הייתם מסכימים שילדכם יתחתן עם מוצא מרוקאית?

הבן שלי יוצא עם כזו, אני מודאג למה אמרו לי מי האבא והאמא וגם לקחתי בלש, שלמתי לו 2000$ הממצא לא היה טוב, מה אני עושה, פוחד שיפול חזק לי אישית אין דעות קדומות, אבל יש לי חוש שישי ממה שקשור לבני אדם תיעצו לי נשמות

טל, הרגע. אין לך סיבה לדאוג. בטח לא בגלל "מוצא". כל מוצא.

ולא משנה בכלל מי ההורים, ממש לא. לא משנה בכלל. יכול להיות שאותה בחורה זהב טהור היא. יהלום. ושהיא תהיה לבנך ההשלמה הנכונה, המיועדת. ואת זה בנך יידע במשך הזמן מעצמו. הכי חשוב איך היא, הבחורה עצמה. וגם זאת לא תוכל לדעת באמת, גם לא מעברה. זאת הזמן יגיד - ובעיקר בנך. וקח בחשבון נקודה מאד מאד חשובה - שעל בנך להחליט ולקבוע. כי גם אם הוא ישמע בקולך - לנצח יתהה הוא אם נהג נכון - כי אולי ליבו אמר לו אחרת. לך תדע, הרי, מה צופן לו הגורל במקום אותה אחת... לא נורא גם אם הילדים שלנו טועים. לא נורא, טל. שום אסון לא קרה לנו בטעויותינו, וגם אם קרה - לא נוכל למנוע מהם לחוות את שעליהם לחוות לבד. טל, גם ההורים של הבחורה אם היו לוקחים חוקר, הניראה לך שבנך ישפט על פי עברך??? הניראה לך???

האם הבלש גם הבטיח לך שהם כבר ירדו מהעצים,ובעשיית הצרכים שלהם באמצע הרחוב

הם דואגים לאסוף זאת עם שקית "שקי-קאקי" ? וכן,הוא יכול ליפול חזק,וגם לא. אבל להרוס יחסים נפלאים ו\או קשר משפחתי חדש - אני מקוה שלא תעשה זאת. שהבן יעשה את החשבון לבד.אחר כך לא תשמע "בגללך".......

טל, הרגע. אין לך סיבה לדאוג. בטח לא בגלל "מוצא". כל מוצא.

ולא משנה בכלל מי ההורים, ממש לא. לא משנה בכלל. יכול להיות שאותה בחורה זהב טהור היא. יהלום. ושהיא תהיה לבנך ההשלמה הנכונה, המיועדת. ואת זה בנך יידע במשך הזמן מעצמו. הכי חשוב איך היא, הבחורה עצמה. וגם זאת לא תוכל לדעת באמת, גם לא מעברה. זאת הזמן יגיד - ובעיקר בנך. וקח בחשבון נקודה מאד מאד חשובה - שעל בנך להחליט ולקבוע. כי גם אם הוא ישמע בקולך - לנצח יתהה הוא אם נהג נכון - כי אולי ליבו אמר לו אחרת. לך תדע, הרי, מה צופן לו הגורל במקום אותה אחת... לא נורא גם אם הילדים שלנו טועים. לא נורא, טל. שום אסון לא קרה לנו בטעויותינו, וגם אם קרה - לא נוכל למנוע מהם לחוות את שעליהם לחוות לבד. טל, גם ההורים של הבחורה אם היו לוקחים חוקר, הניראה לך שבנך ישפט על פי עברך??? הניראה לך???

תודה אדם נחמד

אני אמשיך למשש את הדופק וניראה איך יתפתחו הדברים בינתיים כבדהו וחשדהו מקווה שהינה בחורה טובה, הוריה נפרדו לפני שנים והיא חיה עם אימה ובעלה אבל אני מקווה של נדבקה בו בגלל הכסף, יש לי ניסיון מר מהרבה נקבות, שסיפרתי לכם מהעבר, כאשר הכרתי מישהיא מתפוז, מצצה וגנבה בלי בושה

הבן שלי יוצא עם כזו, אני מודאג למה אמרו לי מי האבא והאמא וגם לקחתי בלש, שלמתי לו 2000$ הממצא לא היה טוב, מה אני עושה, פוחד שיפול חזק לי אישית אין דעות קדומות, אבל יש לי חוש שישי ממה שקשור לבני אדם תיעצו לי נשמות

מרוקאית?

היי טל. לא כל כך הבנתי ממי אתה מפחד, מהכלה או מההורים שלה ומה שייך מוצאה לענין.היא, אני משערת,כמו הוריה, ילידי הארץ.לדעתי אתה חושש ממה שלמדת על אביה,ולא מהמרוקאיות. נ.ב שמעתי שלרוזנשטיין יש בת פנויה בגיל מתאים.אם אתה רוצה אני יכולה לנסות להכיר ביניהם, הוא מהתפוצה שלי. אשכנזיה!

מה זה חשוב העדה..חשוב מי הבן אדם .....

מרוקאית?

היי טל. לא כל כך הבנתי ממי אתה מפחד, מהכלה או מההורים שלה ומה שייך מוצאה לענין.היא, אני משערת,כמו הוריה, ילידי הארץ.לדעתי אתה חושש ממה שלמדת על אביה,ולא מהמרוקאיות. נ.ב שמעתי שלרוזנשטיין יש בת פנויה בגיל מתאים.אם אתה רוצה אני יכולה לנסות להכיר ביניהם, הוא מהתפוצה שלי. אשכנזיה!

יופי של סחורה אנחנו מה שושיי ? יש לנו הרבה נציגים.......

לeתת

לא הבנתי.שושיי

תודה אדם נחמד

אני אמשיך למשש את הדופק וניראה איך יתפתחו הדברים בינתיים כבדהו וחשדהו מקווה שהינה בחורה טובה, הוריה נפרדו לפני שנים והיא חיה עם אימה ובעלה אבל אני מקווה של נדבקה בו בגלל הכסף, יש לי ניסיון מר מהרבה נקבות, שסיפרתי לכם מהעבר, כאשר הכרתי מישהיא מתפוז, מצצה וגנבה בלי בושה

טל, ללא קשר למוצא

בד"כ רצוי לחתום על הסכם ממון, אם מדאיג אותך מה שנכתב לגבי רכוש. במידה וחברתו ואשתו לעתיד תסרב לחתום, יש בעיה, מה עוד והחוק היום קוביע כי כל בן זוג שנישא והיגיע עם רכוש שלא נצבר במשותף הינו שלו אם אתה רוכש לו למשל דירה מחסכנותיך, דאג לרשום זאת על שמו בלבד בכל מקרה רצוי כי תפנה לעו"ד בהחבא כדי לברר. אל תשכך להזמיננו לחתונת הנישאין

להנות היום מה שתפסידו למחר

לeתת

לא הבנתי.שושיי

אמרת שרוזנטיין מהתופצה של האשכנזים-אז אמרתי שאנחנו יופי של סחורה....

מה זה חשוב העדה..חשוב מי הבן אדם .....

צודק אלי ,כל אדם,באשר הוא אדם

ולא לפי שיך עדתי,כזה או אחר

תודה אדם נחמד

טל,בנך אוהב אותה?מכיר אותה די זמן?חי איתה?

מבינה דאגתך.כולנו רוצים לעטוף ילדינו בצמר גפן ולנסות שלעולם לא יפגעו.כל פגיעה בהם נוראה עבורנו. כעת מדובר על צעד משמעותי.בנך רוצה להתחתן עם בחירת ליבו.הוא אוהב אותה עס' מה שהכיר.עס' היחד שלהם.אתה מנסיונך חושש. נסיונך כולל גם נפילות,מכות שחטפת.אלו הנפילות שלך.האם היית מוכן, בשל הנפילות, להישאר לבד ללא אהבה? תן לו לחיות חייו.סמוך עליו בבחירה.אם בחר בה,אם מבין שעימה הוא רוצה לחלוק חייו,סמוך על בחירתו. כמה שנרצה,כמה שנחשוש שלא יפגעו,איננו יכולים לחיות במקומם. כל כך מבינה אותך ואת מניעיך. השקעת בו עד היום,הוא בחור פיקח.נבון.סמוך על בחירותיו.אם יטעה,כמוך,ישלם המחיר.אינך יכול למנוע ממנו לחיות חייו. בהצלחה לו והרבה נחת ממנו לך!

כן טל.מרוקאי\ת ,רוסי\ה אתיופי\ת רק בתנאי שזה מאהבה.

למוצא אין קשר לאדם ואופיו. אם יש אהבה,אם מסתדרים,אם החיים יחד מאפשרים צמיחה הדדית וזוגיות טובה,מה הקשר למוצא? מאמינה בחיים יחד לפני החתונה בשביל לדעת "עם מי מתעוררים בבוקר".בשביל להכיר באמת את כל הדברים הקשורים לזוגיות טובה, אין שום קשר למוצא.

טל, ללא קשר למוצא

בד"כ רצוי לחתום על הסכם ממון, אם מדאיג אותך מה שנכתב לגבי רכוש. במידה וחברתו ואשתו לעתיד תסרב לחתום, יש בעיה, מה עוד והחוק היום קוביע כי כל בן זוג שנישא והיגיע עם רכוש שלא נצבר במשותף הינו שלו אם אתה רוכש לו למשל דירה מחסכנותיך, דאג לרשום זאת על שמו בלבד בכל מקרה רצוי כי תפנה לעו"ד בהחבא כדי לברר. אל תשכך להזמיננו לחתונת הנישאין

בני מנהל את העסק

היא לא גמרה תיכון ועובדת בחנות נעליים בחדרה אולי טימטמה אותו היא יפה מאוד הפערים בהשכלה גבוהים מאוד וגם במצב הכלכלי אני אדע רק כאשר יכיר לי אותה, כך נהוג אצלנו, חושב גם אצלכם, אימו מכירה אותה כבר חודשיים, אני עדיין לא, כאשר אראה לא אתבייש לספר
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר