ...

חושב שיצליח להונות את עם ישראל..אולמרט אתה מתוחכם מעניין מה העוקץ? אני ואתה יודעים שאתה לא פורש ולכן לא נמאס לך מההצגות?

גם אני צוחק מה כ'פת לכם

אני מגיע לרופא ואומר כי כל גופי כואב.אומר לי הרופא תתפשט, הרופא בודק מכף רגל עד ראש ואומר הכל בסדר אך ממליץ להוריד את חיי המין לחצי. שואל אני את הרופא להפסיק לחשוב או להפסיק לדבר. יום ללא חיוך הינו יום...מבוזבז,

להנות היום מה שתפסידו למחר

הכספים עברו לפעילות תנועה אנטי ציונית

מילא אם טלנסקי וחבריו היו ממנים את אולמרט... האמת המרה היא שאהוד העביר את הספים לאירגונים תומכי אויב שלא זה המקום ןנקוט בשמם, אך האמת עוד מצא לאור. די אם נזכיר את השייכות הפוליטית של רעייתו וצאצאיו של ראש ממשלתנו בפועל.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

רמז ברור

הימנים החרדיים הקצונים ידאגו לכל ראש ממשלה שירצה לדבר שלום טלנסקי לדעתי הינו שליחם הנאמן בעזרת חופן $ לא מבוטל, איך לא?הוא מת על כסף, נמצא בקוו ניויורק בן גוריון, יותר מאשר אני נוסיע לת"א/חיפה מכיר אתכם לא מהיום, הנכם גרועים לא פחות מאובינו, נמצא אתכם למכביר והרבה בבני ברק,ושכונות ירושליים, ובחצרות חב"ד, הר נוף בארץ והמון בחו"ל בבתי הקברות הצבאיים, לא נמצא אתכם טמונים מתחת לשיש נמצא רק את אותם "שמלאניים" את הדתיים לאומיים,ומלח הארץ, אתם לא מלח אתם הפסולת של החברה הישראלית

יוווווווווווווווווו

כמו טומי לפיד - הכה בחרדים ותזכה לתהילת עולם. ואולי גם למשרד ממשלתי. מזכיר משטרים ותנועות מסויימות שזכו לעלות לשלטון בזכות שינאת חינם כלפי יהודים. של טיפוסים כמוך. אז אתה מתאבל על הליכת אולמרט או על הכספים שהשמאל תומך האויב יצטרך צינור אחר ורמאי אחר שיממן אותו ??? את תוצאות השלום שלכם אנחנו רואים יום יום בשטחים שיהודים גורשו מהם בחבל עזה. ידידי שלום עכשיו המוסלמים לא הקימו שם חממות לייצוא אלא שטחי אימונים כדי להרוג עוד יהודים ומוסלמים הנחשדים כמשתפי פעולה.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אני לא מכה, אתם מכים בחברה הישראלית

אותם "שמאלניים" הם אלה שכבשו את יהודה, שומרון וחבל עזה ושחררו את ירושליים ובהמשך המטומטמים שבאו אחריהם סיפחו לנו 300 אלף ערבים מסובב ירושליים ואת התוצאות אנו רואים ונראה עם הרבה טרקטורים ואחרים.

בגלל שנאת חינם חרב בית המקדש.............

אלוהים שיעזור לכם ולכולנו. אחד שונא שמאלנים ומכנה אותם אוייבים. האחר שונא חרדים ומכנה אותם גיס חמישי. ובין לבין מכניסים שנאת מיעוטים וכמובן, גולת הכותרת - שנאה לערבים שהיא צורך בל יגונה ובלתי נשלט. תירגעו. כל אחד חוטא למען עצמו גם אם הוא עוטף את חטאיו בשמיכה לאומית רקומה בטובת העם, הארץ והמפלגה אליה הוא שייך. דיעותיה הפוליטיות של רעיית ראש הממשלה הן זכותה המלאה גם אם אינן מוצאות חן בעיני אחרים. הטלת בוץ ורפש בציבור שלם של חובשי כיפות מאמינים היא הטלת בוץ ותו לא. החברה הישראלית מורכבת מכולנו. זו אינה תכנית כבקשתך. וכל חזיונות השוא על לקום מחר בבוקר לחברה "נקייה" משמאלנים/חרדים אינם אלא חזיונות שוא מסוכנים. תתעוררו רבותי, תבינו שכולנו כאן כדי להישאר ולא תהיה דרך אחרת מלבד הידברות, בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין השכנים.

גם אני צוחק מה כ'פת לכם

אני מגיע לרופא ואומר כי כל גופי כואב.אומר לי הרופא תתפשט, הרופא בודק מכף רגל עד ראש ואומר הכל בסדר אך ממליץ להוריד את חיי המין לחצי. שואל אני את הרופא להפסיק לחשוב או להפסיק לדבר. יום ללא חיוך הינו יום...מבוזבז,

אחרי התפטרותו אולמרט חסין מהצבעות אי אמון,יכול לחתום בשם ישראל

על הגולן והגדה ,שימסרו לערבים,יכול לנפנף מעליו המשטרה, כל זמן שהוא חסין

הכספים עברו לפעילות תנועה אנטי ציונית

מילא אם טלנסקי וחבריו היו ממנים את אולמרט... האמת המרה היא שאהוד העביר את הספים לאירגונים תומכי אויב שלא זה המקום ןנקוט בשמם, אך האמת עוד מצא לאור. די אם נזכיר את השייכות הפוליטית של רעייתו וצאצאיו של ראש ממשלתנו בפועל.

אהוד אולמרט פטריוט אמיתי בשיא הרצינות ..אהבת הארץהיא בדמו..

רק בדבר אחד אני מסכים עמך והוא החמדנות של אשתו..אולמרט לא נתן שקל למפלגה אנטי ציונית .וזו סתם עלילה ..אני מסכים לכל העיניין של הקומבינות ..אבל אולמרט ייתן את נפשו מנגד לטובת העם היושב בציון ..ויש להעמיד דברים על דייוקם ואין צורך להסחף יתר על המידה..

יש אפשרות להסבר ? Y SH

אם לא הבנת אז ממש קטונתי מלהסביר

בגלל שנאת חינם חרב בית המקדש.............

אלוהים שיעזור לכם ולכולנו. אחד שונא שמאלנים ומכנה אותם אוייבים. האחר שונא חרדים ומכנה אותם גיס חמישי. ובין לבין מכניסים שנאת מיעוטים וכמובן, גולת הכותרת - שנאה לערבים שהיא צורך בל יגונה ובלתי נשלט. תירגעו. כל אחד חוטא למען עצמו גם אם הוא עוטף את חטאיו בשמיכה לאומית רקומה בטובת העם, הארץ והמפלגה אליה הוא שייך. דיעותיה הפוליטיות של רעיית ראש הממשלה הן זכותה המלאה גם אם אינן מוצאות חן בעיני אחרים. הטלת בוץ ורפש בציבור שלם של חובשי כיפות מאמינים היא הטלת בוץ ותו לא. החברה הישראלית מורכבת מכולנו. זו אינה תכנית כבקשתך. וכל חזיונות השוא על לקום מחר בבוקר לחברה "נקייה" משמאלנים/חרדים אינם אלא חזיונות שוא מסוכנים. תתעוררו רבותי, תבינו שכולנו כאן כדי להישאר ולא תהיה דרך אחרת מלבד הידברות, בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין השכנים.

יפה כתבה אלה

וראשית ישלי תשובה משרשור ליל אמש זה לא משנה דמוקרט או חוסר ברירה לעמוד כך מול העם זה חדש לדור זה של פוליטיקאים הלוואי ורבים מהם ילכו בדרכו ולעצם עיניין ארצנו הרי לא השכלנו מימים ימימה להדברות בין הפלגים השונים ודורנו המשיך כדרך אבותיו לצערי יוס

רק בדבר אחד אני מסכים עמך והוא החמדנות של אשתו..אולמרט לא נתן שקל למפלגה אנטי ציונית .וזו סתם עלילה ..אני מסכים לכל העיניין של הקומבינות ..אבל אולמרט ייתן את נפשו מנגד לטובת העם היושב בציון ..ויש להעמיד דברים על דייוקם ואין צורך להסחף יתר על המידה..

עץ נדיב לא נראה לי שאומרט הוא ארטיק

יש אפשרות להסבר ? Y SH

עץ חביב - ובנימה קצת הומוריסטית

אפרים קישון ז"ל אמר: ההגינות מחייבת אותנו לצאת לעזרת מנהיגינו, להתייצב לימינם ולחזק את רוחם. שכן הם אנשים קשישים (רובם) והשמירה המתמדת לכסאות מתישה את כוחותיהם. ואני אומרת - פוליטיקאים וחיתולים מומלץ להחליף לעיתים קרובות...ומאותה סיבה.

אחרי התפטרותו אולמרט חסין מהצבעות אי אמון,יכול לחתום בשם ישראל

על הגולן והגדה ,שימסרו לערבים,יכול לנפנף מעליו המשטרה, כל זמן שהוא חסין

פנחס,אתה הלו לא מאמין באלוהים קראתי

למה אתה רוצה ארץ ישראל השלמה שזה הבלוף עלי אדמות למה אתה מסכים לספיח רבע מיליון ערבים מסביב ירושליים ולשלם להם אבטלה והכנסת הבטחה ובטוח לאומי? לכן המנהיגים שלך היו הזויים כמוך ג'נטלמן מכובד וידען קטן, קטן
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר