משפחת אברג"יל .הלכה לשחות בחוף בת ים ..שאלוהים יקח אותם ...

למה הלכו הנבלות לשחות בין אזרחים תמימים כאשר הם יעד לחיסול של מנוולים אחרים..תתעוררו לצערי אפילו שאני קשור למשטרה .המשטרה לצערי לא עושה כלום ..הפיתרון התאגדות של לוחמים ללא חת שיקומו וימגרו את משפחות חלאות הפשע ..

תגובה.......לקרוא הייטב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 לא לקלל 2 לפי השיטות שלך כל מי שנחשב בעולם הפשע דינו מוות!!!![מי אתה שתחליט מי שייך לעולם פשע] 3 אף אחד מאיתנו כאן לא מבין את מורכבות העיניין[אולי יש מישהו אבל זה בטוח לא אתה ,כי אתה קשור לבבילון[משטרה] ושם לצערינו כיום המידעים קטנים ובע''ה שיגמרו המלשנים זה יהיה יותר טוב !!!!!![כי נראה לי אצלכם הרבה מספרי סיפורים] 4 אני יגלה לך סוד................ מי שאשם בסיכסוך הזה זה המשטרה תבדוק קצת לעומק העיניין ותראה לאיזה נזקים המשטרה גורמת!!!!! גם לחסל פשע יש דרך אבל אסור לחצות קווים.... בניו יורק הורידו את הפשיעה במאות אחוזים...עובדה!!!! מה אתה חושב שעשו הלכו בשיטות שלך???? לא ידידינו אתה טועה בגדול בגלל זה המדינה שלנו נראית כך. אתה חייב להבין אדם הוא אדם ואסור לשפוט אותו ע''י תדמית שבונים לו אם הורשע בעבירה דינו מאסר ואם לא הורשע דינו להיות אדם חופשי ומאושר בדיוק כמוך......אתה אולי שוטר אבל שופט עוד לא....[אולי יום אחד] אז תהיה עיניני בתגובותייך ובטח ובטח אם אתה איש חוק שצריך לתת דוגמא.... ביי בטימן.....

נו כרגיל העץ הנדיב לא מגיב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ישלך אינטלגנציה רבה והייתי שמח אם תענה ולא תנהג בפחדנות מהאמת . העלת נושא דייון [אתה קשור לניהול פה לא?] ערב טוב

מה אתה מקשקש?

למה הלכו הנבלות לשחות בין אזרחים תמימים כאשר הם יעד לחיסול של מנוולים אחרים..תתעוררו לצערי אפילו שאני קשור למשטרה .המשטרה לצערי לא עושה כלום ..הפיתרון התאגדות של לוחמים ללא חת שיקומו וימגרו את משפחות חלאות הפשע ..

מדינת משטרה או לא? רק אתם יודעים.

שאלה שמאוד מעניינת אותי?

נו כרגיל העץ הנדיב לא מגיב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ישלך אינטלגנציה רבה והייתי שמח אם תענה ולא תנהג בפחדנות מהאמת . העלת נושא דייון [אתה קשור לניהול פה לא?] ערב טוב

בוקר טוב ..אתה מאשים את המשטרה ..

ובמלשינים ..אתה טועה ידידי ..צריך למגר את החלאות האלה ..וכמה שיותר מהר...

מדינת משטרה או לא? רק אתם יודעים.

שאלה שמאוד מעניינת אותי?

משטרת ישראל..אנשים טובים עם ידיים כבולות

אנחנו מדינת עולם שלישית....

אתה רוצה להעליב את אברג'יל? למה מי אתה? שופט, תליין, מי שם אותך בכלל לשפוט ולתלות?

האופנוען שרצח הוא הפושע. זכותם לנפוש בים כמו כל אזרח. חחחחחחחחחחחחחח התאגדות של לוחמים ללא חת קוראים לזה: פושעים. בדיוק כמו האופנוען הרוצח

אדון 24 מאזו הנחמד

לפעמים לא חוקי אבל צודק מאוד אני סיפרתי לכם על הערבים שהתחילו פעם בים עם ילדות קטנות, כמה "ליטופים" מהחברה ולא רואים אותם יותר בחוף יש לחסל את העבריינים כמו שעושים חיסול בעזה ובחברון, קוראים לזה חיסול ממוקד, מה ההבדל בין הפושעים שרצחו את האמא למנייקים המחבלים מעזה? כולם באים במטרה ברורה שהינה רצח, בשני המקרים התוצאה קבועה, אז למה מגיע לפושעי הארץ פרוטקציה? בגלל שיש כאן חוק חוקן?

חחחחחחחחח טל. תשובתי היתה מיועדת ל"צדיק" במיוחד ובלבד... זה שבתגובות אחרות

כותב בדיוק את ההיפך מכאן... חחחחחחחחחחחח

משטרת ישראל..אנשים טובים עם ידיים כבולות

לעץ הנדיב

באופן כללי צודק בהחלט! להוציא כמה תפוחים רקובים. שושיי.

תגובה.......לקרוא הייטב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 לא לקלל 2 לפי השיטות שלך כל מי שנחשב בעולם הפשע דינו מוות!!!![מי אתה שתחליט מי שייך לעולם פשע] 3 אף אחד מאיתנו כאן לא מבין את מורכבות העיניין[אולי יש מישהו אבל זה בטוח לא אתה ,כי אתה קשור לבבילון[משטרה] ושם לצערינו כיום המידעים קטנים ובע''ה שיגמרו המלשנים זה יהיה יותר טוב !!!!!![כי נראה לי אצלכם הרבה מספרי סיפורים] 4 אני יגלה לך סוד................ מי שאשם בסיכסוך הזה זה המשטרה תבדוק קצת לעומק העיניין ותראה לאיזה נזקים המשטרה גורמת!!!!! גם לחסל פשע יש דרך אבל אסור לחצות קווים.... בניו יורק הורידו את הפשיעה במאות אחוזים...עובדה!!!! מה אתה חושב שעשו הלכו בשיטות שלך???? לא ידידינו אתה טועה בגדול בגלל זה המדינה שלנו נראית כך. אתה חייב להבין אדם הוא אדם ואסור לשפוט אותו ע''י תדמית שבונים לו אם הורשע בעבירה דינו מאסר ואם לא הורשע דינו להיות אדם חופשי ומאושר בדיוק כמוך......אתה אולי שוטר אבל שופט עוד לא....[אולי יום אחד] אז תהיה עיניני בתגובותייך ובטח ובטח אם אתה איש חוק שצריך לתת דוגמא.... ביי בטימן.....

ליניב הממש לא מגניב!

אגלה לך סוד.קראתי אפילו יותר מפעם אחת ,אותך לפרופ תמיר. שושיי

לעץ הנדיב

באופן כללי צודק בהחלט! להוציא כמה תפוחים רקובים. שושיי.

שוש יקרה קלעת בול למטרה ..אמת ויציב דיברת

לעץ הנדיב.

מקווה שלא יצאת מהבית עדין,תציץ מתחת האוטו לפני שאתה מתניע, יום שלישי תפוס לי, ואינני יכולה להתפנות ללוויה.שיהיו לך חיים ארוכים, שושיי.
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר