מזעזע ומפחיד עד אימה

עוברת אורח נהרגה בניסיון חיסול בבת ים יום שני, 28 ביולי 2008, 18:59 מאת: נתיב נחמני, מערכת וואלה! חדשות המשטרה החלה בסריקות סמוך לזירת הרצח (אילוסטרציה: ניר לנדאו)הצעירה שהתה בחוף עם משפחתה, כשרוכב אופנוע ירה מספר רב של יריות ונמלט מהמקום. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בטעות בזיהוי צעירה כבת 25 נהרגה היום (שני) לאחר שנורתה בחוף "טובגו" בבת ים על ידי רוכב רוכב אופנוע שנמלט מהמקום. צוות "מגן דוד אדום" טיפל בה במקום ופינה אותה במצב אנוש לבית החולים "וולפסון" בעיר, שם נקבע מותה. מחקירה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה טעות בזיהוי והירי כוון לעבר אדם אחר. סמוך לשעה 18:40 התקבל במוקד המשטרה דיווח על יריות שנשמעו בחופה הדרומי של בת ים. רוכב אופנוע נראה יורה מספר רב של יריות ונמלט מהמקום. כתוצאה מכך, נפגעה הצעירה ששהתה בחוף עם בני משפחתה. שוטרי מרחב איילון שהוזעקו למקום פתחו בסריקות אחר היורה שנמלט על אופנוע ואחר חשודים נוספים שככל הנראה היו מעורבים בתקרית שקדמה לירי. @ חדשות "וואלה" ----------------------------------------------------------וזו התוצאה של אוזלת ידה של משטרת ישראל.וכבר היו דברים מעולם,והפשע חוגג באין מפריע. כאן בתוך בתינו - מרחק דקות הליכה מביתי מפחיד אותי - מפחיד אותי כאמא שילדיה מבלים בחוף הזה. כמה צער וכמה כאב לב.נעשה לי רע בנשמה ואין נחמה - אין

אל תפחדי. נזיין את הרעים. נמגר את הפשע. נראה להם. קרה בעבר יקרה בעתיד

ומי ששתק כשזה קרה אצל אחרים מקבל זאת בפתח ביתו מי ששתק בעבר הזמין זאת לפתח ביתו אבל תמיד הטובים מנצחים.... לפחות בסרטים

צ'מעו, לא מצחיק. בערוץ 10 (נדמה לי) הראו כתבה על מאיר אברג'יל האח הבכור במשפחה

זה שהוגדר כראש משפחת מאפיה, אולי המסוכנת במדינה (האח הגדול והסמכותי של איציק אברג'יל). ומי לא הסס להתראיין, אלא להיפך - בשמחה ובגאון? ח"כ יורם מרציאנו שהשתטח מילולית לרגליו של אותו מאיר והתהדר הוא בהכרותו עם אותו מאפיונר וברך עליה... אז מי זה הרעים? נזיין את יורם מרציאנו גם? אתה ראשון, חגי.

מה שתית היום,חגי ?

ממש לא מצחיק,כמו שאומר מאזו. ומי ישב בחיבוק ידיים ? המשטרה האימפוטנטית שלנו. טוב,נסלח לך היום

וברצינות, פוזי: מה עונים לכם במשטרה??? אני לא הייתי עוזב אותם .

כלום.סיורים מתוגברים..עלאק

ממש "עוזר" תבוא פעם,תיווכח במו עיניך ה וה עלי

מזעזע ומפחיד עד אימה

עוברת אורח נהרגה בניסיון חיסול בבת ים יום שני, 28 ביולי 2008, 18:59 מאת: נתיב נחמני, מערכת וואלה! חדשות המשטרה החלה בסריקות סמוך לזירת הרצח (אילוסטרציה: ניר לנדאו)הצעירה שהתה בחוף עם משפחתה, כשרוכב אופנוע ירה מספר רב של יריות ונמלט מהמקום. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בטעות בזיהוי צעירה כבת 25 נהרגה היום (שני) לאחר שנורתה בחוף "טובגו" בבת ים על ידי רוכב רוכב אופנוע שנמלט מהמקום. צוות "מגן דוד אדום" טיפל בה במקום ופינה אותה במצב אנוש לבית החולים "וולפסון" בעיר, שם נקבע מותה. מחקירה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה טעות בזיהוי והירי כוון לעבר אדם אחר. סמוך לשעה 18:40 התקבל במוקד המשטרה דיווח על יריות שנשמעו בחופה הדרומי של בת ים. רוכב אופנוע נראה יורה מספר רב של יריות ונמלט מהמקום. כתוצאה מכך, נפגעה הצעירה ששהתה בחוף עם בני משפחתה. שוטרי מרחב איילון שהוזעקו למקום פתחו בסריקות אחר היורה שנמלט על אופנוע ואחר חשודים נוספים שככל הנראה היו מעורבים בתקרית שקדמה לירי. @ חדשות "וואלה" ----------------------------------------------------------וזו התוצאה של אוזלת ידה של משטרת ישראל.וכבר היו דברים מעולם,והפשע חוגג באין מפריע. כאן בתוך בתינו - מרחק דקות הליכה מביתי מפחיד אותי - מפחיד אותי כאמא שילדיה מבלים בחוף הזה. כמה צער וכמה כאב לב.נעשה לי רע בנשמה ואין נחמה - אין

הלב כואב וזועק......עד מתי???

ולפני שמישהו יפתח את הפה - זו תגובתי ב Ynet לכל הטיפשים שהגיבו שם

אתם אינפנטילים ברמות ! וכי מה הקשר לעיר ?! הפשע חוגג בכל מקום ! זו לא פעם הראשונה שבחיסולי חשבונות,נהרגים אזרחים חפים מפשע. זו אוזלת ידה של המשטרה ולא פחות של שופטינו הרחמנים... הסו מלדבר סרה על העיר ותושביה ! היום בבת ים,מחר אצלכם בבית. חכמים בגרוש - אני בזה לכם,על שירדתם לרמה של השמצות מן הסוג המכוער ביותר. תתביישו ותתנצלו לפני החיילים הקרביים,יוצאי העיר בת ים - תתנצלו !

ממש לא קשור לעיר.אירועים כאלה היו בתל אביב, נתניה, הרצליה

ועוד. העניין המרכזי הוא הפשע המשתולל באין מפריע ברחובותינו. אם חשבנו שרוזנשטיין יכנס סופסוף לכלא ויהיה קצת שקט התבדינו. כסדום היינו, לשיקגו (בשנות ה-20 של המאה ה-20) דמינו.ובא לציון גועל. באמת מפחיד.

מזעזע ומפחיד עד אימה

יחביבתי, בכלל מסוכן לחיות

כלום.סיורים מתוגברים..עלאק

ממש "עוזר" תבוא פעם,תיווכח במו עיניך ה וה עלי

מה זה "סיורים מתוגברים"? ברכב? ברגל? הבעיה נפתרת? הפושטקים נעלמים?

לא מבין. כבר שנים לא ראיתי שוטרים מסתובבים ברגל, באזורים מועדים שאפשר יהיה להרתיע מישהו - רק בנוכחותם. איפה הם כולם? בחדר ממוזג משחקים שש-בש באינטרנט?

יחביבתי, בכלל מסוכן לחיות

לטל שיהיו לך חיים ארוכים!

נכון מאוד!לא רק מסוכן,זה באחראיות, נגמר לא טוב, ואין אופציה אחרת . שורת המחץ:הר המנוחות. שושיי

הוזנח שרשורי, על המשטרה אז שוב

כל זמן שמאסר עולם הינו 20 שנה והחל מהשנה החמישית זוכה במנת חופש חודשית מקבלים תרבות, חינוך, בידור, קנטינה, טלפון, ביקורים שבועיים, נשואין, התייחדות ועוד. זאת לא קבעה המישטרה, זאת קבעו מחוקקים, להם תבואו בטענות, כאשר אנו בזירת הפשע הגענו כבר למפלס השחור אתמול, המישטרה והבילוש היו בתצפית על אותה "משפחה לתפארת" בחוף בת ים, הם הצליחו לתפוש את אותם רוצחים, מגיע להם צל"ש, אנשים בעלי וותק של חמש שנים מביאים הבייתה בסוף החודש כ6000 ש"ח, את הסיכון הם מקבלים כבונוס, ובאופציות שמושקעות בחברה ישראלית רקובה. הבנתם?

להנות היום מה שתפסידו למחר

מה זה "סיורים מתוגברים"? ברכב? ברגל? הבעיה נפתרת? הפושטקים נעלמים?

לא מבין. כבר שנים לא ראיתי שוטרים מסתובבים ברגל, באזורים מועדים שאפשר יהיה להרתיע מישהו - רק בנוכחותם. איפה הם כולם? בחדר ממוזג משחקים שש-בש באינטרנט?

אני אסביר לך מאזו,מה הם הסיורים ה"מתוגברים" ,הן ברכב והן ברגל...

אלו סיורים של כייף,מתוגברים,כלומר העיניים מתוגברות ומחודדות על..... החתיכות עם הביקיני.שם המבט ממוקד ! אף פושטק לא נעלם...גם הם באים מתוגברים... מתוגברים בחברים ,מצויידים באגרופנים,בסכינים,באולרים,הכל מכל. מתגרים בילדינו,מציקים לבנות שבחבורה.כך מתחילות הקטטות,שלאחריהן נשלפים כל כלי המשחית שהביאו עימם,לצורך כך.

מה שתית היום,חגי ?

ממש לא מצחיק,כמו שאומר מאזו. ומי ישב בחיבוק ידיים ? המשטרה האימפוטנטית שלנו. טוב,נסלח לך היום

פוזי, לא צריך לשתות כדי להבין את חוסר האונים, הזוועה והזעם על אותה אנרכיה והפקר

שבה משאיר אותנו "שלטון החוק". חיינו הפקר. חיינו הפקר.

אני אסביר לך מאזו,מה הם הסיורים ה"מתוגברים" ,הן ברכב והן ברגל...

אלו סיורים של כייף,מתוגברים,כלומר העיניים מתוגברות ומחודדות על..... החתיכות עם הביקיני.שם המבט ממוקד ! אף פושטק לא נעלם...גם הם באים מתוגברים... מתוגברים בחברים ,מצויידים באגרופנים,בסכינים,באולרים,הכל מכל. מתגרים בילדינו,מציקים לבנות שבחבורה.כך מתחילות הקטטות,שלאחריהן נשלפים כל כלי המשחית שהביאו עימם,לצורך כך.

כלומר, כשרואים הם שוטר, יורקים עליו בלעג, והשוטר עושה עצמו כמסתכל לצד אחר?

אל תפחדי. נזיין את הרעים. נמגר את הפשע. נראה להם. קרה בעבר יקרה בעתיד

ומי ששתק כשזה קרה אצל אחרים מקבל זאת בפתח ביתו מי ששתק בעבר הזמין זאת לפתח ביתו אבל תמיד הטובים מנצחים.... לפחות בסרטים

חגי שלום אנחנו בהווה אם לא נמגר את הפשע מהר לא נגיע לעתיד

הוזנח שרשורי, על המשטרה אז שוב

כל זמן שמאסר עולם הינו 20 שנה והחל מהשנה החמישית זוכה במנת חופש חודשית מקבלים תרבות, חינוך, בידור, קנטינה, טלפון, ביקורים שבועיים, נשואין, התייחדות ועוד. זאת לא קבעה המישטרה, זאת קבעו מחוקקים, להם תבואו בטענות, כאשר אנו בזירת הפשע הגענו כבר למפלס השחור אתמול, המישטרה והבילוש היו בתצפית על אותה "משפחה לתפארת" בחוף בת ים, הם הצליחו לתפוש את אותם רוצחים, מגיע להם צל"ש, אנשים בעלי וותק של חמש שנים מביאים הבייתה בסוף החודש כ6000 ש"ח, את הסיכון הם מקבלים כבונוס, ובאופציות שמושקעות בחברה ישראלית רקובה. הבנתם?

הכי שכחת דבר נוסף

יש להם את מח"ש על הראש טוב שיש גוך ביקורתי זה מבורך אך לא גוף שמחפש רק את הש"ג יוס
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר