זה אחד השרשורים היפים שיש כאן

שואל משתתף שאלה פשוטה ואמיתית ועונים לו ופתאום הופכים זאת לדיון גזעני אותי זה מחליא שוב אין פה דיון גזעני יש פה דיון על מהות החברה שלנו על אושיות שפיות הדעת אז את השרשורים הנפתחים באיצטלה של גזענות אנא חיסכו לנו אותם לא נתן להם יד יוס

מסכימה לגמרי.זו אחת ממטרות הפורום החשובות.

להביא בעיה ולהתיעץ.לשמוע עצות של חברי הפורום .את נקודת מבטם. סיעור מוחין של דעות, השקפות, הצעות. בכל אופן טל,יוס הקדים ובכל זאת אומר: אם אני יכולה לעזור...אשמח.

הלו, אני פה, לא ברחתי

לא ברחתי לשום מקום אני לא אשכנזי התאפקתי ולא גיליתי, אותה חברה של בני, יש לה רישום פלילי על אחזקה ושימוש בסמים לא רק לצריכה עצמית, כאשר היית בת 16, ונימצאה בזמנו בהשגחת קצין מבחן, לא שירתה בצבא, הבנתם למה אני מודאג? הבנתם למה הוצאתי סכומים לבלש? עכשיו תעזבו אותי בשקט כדי לטפל בדבר הינה חשפתי זאת בפורום, שתבינו שאני לא גזען ואף אמרתי זאת כאשר בקשתי מהחברים דעתם אני מתכונן לדבר עם הבן ע"כ

קשה לי להציע דרך, אבל......

כל אדם יכול להשתנות לטובה כמדומני עליך להידבר עם הבן ולבקשו לבקש שבת זוגתו תחשוף פרקים מחייה, לפחות שידע לבקשו לא למהר להתחתן, לנסות חיים משותפים, לפחות שנה ואו שנתיים ואז להחליט בעיה לא פשוטה

להנות היום מה שתפסידו למחר

בוקר טוב,מוטי

הלו, אני פה, לא ברחתי

לא ברחתי לשום מקום אני לא אשכנזי התאפקתי ולא גיליתי, אותה חברה של בני, יש לה רישום פלילי על אחזקה ושימוש בסמים לא רק לצריכה עצמית, כאשר היית בת 16, ונימצאה בזמנו בהשגחת קצין מבחן, לא שירתה בצבא, הבנתם למה אני מודאג? הבנתם למה הוצאתי סכומים לבלש? עכשיו תעזבו אותי בשקט כדי לטפל בדבר הינה חשפתי זאת בפורום, שתבינו שאני לא גזען ואף אמרתי זאת כאשר בקשתי מהחברים דעתם אני מתכונן לדבר עם הבן ע"כ

טל,בוקר טוב,תאמין שאני מבינה אותך

כל הכבוד לך שאתה דואג לבן שלא יפול בפח ואחכ"כ תצטרך להציל, למרות שרוב האנשים בפורום אומרים שלתת לילדים לבחור את דרכם. כמה שזה יפה בתיאוריה. יום יפה

בוקר טוב,מוטי

היי, בוקר טוב, לך ולכל המשקימים

והמשקימות

בוקר אור....ושבוע טוב.....

והמשקימות

בוקר טוב ושבוע טוב לכולנו

בוקר אור....ושבוע טוב.....

אלי בוקר מצויין, שתיתי כבר

בוקר טוב ושבוע טוב לכולנו

היי שקד בוקר אור

הייתם מסכימים שילדכם יתחתן עם מוצא מרוקאית?

הבן שלי יוצא עם כזו, אני מודאג למה אמרו לי מי האבא והאמא וגם לקחתי בלש, שלמתי לו 2000$ הממצא לא היה טוב, מה אני עושה, פוחד שיפול חזק לי אישית אין דעות קדומות, אבל יש לי חוש שישי ממה שקשור לבני אדם תיעצו לי נשמות

יש לי מה להגיד...

1. אתה מטיף לאנשים אחרים על חמה...במקרה הזה אתה גם לא מוכן לקבל כלה! 2. אם זה לא היה מפריע לך לא היית מצהיר על זה בפורום 3. אתה דפוק! וזה מה יש לי להגיד עדיף למות מאשר ליפול בידיים של חם כמוך איחס

גם לי ברשותכם

יהדות, מתחילים עם נתינה. האהבה היא פועל יוצא של הנתינה. לחרוג מן האגואיזם הטבעי ולתת לבת הזוג, בלי חשבון ולא כדי למלא תאוות ורצונות. אלא מפני שכך אני מצווה – לתת לאשתי. בסופו של דבר תיבנה אהבה. מתחילים עם נתינה ומסיימים באהבה.

מתחילים עם נתינה

בתיכון כבר שואלים "היא נותנת"

יש לי מה להגיד...

1. אתה מטיף לאנשים אחרים על חמה...במקרה הזה אתה גם לא מוכן לקבל כלה! 2. אם זה לא היה מפריע לך לא היית מצהיר על זה בפורום 3. אתה דפוק! וזה מה יש לי להגיד עדיף למות מאשר ליפול בידיים של חם כמוך איחס

יפה כתבת תמשיך ותביא איתך את הכוכבים

מתחילים עם נתינה

בתיכון כבר שואלים "היא נותנת"

חחחחחחחחחחחחחחחחח

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר