אתה צריך לשאול לפני כן - האם הדמוקרטיה דמוקרטית?

ברור שלא. העולם חייב לאמץ את השיטה הישראלית

ולהלן תמצית השיטה יושבים תריסר ח"כים כשיכולת ההחלטה ניטלה מהם יושבים 12 ח"כ כשכול תפקידם הנו להוועץ במטורף זקן ומנותק(עובדיה) ולהצביע על גחמותיו והתקפי הטרוף של דרשות מוצאי השבת.. אדם אחד מקשקש בזנב תריסר חברי כנסת המנסים ולפעמים מצליחים לקשקש מדינה שלמה בזנב.. טול קורה איש טול קורה

הכי - למה לא התקשרת?

נו ? הוא התקשר ? הפורום במתח

גם זה לא מדוייק..

ראה אפשר לשנוא אותו אפשר לאהוב את שרון בכל מקרה כדאי לדייק בפרטים חוות השקמים נמצאת בבעלות משפחת שרון מאז 1972, אבל ההיסטוריה שלה מתחילה עוד קודם. בשנת 1911 קנתה קבוצה שנקראה "שארית ישראל" 7,000 דונם (לא חמש אלפים ) צפונית מערבית לבאר שבע, או במילים שלכם (שאר המדינה, כי אני בן המקום ) סוף העולם שמאלה. אל המקום הגיעה קבוצה של חלוצים עבריים שהקימו בו את הישוב "רוחמה" לימים הקיבוץ רוחמה. הסבל הכלכלי שנגרם במלחמת העולם הראשונה וההטרדות מצד השכנים הערבים הביא לנטישה חוזרת ונשנית של רוחמה. הראשון לרכוש את חלקת השטח הספציפי עליו הוקמה החווה היה רפי איתן, אחד מבכירי המוסד וידיד של שרון. איתן רכש את השטח ב 1950 והתחייב לגדל שם 1,000 כבשים. מהר מאוד גילה איתן שהחקלאות אינה בשבילו וב 1954 מכר את הזכויות על הקרקע לידי קבוצת יהודים מאוסטרליה שקראה לעצמה: "מפעלי צאן ישראל". ב 1960 הוקמה במקום שכוח אל זה חווה בשם "מרעית" שננטשה לאחר כחמש שנים קשות לבעלים.. ב 1972 לאחר תום שרותו הצבאי רכש אריק שרון את השטח שרון קנה את זכויות החכירה בעזרת הלוואות שקיבל מאיש העסקים משולם ריקליס. ריקליס, חבר קרוב של שרון, נתן לו הלוואה על סך 200 אלף לירות, שהיוו את הבסיס לרכישה. המחיר היה שתי מיליון לירות. "שיקמים חווה חקלאית" בבעלותם של שרון ואישתו לילי היתה החברה שחתמה על ההסכם עם מנהל מקרקעי ישראל. בשנות ה 80 שרון כבר היה שר בממשלתו של בגין ומחשש לניגוד עניינים העביר שרון את הבעלות לנאמנות לכמה שנים. ב 1989 חזרה הבעלות לידי המשפחה, והפעם לידי הבנים עמרי וגלעד. בחוזה חכירה עם מנהל מקרקעי ישראל. זה ש... בודדים היו מוכנים לחיות באזור זה בשנות השבעים בודדים מוכנים לחיות כאן גם עכשיו... בוא לנגב בוא לכאן אני מבטיחך לסייע בידך לקבל קרקע ב"בשום מקום "בתנאים מעודפים , רק בוא אין זה הוגן להלין על מי שסיכנו הכל ובאו לנגב והצליחו לבנות חווה לתפארת בודדים הצליחו רבים נכשלו וחבל

מי יקבור מי ימול?, אתמול הייתי אצל כזה (מוהל)

הלכתי בשכונת מאה שערים ולפתע שמתי לב ששעון היד שלי התקלקל. חיפשתי מקום בו אפשר לתקן את השעון וממש במקרה מצאתי חנות שבחלון הראווה שלה יש שעון גדול. נכנסתי לחנות ובקשתי מהמוכר שיתקן לי את השעון. אמר לי המוכר: "סליחה, אבל אני בכלל לא מתעסק עם שעונים, אני מוהל". "ולמה יש בחלון הראווה שלך שעון?" שאלתי? "נו, ומה רצית שאני אשים שם?"...

להנות היום מה שתפסידו למחר

בינתיים אני לא מתערבת במה שאנשים לובשים - לא חילונים ולא דתיים - כי זה ענינם

זה לא אנשים אלא תנועה.

זה לא לבוש פרטי אלא מדים. ואם את מתערבת או לא.. זה אינו הדיון [אולי שכחת כבר...]

גם זה לא מדוייק..

ראה אפשר לשנוא אותו אפשר לאהוב את שרון בכל מקרה כדאי לדייק בפרטים חוות השקמים נמצאת בבעלות משפחת שרון מאז 1972, אבל ההיסטוריה שלה מתחילה עוד קודם. בשנת 1911 קנתה קבוצה שנקראה "שארית ישראל" 7,000 דונם (לא חמש אלפים ) צפונית מערבית לבאר שבע, או במילים שלכם (שאר המדינה, כי אני בן המקום ) סוף העולם שמאלה. אל המקום הגיעה קבוצה של חלוצים עבריים שהקימו בו את הישוב "רוחמה" לימים הקיבוץ רוחמה. הסבל הכלכלי שנגרם במלחמת העולם הראשונה וההטרדות מצד השכנים הערבים הביא לנטישה חוזרת ונשנית של רוחמה. הראשון לרכוש את חלקת השטח הספציפי עליו הוקמה החווה היה רפי איתן, אחד מבכירי המוסד וידיד של שרון. איתן רכש את השטח ב 1950 והתחייב לגדל שם 1,000 כבשים. מהר מאוד גילה איתן שהחקלאות אינה בשבילו וב 1954 מכר את הזכויות על הקרקע לידי קבוצת יהודים מאוסטרליה שקראה לעצמה: "מפעלי צאן ישראל". ב 1960 הוקמה במקום שכוח אל זה חווה בשם "מרעית" שננטשה לאחר כחמש שנים קשות לבעלים.. ב 1972 לאחר תום שרותו הצבאי רכש אריק שרון את השטח שרון קנה את זכויות החכירה בעזרת הלוואות שקיבל מאיש העסקים משולם ריקליס. ריקליס, חבר קרוב של שרון, נתן לו הלוואה על סך 200 אלף לירות, שהיוו את הבסיס לרכישה. המחיר היה שתי מיליון לירות. "שיקמים חווה חקלאית" בבעלותם של שרון ואישתו לילי היתה החברה שחתמה על ההסכם עם מנהל מקרקעי ישראל. בשנות ה 80 שרון כבר היה שר בממשלתו של בגין ומחשש לניגוד עניינים העביר שרון את הבעלות לנאמנות לכמה שנים. ב 1989 חזרה הבעלות לידי המשפחה, והפעם לידי הבנים עמרי וגלעד. בחוזה חכירה עם מנהל מקרקעי ישראל. זה ש... בודדים היו מוכנים לחיות באזור זה בשנות השבעים בודדים מוכנים לחיות כאן גם עכשיו... בוא לנגב בוא לכאן אני מבטיחך לסייע בידך לקבל קרקע ב"בשום מקום "בתנאים מעודפים , רק בוא אין זה הוגן להלין על מי שסיכנו הכל ובאו לנגב והצליחו לבנות חווה לתפארת בודדים הצליחו רבים נכשלו וחבל

זה הכי מדוייק.

לא ידעתי את רוב הפרטים שמסרת וחזקה עלי שהכל נכון. וכמו שאמרתי לא שילם שקל. ריקליס הלווה לו 10% [האם החזיר? לא ידוע] מה עם 90 האחוזים הבאים? ויש לי חדשות בשבילך.. גם אני גר בדרום. אפרופו שרון שיש לו הרבה זכויות בישראל... לבחור שלא עבד יום מימיו אלא היה חייל ופוליטיקאי יש בית בירושלים ונכסים בטבריה ובחיפה.. גם בניו לא עבדו מעולם והם אחת מהמשפחות העשירות בישראל, שמא יואיל כבודו להסביר ?

נו ? הוא התקשר ? הפורום במתח

מתחומה - אהלן - בינתיים לא התקשר - ולא הודיע אם לצאת מהמיקלט

בלתי אפשרי לוותר עליהם. הרי הרב הראשי (חרדי) מוכר לאחמד (ערבי) את

חמץ המדינה... באם לא יהיו חרדים וערבים אז מי ימכור למי? כיצד נעבור את הפסח כשכל חמץ המדינה בקרבנו? מה כאילו נלך ברחוב ובכל פינה יבצבץ לנו החמץ? בלתי אפשרי פשוט בלתי אפשרי.. מעניין מה יקרה באם תקום מדינה רק לחרדים וערבים... כאילו מי ישלם להם ביטוח לאומי? מי יעבוד במדינה הזו? מי יגן על מדינה שכזו... צבא האל? רעיון גרוע להפטר מהחרדים והערבים שישארו כאן ואנו נמשיך לשאתם על גבנו למה לא? מגיע להם.....

היי חגי - צחקתי תודה - אבל משינה של חרדים וערבים זאת מדינה רק של ערבים -

הם לא ישאירו חרד אחד לרפואה

מתחומה - אהלן - בינתיים לא התקשר - ולא הודיע אם לצאת מהמיקלט

בטח שלא... זו שיחת חוץ....

זה הכי מדוייק.

לא ידעתי את רוב הפרטים שמסרת וחזקה עלי שהכל נכון. וכמו שאמרתי לא שילם שקל. ריקליס הלווה לו 10% [האם החזיר? לא ידוע] מה עם 90 האחוזים הבאים? ויש לי חדשות בשבילך.. גם אני גר בדרום. אפרופו שרון שיש לו הרבה זכויות בישראל... לבחור שלא עבד יום מימיו אלא היה חייל ופוליטיקאי יש בית בירושלים ונכסים בטבריה ובחיפה.. גם בניו לא עבדו מעולם והם אחת מהמשפחות העשירות בישראל, שמא יואיל כבודו להסביר ?

גם אתה יכולת להיות עשיר

לו אביך היה קונה בפרוטות בשך מונס כמה דונמים בפרוטות לפני 70 שנים היית באותו מצב. שרון מעולם לא הורשע בדין על עבירות שחיתות.

להנות היום מה שתפסידו למחר

חגי, לא רק. בשביל לחייג צריך לדעת מספרים

ומספרים זה חשבון. ולא ניראה שהוא הגיע לכיתה הגבוהה הזו שלמדו בה חשבון.

חחח שוב בדקת אחד אחד?

ד"א בניזרי עצמו היה חילוני פעם ושירת בקרבי בצבא. ויש עוד כמוהו בין חברי מפלגת ש"ס, אנשים ששירתו בצבא למען המדינה ואחר כך חזרו בתשובה. למעשה, רוב הבוחרים של ש"ס הם חוזרים בתשובה, אנשים ששירתו בצה"ל בכל מיני תפקידים לא קטנים, והקריבו לא מעט מעצמם למען המולדת. ואת זה ידעת?

מכון הסקרים של הכי חברותי : ראה בניק

מי יקבור מי ימול?, אתמול הייתי אצל כזה (מוהל)

הלכתי בשכונת מאה שערים ולפתע שמתי לב ששעון היד שלי התקלקל. חיפשתי מקום בו אפשר לתקן את השעון וממש במקרה מצאתי חנות שבחלון הראווה שלה יש שעון גדול. נכנסתי לחנות ובקשתי מהמוכר שיתקן לי את השעון. אמר לי המוכר: "סליחה, אבל אני בכלל לא מתעסק עם שעונים, אני מוהל". "ולמה יש בחלון הראווה שלך שעון?" שאלתי? "נו, ומה רצית שאני אשים שם?"...

דווקא יכול להיות נחמד. זין בפורמלין.

גם אתה יכולת להיות עשיר

לו אביך היה קונה בפרוטות בשך מונס כמה דונמים בפרוטות לפני 70 שנים היית באותו מצב. שרון מעולם לא הורשע בדין על עבירות שחיתות.

לא הורשע ולא נשפט.. כי הוא מת קודם

סוג של מת..

גם פחדן גם קמצן - נו מה יהיה? -

שתי חרדיות ועוד אחד והכל ללא יראת האלוהים?

אישה א' מבית שמש התעללות בילדיה ועצימת עיניים לגילוי עריות במישפחה אישה ב קיימה יחסי מין עם ילדיה הקטינים, משהו "חדש" באישום פלילי של "אם" בישראל ח"כ בן עיזרי הורשע בשוחד, הפרת אמונים ושיבוש הליכי מישפט שאבין?, אני אמנם לא חרדי ואיני מאמין כלל ושומו שמיים מעולם לא הורשעתי בדבר. אם כך מקומי בגן עדן ואו בגהנום?, שלחתי מייל לאלוהים ותשובה בינתיים איין.

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר