תפסיק לדבר שטויות, אתה הולך שולל אחרי אנשים שמחפשים כוח ושלטון שררה

ואתה לא שם לב לזה. די בלהזכיר את מלחמת הכוחות בין שר המשפטים לביניש, כדי להבין על מה באמת מדובר במדינתנו. אבל קל מאוד להסיט את האדם הפשוט, נגד זרם כזה או אחר, על מנת להסיט את מחשבתו מלראות את האמת. והאמת, ידידי, היא מלחמה. מעבר לכל מה שנראה לעין, מעבר לשטחים או להנהגה המדינית. המלחמה היא בין שני זרמים שמתנגחים זה בזה לעיני כל העדה. אך במקום שאתה תהיה עסוק בלהציל עצמך מלהיות חומת המגן האנושית שלהם, אתה תועה בדרכך ויורה חיצים אל מטרות שווא. ש"ס היא כלום, היא לא כלום מהשלטון. גם לא אולמרט, גם לא ברק. מערכת המשפט שלנו היא מעל הכל, והיא מחפשת להשאר כך לעולם. היא מונהגת על ידי חבורת שוטים וכסילים שקלטו שאפשר לשלוט בהרבה אנשים כל עוד הם יטיחו אשמות על גופים אחרים, ובכך לגנוב את כל כספי המדינה מתחת לאפו של משלם המיסים. אל תהיה עיוור, ואל תעצום עיניך.

זאת גזענות - כי הגזענות מכלילה

זו לא רק גזענות, זו בעיקר אנטישמיות

מזכיר לי את האיכרים האוקראינים או הפולנים, הבורים והפרימיטיביים משכבר: ככל שהם בורים יותר - הם אנטישמיים יותר. מי צריך צוררים כשיש לנו את מוטי... אני לא צריך לספור עד 10 כדי להקיא אחד כזה.

תפסיק לדבר שטויות, אתה הולך שולל אחרי אנשים שמחפשים כוח ושלטון שררה

ואתה לא שם לב לזה. די בלהזכיר את מלחמת הכוחות בין שר המשפטים לביניש, כדי להבין על מה באמת מדובר במדינתנו. אבל קל מאוד להסיט את האדם הפשוט, נגד זרם כזה או אחר, על מנת להסיט את מחשבתו מלראות את האמת. והאמת, ידידי, היא מלחמה. מעבר לכל מה שנראה לעין, מעבר לשטחים או להנהגה המדינית. המלחמה היא בין שני זרמים שמתנגחים זה בזה לעיני כל העדה. אך במקום שאתה תהיה עסוק בלהציל עצמך מלהיות חומת המגן האנושית שלהם, אתה תועה בדרכך ויורה חיצים אל מטרות שווא. ש"ס היא כלום, היא לא כלום מהשלטון. גם לא אולמרט, גם לא ברק. מערכת המשפט שלנו היא מעל הכל, והיא מחפשת להשאר כך לעולם. היא מונהגת על ידי חבורת שוטים וכסילים שקלטו שאפשר לשלוט בהרבה אנשים כל עוד הם יטיחו אשמות על גופים אחרים, ובכך לגנוב את כל כספי המדינה מתחת לאפו של משלם המיסים. אל תהיה עיוור, ואל תעצום עיניך.

אם שטויות בעיניך שתפסו את דרעי הורשע ועכשו את בניזרי המושחת

ולפניהם ככבו בבית הסוהר כמה מכובדים דתיים שהיו שרים, אז אני עוצם עיני,אבל אתה שותף לאותם גנבים, הריב בין פרידן לשופטת לא שייך לשום הרשעה,אז תפסיק לסמא עיניך

בן אדם הוא בן אדם. בשר ודם.

אין הבדל בין בני האדם. אבל אני גם מסכים שחינוך הדעתי יותר טוב .בלהעביר מסר חינוכי. לערכים. ולחברה. ואהבת לרעך כמוך. על זה הם גדלים. זה שיש בינהם גם כמה כאלה . זה לא אומר שכל הדעתים הם גנבים . או אנסים. יום טוב

ליאב אתה צודק

מזכיר לי את האיכרים האוקראינים או הפולנים, הבורים והפרימיטיביים משכבר: ככל שהם בורים יותר - הם אנטישמיים יותר. מי צריך צוררים כשיש לנו את מוטי... אני לא צריך לספור עד 10 כדי להקיא אחד כזה.

יש כאן בעיה מילא הם איכרים בורים וגויים - אבל יהודי אנטישמי ? זה מתנגש לא?

יופיטר, לצערנו ממש לא...

בהגיון את צודקת, בודאי. הרי "אנטי-שמי" מכוון כלפינו... אך אזכירך מה שכולנו בודאי היינו רוצים לשכוח - אבל אסור: בין הקאפו'ס האכזריים ביותר היו יהודים. גם הם סלדו מבני עמם העכבריים...

זאת גזענות - כי הגזענות מכלילה

זו אינה גזענות הוא לא תמיד מבין את דבריו שלו

אבל הוא קצין משטרה בכיר בדימוס .......

יופיטר, לצערנו ממש לא...

בהגיון את צודקת, בודאי. הרי "אנטי-שמי" מכוון כלפינו... אך אזכירך מה שכולנו בודאי היינו רוצים לשכוח - אבל אסור: בין הקאפו'ס האכזריים ביותר היו יהודים. גם הם סלדו מבני עמם העכבריים...

גם הערבים משתייכים לגזע השמי. אז מתעוררת שאלה

האם כשנזיין את הערבים זה יחשב כגילוי עריות? מפחיד לחשוב שכשנלחמנו כאריות מסתבר שכולה היינו במעשה גילוי עריות...

אתה, קראת לי?

גם הערבים משתייכים לגזע השמי. אז מתעוררת שאלה

האם כשנזיין את הערבים זה יחשב כגילוי עריות? מפחיד לחשוב שכשנלחמנו כאריות מסתבר שכולה היינו במעשה גילוי עריות...

עכשיו זה מובן למה הערבים נוהגים לזיין כבשים

יופיטר, לצערנו ממש לא...

מזו, על זה יש ויכוח

שלא ממש נגמר, על עניין הסלידה..... מכיוון שנושא ההשרדות שיחק תפקיד לא מבוטל, אבל זה גורר אותי לדיון ארוך בנושא אחר.....

בכיר כמו התחת שלי

שתי חרדיות ועוד אחד והכל ללא יראת האלוהים?

אישה א' מבית שמש התעללות בילדיה ועצימת עיניים לגילוי עריות במישפחה אישה ב קיימה יחסי מין עם ילדיה הקטינים, משהו "חדש" באישום פלילי של "אם" בישראל ח"כ בן עיזרי הורשע בשוחד, הפרת אמונים ושיבוש הליכי מישפט שאבין?, אני אמנם לא חרדי ואיני מאמין כלל ושומו שמיים מעולם לא הורשעתי בדבר. אם כך מקומי בגן עדן ואו בגהנום?, שלחתי מייל לאלוהים ותשובה בינתיים איין.

נכון-אלוהים אין להן, אך יש ויש

שטן. בתשובה להכי חברתי וכל החושבים ושואלים כמותו ---------------------------------------------- העיתונות , כמו בידיעות אחרונות, קוראת ל4 מקרים "אמא מהגיהינום". לדעתי - אין לקרוא לאף אחת "אמא". . מגעילות. שטניות. חסרות הבנה, אטומות לכאב ולסבל של ילדיהן, ילדים בכלל ובני אדם בתבל... איזה אמונה ואיזה נעליים? אפילו אם תשאל את ברוך - הוא יודע ש... מגפיים -חסר, ונעליים - קונים מהר, אבל מכנסיים ומגפיים - ששכל כך קשה ל'שיג כעת... זה מהשיר של "כוורת". לשטן - אין אמא. אפילו לא כזואתי. לאלוהים - יש רגש אהבה ואמהות כמו לאם רחמניה. אנחנו לא מסוגלים להבין את גודל הבערות של אי ההבחנ בין "טוב" ל"רע" כזה. זה שהעיתונות והחדשות מפרסמות מקרים אלו ודומים - זה, כשלעצמו טוב, אך לא מספיק. צריך להזכיר לנו שוב ושוב: המשטרה והעו"ס "מגלים לנו את אמריקה, רק בקצה-הקרחון. אם 4 יש כעת בחדשות - כנראה שבמדינת ישראל יש עוד כ 4000 - לדעתי. איזה עונש ייתנ להן? הרי מי שאינה מבינה בין טוב לרע - המשפט והחוק -פותים אותם מעונש. אז שיהיה להן פרסום, עם השמות,השכונות בהן הן קיימות ועם האור על פניהן - שנדע להימנע ממגע בהן, אחרת אנו עלולים לאבד צלם אנוש ולהידבק "בצרעת שלהן".

אני מכיר חילונים שהם צדיקים גדולים ..ויש כאלה מתחזים שהם חלאות אדם ..

ואיין מקום להכללות מוטי..קמחא דפסחא ..כבר תרמת מוטי?
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר