כל מילה זהב

מוטי, יש כאן הרבה מילים...

אתה נותן את הזהב?

אני מאבד אתך, או שאיני מבינך או שאתה לא מבין עצמך... קרא שוב דבריי ועיין שנית

בדברייך ואולי תמצא האבדה...

חגי, אפשר ללכת לישון?

תשמור כאן בבקשה על העסק. אני מת מעייפות.

לי ברור מדוע אתה מכניס את מערכת המשפט לכל נושא ובכל הקשר

יש בך פחד מסדרי שלטון תקינים יש לך חוסר הבנה בסיסית למהותו של צהל כצבא העם יש לך אמונה כי דקטטורה תביא מזור לתחלואי החברה לשלטון רוצה מתכון שנבדק בעבר לדרכים לחיסול המשטר הדמוקרטי? קבל בבקשה.... 1933 היטלר מונה בצורה חוקית לקנצלר. הוא מפזר את הרייכסטאג ומכריז על בחירות חדשות ... הנאצים מציתים את הרייכסטאג ומאשימים את הקומוניסטים. הנאצים מבצעים מעצרים המונים בקרב הקומוניסטים הנאצים מוציאים "צו חירום להגנת העם והמדינה". צו המטיל מגבלות על החופש האישי, על הזכות להבעת דעה ועל חופש העיתונות... התוצאה: הוטלה צנזורה, נסגרו עיתונים, בוצעו האזנות לטלפונים, נאסרו אסיפות פוליטיות, נערכו חיפושים, הוחרם רכוש ונערכו מעצרים של אנשים ללא משפט וללא הגבלת זמן.... מכאן הדרך סלולה... השלב הבא: נאסרת כל פעילות פוליטית שאינה מבית היוצר של השלטון הקמת מחנות ריכוז לאסירים פוליטיים זריעת טרור ופחד בקרב מתנגדי השלטון. ואז הולכים לבחירות..... וכשזוכים ברב בבחירות שכאלה אפשר לחוקק חוקים כמו: "חוק ההסכמה" "החוק לביטול מצוקת העם והמדינה" חוקים אלה מסמיכים את הממשלה לחוקק חוקים ולתקן חוקים ללא אישור הרייכסטאג למשך 4 שנים, גם אם הם סותרים את החוקה. ראו כי טוב וחוקקו עוד כמה חוקים: "החוק לשיקום שירות המדינה המקצועי" סתם חוק שבסה"כ באמצעותו חוסלו האיגודים המקצועיים. במקומם הוקמה "חזית העבודה הגרמנית", כמובן נאסרו שביתות והתארגנויות מקצועיות... ואז בקלות עוברים לשלב נוסף : "החוק נגד הקמתן של מפלגות" סתם דבר לא חשוב שהוציא אל מחוץ לחוק את כל המפלגות למעט המפלגה הנאצית.. ועכשיו אביב גולת הכותרת: מערכת המשפט הוכפפה בחקיקה למפלגה הנאצית. הוקמו בתי משפט עממיים שהיו מורכבים משני שופטים מקצועיים ושלושה אזרחיים נאצים. המשפט הושתת על תורת הגזע הנאצית, ותפקיד המשפט היה להשמיד את אויבי הנאצים.... וכל השאר רשום בספרי ההיסטוריה.....

אביב הינו עוף מוזר בקן ענק בדמותו ולצערי

להנות היום מה שתפסידו למחר

דת לגבי זה הכיפות הסרוגות בלבד(הציונות הדתית)

ובטח לא נטורי קרטא והדומים להם.

נו, אז תגיד. הקמת דת חדשה

יצא עשן לבן!!!!!!!!!!!!!!! שוב נולדה מהיהודים דת חדשה. ישו, אתה לא לבד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תגיד לי אביב, בכנות גמורה.......

אתה מאמין למה שאתה כותב? איך מערכת המשפט שלנו יכולה להפוך אותנו לעם נרדף? האם מערכת המשפט שלנו מוציאה קבוצות שלמות אל מחוץ לחוק? האם מערכת המשפט שלנו שוללת זכויות מקבוצות מיעוט? האם מערכת המשפט שלנו אינה מבוקרת? מעל החוק? מערכת המשפט שלנו היא המפלגה הנאצית בקרבנו? יש לי חשד, בלי לפגוע בך, באמת, שאתה אינך מבין כלל ועיקר את עיקרו ומהותו של המשטר הנאצי. המשטר הנאצי התבסס על דיקטטורה וסתימת פיות במסווה של בחירות דמוקרטיות כשבפועל רק מפלגה אחת עמדה כאפשרות בחירה. המשטר הנאצי דיכא כל ביקורת באמצעי כוח והפחדה וטירור של ממש. איש לא יכול היה לפצות פה ולצפצף כנגד המשטר הנאצי כי הוא נדון היה לשלם בחייו. אני באמת הייתי מצפה לקצת יותר זהירות בשימוש החופשי הזה ב"השוואה" הזו.

אחד לאחד, אם תבחני תמצאי שכן -

אני מאמין ומודע למה שאני כותב. מערכת המשפט גרמה לנו להחשב כ-מדינה השניה השנואה ביותר בעולם. מערכת המשפט מוציאה קבוצות שלימות כמו חרדים, מזרחיים לא מעט, ועוד כאלו וכאלו אל מחוץ לכמות לא קטנה של חוקים. חרדים, לפי מה שידוע לי, הם מיעוט, אז כן, מאחר והם משוללי זכויות מסוימות, זה עונה לחיוב לשאלתך. מערכת המשפט שלנו כיום אינה מבוקרת ועל זה בדיוק כל המלחמה בין השופטים לשר המשפטים - הוא רוצה להגביל אותם והם מגדפים אותו. תראי, מאחר ומצאנו אחד לאחד את כל הדברים הנ"ל כחיוביים, הרי לנו שמערכת המשפט שלנו היא אכן נאצית. בג"צ עושים בדיוק את מה שעשה המשטר הנאצי אז, בימים ההם. אם רק תשימי לב. ואני מסוגל להשוות כל דבר עם כל דבר שנראה לי לנכון להשוות איתו, וממש לא מזיז לי אם נראה למישהו או לא נראה לו ההשוואה בין השואה לבין המצב שלנו כיום. כי כיום, אנחנו עומדים על סף הכחדה, אם לא שמת לב. כיום המצב הוא שכל מדינות ערב מתאחדות נגדנו בסתר, ואף בגלוי, בעוד כל אירופה שונאת אותנו. ומה נשאר? שיעלה אובאמה המוסלמי לנשיאות ארה"ב וחסל. אנחנו נמצאים בשואה ביתית, עם כל הצער שבדבר, והגיע הזמן שנתעורר ולא נחזור על אותה טעות פעמיים.

אני מאבד אתך, או שאיני מבינך או שאתה לא מבין עצמך... קרא שוב דבריי ועיין שנית

בדברייך ואולי תמצא האבדה...

תשמע, בגילך המופלג, לא פלא שקשה לך להבין את דבריי. המוח כבר מתייבש...

חגי, אפשר ללכת לישון?

תשמור כאן בבקשה על העסק. אני מת מעייפות.

לילה טוב בימים אלו בדמותו של הורדוס עוד אישיות פרנואידית (בלי הפורום) חחחחחחחחחחחח

חגי, שמת לב שתיקתקת את התגובה בדיוק בחצות?

סינדרלה יפה שכמותך.

כפאררה מה זו סטיה בבקשה?

אם היה לך חבר, בעל שהיה מת לזיין אותך בתחת, זו סטיה? ואו שהיית יורדת לו למציצה זו סטיה? בין בני זוג הדבר לא קיים כאשר שני הצדדים רוצים לבציע כל אקט מיני מוסכם על שניהם, לכן להבא נמקי פרטי ואל תזרקי בועות סתם לחלל. אם תרצי יעוץ לרשותך תמיד אבל...מרחוק ובלי תשלום, חחחח, כניראה את חיטיארה ומקומטת כמו מקופלת שוקולד, חחח ודרך אגב לא אמרתי מעולם כפי שנכתב כאן ע"י מנייקים שחברתי זונה. אני תומך בה, כמו כל בן זוג שדואג לאשתו וחברתו. אז תזהרו ואל תהיו מנייקים

כחול עולה

כחול ים המים, נאוה ירושלים. אורים השמים, על נגב וגליל. נתן אלטרמן

להנות היום מה שתפסידו למחר

נו, אז תגיד. הקמת דת חדשה

יצא עשן לבן!!!!!!!!!!!!!!! שוב נולדה מהיהודים דת חדשה. ישו, אתה לא לבד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתה באמת עייף.... לא למדת שיצירת דת חדשה חייבת להתחיל בכך

שרוח הקודש מזיינת את אמו של יוצר הדת.... אבל אצל מוחמד זה היה שונה.... נו טוב גם אני כבר מדבר שטויות... עיפות...

אביב הינו עוף מוזר בקן ענק בדמותו ולצערי

מוטי, הינך משדר משמיץ ולא מוצא מזור גם לאחרים

"תהליכים של ריפוי מתרחשים כל הזמן בתוך מערכות היחסים שלנו. משפחה, חברים ומקום עבודה הם מסגרות שמאפשרות לנו להתחכך באחרים, ללמוד וללמד. אם כל מה שאנחנו זקוקים לו, כדי לתמוך באחר, הוא סוג מסוים של הקשבה, למה שלא נילמד איך להביא את המזור והיעוץ הנכון לאנשים? תמשיך לצחוק על כולםםםם, כנראה שבביתך חסרה...מראה." חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מי אמר למי?????????? למה שלא תתחכך ככה ברכות באביב?

אחד לאחד, אם תבחני תמצאי שכן -

אני מאמין ומודע למה שאני כותב. מערכת המשפט גרמה לנו להחשב כ-מדינה השניה השנואה ביותר בעולם. מערכת המשפט מוציאה קבוצות שלימות כמו חרדים, מזרחיים לא מעט, ועוד כאלו וכאלו אל מחוץ לכמות לא קטנה של חוקים. חרדים, לפי מה שידוע לי, הם מיעוט, אז כן, מאחר והם משוללי זכויות מסוימות, זה עונה לחיוב לשאלתך. מערכת המשפט שלנו כיום אינה מבוקרת ועל זה בדיוק כל המלחמה בין השופטים לשר המשפטים - הוא רוצה להגביל אותם והם מגדפים אותו. תראי, מאחר ומצאנו אחד לאחד את כל הדברים הנ"ל כחיוביים, הרי לנו שמערכת המשפט שלנו היא אכן נאצית. בג"צ עושים בדיוק את מה שעשה המשטר הנאצי אז, בימים ההם. אם רק תשימי לב. ואני מסוגל להשוות כל דבר עם כל דבר שנראה לי לנכון להשוות איתו, וממש לא מזיז לי אם נראה למישהו או לא נראה לו ההשוואה בין השואה לבין המצב שלנו כיום. כי כיום, אנחנו עומדים על סף הכחדה, אם לא שמת לב. כיום המצב הוא שכל מדינות ערב מתאחדות נגדנו בסתר, ואף בגלוי, בעוד כל אירופה שונאת אותנו. ומה נשאר? שיעלה אובאמה המוסלמי לנשיאות ארה"ב וחסל. אנחנו נמצאים בשואה ביתית, עם כל הצער שבדבר, והגיע הזמן שנתעורר ולא נחזור על אותה טעות פעמיים.

בוא נעשה סדר

וראשית נחליט שהמילה "שואה" היא מילה שלא מוזילים אותה בשימוש לא מושכל, ולייחס אותה אלינו זה שימוש מאד לא מושכל. שנית - איך בדיוק מערכת המשפט מוציאה חרדים ומזרחים מחוץ לחוק? זו אמירה די חסרת בסיס. אילו היית אומר שמי שיש לו כסף לעו"ד כמו פלדמן/כספי ואחרים בליגה הזו סיכוייו טובים יותר מעו"ד ציבורי/מתחיל לא הייתי מתווכחת אבל בפעם האחרונה שבדקתי החוק היה אותו חוק לכולם. השימוש בפרצות של חוקים כאלה ואחרים, מה שקרוי תחמנות זה עניין אחר של מיומנות/מקצועיות/ידע. מערכת המשפט מבוקרת ועוד איך. הויכוח בין שר המשפטים לנשיאת בית המשפט העליון אינו על זה אלא על היקף סמכויות כמו מינויי שופטים. זה דומה אבל לא אותו דבר. עניין מדינות אירופה ומדינות ערב לא קשור למערכת המשפט. ואנחנו לא מתעוורים. ואני שמה לב היטב, ואני מציעה לך באמת ובתמים לחזור ולקרוא את מה שכתב חגי, וגם לחשוב על זה קצת, ואפילו לנסות ולהפנים חלק מזה, כי מה שאתה עושה מבוסס על בורות של ממש. ובזה סיימתי את הדיון להלילה ואני מאחלת ליל מנוחה.

כפאררה מה זו סטיה בבקשה?

אם היה לך חבר, בעל שהיה מת לזיין אותך בתחת, זו סטיה? ואו שהיית יורדת לו למציצה זו סטיה? בין בני זוג הדבר לא קיים כאשר שני הצדדים רוצים לבציע כל אקט מיני מוסכם על שניהם, לכן להבא נמקי פרטי ואל תזרקי בועות סתם לחלל. אם תרצי יעוץ לרשותך תמיד אבל...מרחוק ובלי תשלום, חחחח, כניראה את חיטיארה ומקומטת כמו מקופלת שוקולד, חחח ודרך אגב לא אמרתי מעולם כפי שנכתב כאן ע"י מנייקים שחברתי זונה. אני תומך בה, כמו כל בן זוג שדואג לאשתו וחברתו. אז תזהרו ואל תהיו מנייקים

טל, תקרא שוב:

"על פי תגובה אחרת שלך אני מבין שאם חברתך לא זונה עדיין - היא תהיה זונה. הרי אתה עצמך כתבת בתגובתך המעודדת מיסוד הזנות כי: "...האמהות החד הוריות ואחרות תישלחנה על ידי לשכות התעסוקה אל בתי הזונות.." וחברתך הרי חד הורית היא..." וראה איך בעצם אתה עצמך, בדבריך, בתוכניותיך, במילותיך שלך בלבד ולא של מישהו אחר - מלביש עליה את הזנות.

אתה באמת עייף.... לא למדת שיצירת דת חדשה חייבת להתחיל בכך

שרוח הקודש מזיינת את אמו של יוצר הדת.... אבל אצל מוחמד זה היה שונה.... נו טוב גם אני כבר מדבר שטויות... עיפות...

חגי, לא טעית (כבר לא משיגים ויטה)

ככה זה אצל מקימי דת חדשה שבאו מתוך היהדות. ראה למשל ישו ומוטי. מוחמד לא היה יהודי. כך שטענתך מדעית היא.

ש"ס אמורה להיות מפלגה דתית חרדית ספרדית בעיקרון.

אבל יש מגמה מצד כל מיני גורמים, לבוא ולהטיח האשמות, בין אם נכונות ובין אם לא, כנגד המפלגה הזו. ולא לחינם. הכי קל לחפות על הפגמים שלך ע"י שאתה לא נותן לאנשים להתבונן בך אלא מיד מצביע על חברך וצועק - גנב! גנב! על העסקאות של ברק מישהו מדבר? תאמיני לי שיש לו עסקאות, וכשיבוא היום והוא יהפוך למטרה, הן יתגלו לפתע פתאם. הים זה ש"ס, מחר כל השאר. וכל זה על מנת להסיט את עינינו מלראות את האשמים האמיתיים.

לא הבנת את הנקודה

באף מפלגה אחרת לא נתפסו בגניבה כל כך הרבה חכ"ים בזמן כל כך קצר.
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר