חברים, אין לנו חוק יש לנו חוקן

עכשיו חזרתי והייתי לא רחוק מהמקום, עד שיצאתי לכיוון צפון לקח לי כשלוש שעות, כל טיילת בת ים היית מלאה בשוטרים ומג"ב תפשו את הפושעים, לפי מה ששמעתי צעקו "מוות לערבים" חשבו זה פיגוע של ערבים מתברר שיהודים לא פחות טובים דרך אגב בן גוריון צדק, ראיתי בטיילת גם זונות מייד אין יזראל לילה טוב אני גמור

לכן אני בעד השוטרים מנהריה שרצו לחסל פושע. הגיע הזמן לחסל פיזית את הפשע.

פיזית. ממש פיזית. כי בתי המשפט לא נותנים מענה - אלא להיפך. מוציאים את הפושעים הגדולים גיבורים. ומה שקורה כאן עם הפשע זו כבר אנרכיה. אז באנרכיה, כמו באנרכיה, נתחיל להרוג. זה או אנחנו או הם.

ובתור חימום של חיסול על יבש, אני מתחיל להרוג יתושים. הרסו לי את הלילה, הרסו הבני זונות

זה תל אביב כאן??? זה מזבלת חירייה בתוך שלולית דומן !!! כל יתושות המזרח התיכון דווקא עלי ??? שרמוטות עשו אותן, ושרמוטות יקבלו עונשן. איפה האקדח, איפה ????????????? טוב, נשתמש ב- בנתיים. גם זה אין ??? טוב... בלית ברירה נשתמש ב-

לא מבין... המזגן בנקודת ההקפאה, עוד מעט יורד שלג בחדר שינה... והיתושות???

חוגגות כאילו זה קומזיץ ב-45 מעלות חום ליד המזבלה של עזה... לא מבין את זה. אני קפוא, ולשרמוטות היתושות שמח. בטח אלא יתושות פולניות. קרות כמו המה שמו שלהן.

חברים, אין לנו חוק יש לנו חוקן

עכשיו חזרתי והייתי לא רחוק מהמקום, עד שיצאתי לכיוון צפון לקח לי כשלוש שעות, כל טיילת בת ים היית מלאה בשוטרים ומג"ב תפשו את הפושעים, לפי מה ששמעתי צעקו "מוות לערבים" חשבו זה פיגוע של ערבים מתברר שיהודים לא פחות טובים דרך אגב בן גוריון צדק, ראיתי בטיילת גם זונות מייד אין יזראל לילה טוב אני גמור

הפליליים גרועים ממחבלים - ומגיע להם מוות ועכשיו !!!

טל היקר........... א - לא בן גוריון אמר שמדינה זקוקה לגנבים וזונות משלנו אלא ביאליק. אבל זה באמת לא עקרוני. ב - אני ימני בתפיסתי המדינית/ בטחונית, אפילו ימני קיצוני, אבל לא חושב שמגיע לערבים למות - מגיע להם לחיות ולחיות טוב - אבל בחצי האי ערב !!! משום כך לא אוהב את הקריאות מוות לערבים. והכי חשוב - אני בהחלט מתנגד לגזר דין מוות למחבלים - אבל בהחלט תומך במוות לפושעים פליליים ולא רק לרוצחים שבינהם, סוחרי הסמים רוצחים לא פחות. אינני מחפש נקמה. אבל אסיר פלילי עולה לנו הרבה כסף ואחרי ניקוי השליש הוא יחזור למרר לנו ת חיים!!! כל טוב לך !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר