הפשע נוגד את היהדות

ולמרות זאת, ואף על פי כן, כל הפושעים, מגדולם ועד הקטון שבהם, מגיעים לבית המשפט, עם כיפה על הראש. ופה גיברת לימור1, מסתימים שידורי אליך.שיהיה לך רק טוב,במחיצת חבריך. שושיי

שושי אישה צדיקה

לא כל החובש מגבעת או כיסוי ראש אחר הינו צדיק ולא כל אחר שאינו חובש זאת הינו פושיע אשרי האיש שהלך בדרך הישר והצדק, ע"פ האמונה ה' יגמול לו

שקד, בואי ואהיה פחות "מצוחצחת"...........

ילדי כש"חטא" בפעם הראשונה, וזה היה בהיותו בכתה ג', וזומנתי למורה שלו כדי שזו תוכל להתלונן בפני על כך שהוא מפריע ולא מכין שיעורים, כדי שאני אדע ואטפל, כדי להסיר מעליה את האחריות, קיבל את השיעור הראשון שלו לאחריות, היה דיון כזה נדמה לי, על משמעות האחריות, וכך גם המורה שלו. הבהרתי לו בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים שלכל מעשה יש תוצאה. והבהרתי לו שהוא אחראי לתוצאות מעשיו. כי לי אין בעיה שלא יכין את שיעוריו ויפריע בכיתה, מכיוון שנתתי את ההרשאה המוחלטת למורה שהיא הסמכות העליונה בכיתה לבחור את הדרך שנראית לה היעילה ביותר כדי להגיב. והבהרתי גם למורה שלו את אותו הדבר. האחריות בכיתה היא שלה. להודיע לי ולצפות ממני לעשות את תפקידה לא יעבור אצלי. דרשתי ממנה עשייה ולא גלגול אחריות. אמרתי והתכוונתי ועמדתי במילתי. הוא היה צריך להחליט מכיוון שבכך הבהרתי לו חד משמעית שאני לא אחתום על פתק "היה חולה" או "החדר הוצף במיים והמחברת טבעה". ואני גם לא אגבה אותו אם יחליט לשתף אותי בתירוצים מגוונים. היא הייתה צריכה להתגבר על הפחד שמשתק כל חלקה טובה ולקחת אחריות ולהתמודד עמו. אמרתי פעם אחת: לכל מעשה יש תוצאה והעושה נושא באחריות למעשיו. והאמירה הברורה הזו הביאה לתוצאות. ואותו הדבר כאן. לקיחת החוק לידיים אמורה להיות אמירה ברורה. התארגנות אזרחים למען אלה שלוקחים את החוק לידיהם כי האמונים עליו אינם שומרים עליו זו אמירה ברורה. לא לשלם מסים זו אמירה ברורה. להיות מוכנים לשבת בכלא על הפרת חוק במטרה שהדברים יתוקנו זו אמירה ברורה. כל היתר - לא. לשכור חברות אבטחה פרטיות זו השלמה עם המצב. מעבר לזה שזו נחלת מעטים שהפרוטה מצוייה בכיסם. השמירה על בטחון האזרחים היא מחוייבות ברורה ובלתי מתפשרת. ואין פתרונות ביניים, ואין פתרונות "מבואה" אלא זעזוע של המערכת בצורה בוטה וקשה. בדיוק כמו שעשה דרומי כשלקח וירה בגנבים שבאו לגנוב את הבקר שלו בדרום. בדיוק כמו שעשה בן זוגי כששלף נשק מול מי שניסו לפרוץ אלינו הביתה. להיות מוכן לשלם את מלוא המחיר ולהכריח את המערכת להסתכל אל הלבן בעיניים של האזרחים. בלי פחד. וכשבתי הכלא יתמלאו באזרחים שומרי חוק שהפכו לפורעי חוק בעל כורחם, וכשהפושעים האמיתיים ימשיכו להסתובב בחוצות באין מפריע, רק אז יורגש הזעזוע. בניו יורק ג'וליאני בזמנו מיגר בצורה יעילה את הפשיעה ברחובות. הוא הוציא שוטרים לרחוב. הם לא היססו להכות ולנהוג באלימות כלפי כל מי שנחשד במחשבה זדונית. הנוכחות המסיבית שלהם היתה גורם הרתעה מאין כמוהו. להסתובב בניו יורק לפני עידן ג'וליאני ואחריו זה בבחינת שמיים וארץ. זה אפשרי. מדברים על זה. העניין הוא שאצלנו בעיקר מדברים...... איפה את רואה היום שוטרים? בעיקר כותבים דו"חות חניה. אותי עצר היום שוטר כשדיברתי בנייד. וגם אם אני מעידה על עצמי, הנזק שאני גורמת לציבור הינו כאין וכאפס לעומת מעשי הפשיעה שנעשו באין מפריע באותן הדקות בדיוק במקומות אחרים. ואמרתי לו זאת, וקיבלתי דו"ח, בעיקר על ה"חוצפה".....

צודקת-אצלנו רק מדברים.גם אם אומרים אותם דברים עדיין מתווכחים.

אגב,מה היית עושה אם המורה היתה אומרת:"שלא ילמד.שלא יעשה שיעורים.אני מורה שנה אחת,ילדכם ישאר ילדכם לכל החיים?" כמובן שזה גם קורה[זה לא בסדר אבל..אין תלונות שלה וגם אין מעשה.]. לגבי לכל מעשה מחיר-הסכמתי גם קודם.ילד חייב לשלם המחיר על מעשיו.הנחישות,העקביות היא הדרך. אמירה ברורה, היא הדרך.התארגנות אזרחית-זו היתה הצעתי המקורית שאמרת עליה:"עשינו לא עזר". ההתארגנות צריכה להגיע לפני לקיחת החוק לידיים.בעלך רצה לירות בגנבים?נפלא.היום בגנבים בבית,מחר במי שיתקרב לרכב שיחשב כגנב...מה יהיה הסוף? כל ההתארגנות צריכה להיות בשביל לדרוש את המגיע לנו.לקחת האחריות כאזרחים.לא אם המורה לא מענישה המכה,ללמוד להכות בשביל להחזיר.זה הרי פתרון דומה. ההתארגנות הכרחית.המחאה.אי תשלום מיסים קולקטיבית בהחלט. לקחת החוק לידיים-זה אסור!אם היום אנו חוששים ללכת ברחוב,מחר כשכל איש יקח החוק לידיים? יהיה כאן סדום ועמורה. או...שנכין מחוון קריטריונים למי מותר להגיב ומתי.ברחוב, שתופסים לך החנייה בבית-מותר. כשנכנסים הביתה-מותר.כשמתחילים עם החברה בים?צריך לחשוב שלא כולם שקולים כשמכשירים כזו התנהגות. איך אמרת?לכל מעשה מחיר.האם אנו מוכנים לשלם המחיר שכל אחד יעשה דין לעצמו וישמור על מה שנראה לו הכרחי?

הפשע נוגד את היהדות

אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב

אבל לימור,מושב ליצים זה כאן,אז מה את עושה במחיצתנו ?

פוזי , היא מנסה לתקן אותנו

זו מצווה גדולה לעשות תיקון לאחרים . זוכים בעולם הבא בגן עדן .

זה מושב ביצים חחחחחחחחחחח

צודקת-אצלנו רק מדברים.גם אם אומרים אותם דברים עדיין מתווכחים.

אגב,מה היית עושה אם המורה היתה אומרת:"שלא ילמד.שלא יעשה שיעורים.אני מורה שנה אחת,ילדכם ישאר ילדכם לכל החיים?" כמובן שזה גם קורה[זה לא בסדר אבל..אין תלונות שלה וגם אין מעשה.]. לגבי לכל מעשה מחיר-הסכמתי גם קודם.ילד חייב לשלם המחיר על מעשיו.הנחישות,העקביות היא הדרך. אמירה ברורה, היא הדרך.התארגנות אזרחית-זו היתה הצעתי המקורית שאמרת עליה:"עשינו לא עזר". ההתארגנות צריכה להגיע לפני לקיחת החוק לידיים.בעלך רצה לירות בגנבים?נפלא.היום בגנבים בבית,מחר במי שיתקרב לרכב שיחשב כגנב...מה יהיה הסוף? כל ההתארגנות צריכה להיות בשביל לדרוש את המגיע לנו.לקחת האחריות כאזרחים.לא אם המורה לא מענישה המכה,ללמוד להכות בשביל להחזיר.זה הרי פתרון דומה. ההתארגנות הכרחית.המחאה.אי תשלום מיסים קולקטיבית בהחלט. לקחת החוק לידיים-זה אסור!אם היום אנו חוששים ללכת ברחוב,מחר כשכל איש יקח החוק לידיים? יהיה כאן סדום ועמורה. או...שנכין מחוון קריטריונים למי מותר להגיב ומתי.ברחוב, שתופסים לך החנייה בבית-מותר. כשנכנסים הביתה-מותר.כשמתחילים עם החברה בים?צריך לחשוב שלא כולם שקולים כשמכשירים כזו התנהגות. איך אמרת?לכל מעשה מחיר.האם אנו מוכנים לשלם המחיר שכל אחד יעשה דין לעצמו וישמור על מה שנראה לו הכרחי?

שקד היי...שמעת את המושג פצצה מתקתקת...

צריך להתייחס אל משפחות חלאות הפשע כאל פצצות מתקתקות ..וכל אחד מהם ישב על כוונת ..ויחוסל ..כמו אירגוני הטרור ..הוא מחבל לכל דבר..

הפוכות חחחחחחחחח

הפוכות ומשוקשקות..ראית כמה כאלה יש ? ראית !

רכות או שלוקות עמי ?

הפוכות חחחחחחחחח

זה מושב ביצים חחחחחחחחחחח

רכות או שלוקות עמי ?

פוזי , היא מנסה לתקן אותנו

זו מצווה גדולה לעשות תיקון לאחרים . זוכים בעולם הבא בגן עדן .

מה לילית...שאחכה עד אז ? רוצים תיקון ע-כ-ש-י-ו

שושי אישה צדיקה

לא כל החובש מגבעת או כיסוי ראש אחר הינו צדיק ולא כל אחר שאינו חובש זאת הינו פושיע אשרי האיש שהלך בדרך הישר והצדק, ע"פ האמונה ה' יגמול לו

לימור,ומה עושים אם באמצע דרך הישר,נתקלים בתמרור אין כניסה ?

משפחת אברג"יל .הלכה לשחות בחוף בת ים ..שאלוהים יקח אותם ...

למה הלכו הנבלות לשחות בין אזרחים תמימים כאשר הם יעד לחיסול של מנוולים אחרים..תתעוררו לצערי אפילו שאני קשור למשטרה .המשטרה לצערי לא עושה כלום ..הפיתרון התאגדות של לוחמים ללא חת שיקומו וימגרו את משפחות חלאות הפשע ..

חזון אחרית הימים !!!! לדעתי צריך להחליף את השופטים הם בקלותהפסיקות שלהם גומים לכל הבלגאן במדינה

הפשע נוגד את היהדות

אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב

לימור 1 או 2 או 3

בעצם זה שהוספת את סמל המגן דוד סמלו של דוד המלך לדבריך חיללת את קודש הקודשים ואסביר האם לא ישבו מספר חברי כנסת בבית סהר על פשעים? או שמא גניבת כסף מותרת היא? האםבעדה שלך אין מקרי פשיעה? רק לפני איזה זמן כמדומני ברח אברך לחו"ל אחרי שהתעלל בילדים קטנים אז לפני שאת מנסה להטיף פה מוסר כתבי זאת באתרים של בני מגזרך ואחרי שאת ומרעיך תהיו טהורים בואי להלקות כאן בקוצים ועד אז הס לך אף הגה יוס

שושי אישה צדיקה

ושוב מגן דוד

מי את שתעמדי ותדרשי בשם הקב"א? דמות וירטואלית? יוס

חזון אחרית הימים !!!! לדעתי צריך להחליף את השופטים הם בקלותהפסיקות שלהם גומים לכל הבלגאן במדינה

צודק גרשון, לבתי המשפט חלק משמעותי בהפיכת הפשע לשולט בחיינו, ובהפיכת פושעים

לגיבורים מנצחים העושים צחוק מהחוק. אבל במי תחליפם? במי?
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר