מזו, על זה יש ויכוח

שלא ממש נגמר, על עניין הסלידה..... מכיוון שנושא ההשרדות שיחק תפקיד לא מבוטל, אבל זה גורר אותי לדיון ארוך בנושא אחר.....

אלה... אל נא תיגררי.

ברצינות. ואני בטוח שגם אין לי צורך לנמק לך מדוע. מספיק לקרוא כאן על הקלות שמכניסים כאן נשים לבתי זונות. כאילו אין לנו נשים. כאילו אין לנו בנות. כאילו אין לנו אמהות. כאילו הנשים אינן אלא סחורה זולה המיועדת לסיפוק הייצר של העכברושים שליטי העולם (על פי התנהלותם).

אם שטויות בעיניך שתפסו את דרעי הורשע ועכשו את בניזרי המושחת

ולפניהם ככבו בבית הסוהר כמה מכובדים דתיים שהיו שרים, אז אני עוצם עיני,אבל אתה שותף לאותם גנבים, הריב בין פרידן לשופטת לא שייך לשום הרשעה,אז תפסיק לסמא עיניך

טוב, אם אתה כל כך מאמין, אז שיבושם לך...

בינתיים מערכת המשפט תפליל את הזכאי ותזכא את החייב, תפטור נשים אלימות מעונש רק כי מערכת המשפט היא פמיניסטית, תחייב גברים מוכים על לא עוול בכפם, תסגור עסקאות שוחד מאחורי הקלעים ותשכור את העדים לטובתה. ואתה עדיין תאמין לה, למערכת המשפט. כי אתה כל כך מבין ויודע, ורואה כמה צדיקים גמורים הם. זה שאתה לא רואה את התמונה הגדולה כמו שהסברתי לך, לא אומר שהיא לא קיימת.

בכיר כמו התחת שלי

וקצין הוא כמו הנכד שלי: רק בפורים.

למרות שאם המשטרה גייסה אותו - זה כבר מלמד. על המשטרה. זה מזכיר לי שהשבוע מישהו סיפר בטלויזיה על המקרה של בני סלע. אז, לפני שברח - פנה בני סלע אל השוטר ששמר עליו ואמר לו: שוטר שוטר, אני רוצה לברוח. אז השוטר אמר לו: בסדר. אבל אל תתרחק. יש לך הסבר יותר טוב על הארוע?

חחחחחח אהבתי

גם הערבים משתייכים לגזע השמי. אז מתעוררת שאלה

האם כשנזיין את הערבים זה יחשב כגילוי עריות? מפחיד לחשוב שכשנלחמנו כאריות מסתבר שכולה היינו במעשה גילוי עריות...

למה השאלה מתעוררת???

אתה חייב להרעיש???????? רק מהתיזה שלך, חגי - התחילו לכאוב לי הטחורים...

וקצין הוא כמו הנכד שלי: רק בפורים.

למרות שאם המשטרה גייסה אותו - זה כבר מלמד. על המשטרה. זה מזכיר לי שהשבוע מישהו סיפר בטלויזיה על המקרה של בני סלע. אז, לפני שברח - פנה בני סלע אל השוטר ששמר עליו ואמר לו: שוטר שוטר, אני רוצה לברוח. אז השוטר אמר לו: בסדר. אבל אל תתרחק. יש לך הסבר יותר טוב על הארוע?

אגב פורים..........

השארת אותי במתח אדיר...... קנית או לא קנית אקדח קפצונים

מזו, על זה יש ויכוח

שלא ממש נגמר, על עניין הסלידה..... מכיוון שנושא ההשרדות שיחק תפקיד לא מבוטל, אבל זה גורר אותי לדיון ארוך בנושא אחר.....

מי שהיה טיפש מספיק כדי להאמין שאם הוא ישתף פעולה עם הנאצים שמשמידים את עמו

בכך הוא יציל את עורו, זה לא נקרא השרדות. זה נקרא רוע-לב ואכזריות כלפי בני עמך, זה נקרא טמטום, זה נקרא עיוורון מוחלט. אבל זה ממש ממש לא השרדות. האידיוטים ששיתפו פעולה עם הנאצים תרמו למעשה לאבדון של עצמם. זה לא עניין של השרדות אלא של טירוף ורוע. כמו אמא שאונסת את ילדיה על מנת "לעשות דווקא" לבעלה. או הורים שמתעללים בילדיהם. בכל המקרים האלו העיקרון הוא - אנשים שכורתים את הענף עליו הם יושבים.

האם כשנזיין את הערבים זה יחשב כגילוי עריות? מפחיד לחשוב שכשנלחמנו כאריות מסתבר שכולה היינו במעשה גילוי עריות...

או שאתה אומר דברים מתוך כוונה להכעיס, או שאתה אידיוט גמור בתום לבך.

בכך הוא יציל את עורו, זה לא נקרא השרדות. זה נקרא רוע-לב ואכזריות כלפי בני עמך, זה נקרא טמטום, זה נקרא עיוורון מוחלט. אבל זה ממש ממש לא השרדות. האידיוטים ששיתפו פעולה עם הנאצים תרמו למעשה לאבדון של עצמם. זה לא עניין של השרדות אלא של טירוף ורוע. כמו אמא שאונסת את ילדיה על מנת "לעשות דווקא" לבעלה. או הורים שמתעללים בילדיהם. בכל המקרים האלו העיקרון הוא - אנשים שכורתים את הענף עליו הם יושבים.

והנה אני נגררת..........

הגם שאני מחזיקה את עצמי בעור שיני..... זה להיות השופט והתליין כאחד ומבלי לדעת ממש את העובדות.... אז באמת שאני לא מאשימה אותך חלילה באי ידיעת ההסטוריה, ממש לא, אבל אתה חוטא במה שחטאו רבים וטובים לפניך וזה בקביעות שלא ממש מעוגנות במציאות של אז שהיתה הרבה פחות פשטנית ממה שאתה מתאר..... וזה בודאי שאינו בר השוואה למקרי ההתעללות המזויעים של הורים בילדיהם שנחשפו בימים האחרונים

אפשר לבחון את העובדות -

הקאפו היו נתונים תחת לחץ מצד הנאצים, ותחת לחץ עוד יותר גדול מצד עצמם. החוק ששלט אצלם אמר - רק החזק שורד את המלחמה. אני אמנם לא חזק, אך אם אהיה חבר של החזק, יש סיכוי שגם אני אשרוד. ההורים האלו, נתונים תחת לחץ מצד הרבה גורמים, יכול להיות שהם עברו התעללות כשהיו צעירים, יכול להיות שהם פשוט חולי נפש, אך בין כך ובין כך הם נתונים תחת לחץ עצום שגורם להם להתנהג בצורה מזוויעה ואכזרית. ההתנהגות שלהם, בעיניהם, היא לא רעה או אכזרית. בעיניהם ההתנהגות הזו היא ההשרדותית ביותר, ולכן היא כשרה. בדיוק כמו להוציא להורג את בני עמך ולהפקיר את דמם לרבים.

אביב לא הייתי נכנסת לשיפוט הזה - מי שלא היה שם צריך רק לשמוע ולהפנים

אגב פורים..........

השארת אותי במתח אדיר...... קנית או לא קנית אקדח קפצונים

אלה, מצד אחד

לא קניתי לי (עדיין...) אקדח קפצונים - אבל מצד שני גם אשתי לא זכתה לראותי נשרך אחריה בגרבוני טייטס ותחפושת התינוק המחותל... השנה חגגנו רק בסעודת פורים משפחתית והמתחפשים היחידים היו ילדי המשפחה. אחד מהם קצין בכיר במשטרה (בן שנתיים וחצי). בחיי שחטפתי לו בכוח את האקדח שלו (אל תשאלי איזה צרחות אמיתיות היו שם... חצי משפחה ברוגז איתי עכשיו ואשתי טוענת שהיא מתביישת להראות פניה בפומבי) - אבל לא ויתרתי. האכזבה היתה נוראה כשהתברר שזה בסך הכל היה אקדח אמיתי. מה יש לעשות כבר עם אקדח אמיתי? הישווה בכלל לאקדח קפצונים??? אך לא אלמן ישראל ולא סתם המנוננו הוא "התקווה". ובשנה הבאה שוב יבוא עלינו פורים לטובה.

חחחחחחחחחחחחחח נראה לי שיהיו עוד גילויים

אביב לא הייתי נכנסת לשיפוט הזה - מי שלא היה שם צריך רק לשמוע ולהפנים

איך תפנימי אם לא הבנת?

להפקיר את בני עמך, לא משנה באיזה זמן ומצב, ובמיוחד בזמנים קשים, זה יהרג ובל יעבור בתורת ההשרדות. אם לא הבנת את החוק הזה, לא תוכלי להפנים שומדבר ממה שקרה בשואה. כי אם היהודים היו מתאחדים אז, ובמקום להשלות את עצמם שהכל יהיה טוב בקרוב, היו יוצאים במלחמה, יכולנו לחסוך מכל העולם הזה המון דם וחורבן. אבל היהודים היו מפולגים, אז כמו היום, וברוב טיפשותם וגאוותם החליטו שצריך לעצום עיניים כדי לא לראות שהמכה הכואבת כבר תפגע בהם. ועם כל הכבוד שיש לי לניצולי שואה, אני חושב שהיהודים באותה תקופה, ביחס למעמדם המכובד, יכלו לשנות את כל ההסטוריה דאז אם רק היו מתאחדים ועושים מעשה נגד הנאצים.

למה השאלה מתעוררת???

אתה חייב להרעיש???????? רק מהתיזה שלך, חגי - התחילו לכאוב לי הטחורים...

יה דוחים סוטים חחחח - דיון מעמיק

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר