אתה קרוב אבל רחוק

ש"ס נולדה בגין רגשות הקיפוח שחשו החרדים הספרדים באגודת ישראל ולא במפלגה הציונית לאומית קרי מפד"ל הספרדים החרדים התחנכו בישבות הליטאיות של אגודת ישראל והאשכזים ממש לא ראו בהם סוג ב... הם ממש אבל ממש לא ספרו אותם בכלל, למעט בקלפי ולכן בעידודו של הרב שך האשכנזי ובהנהגתו הרוחנית של הרב עובדיה הם פרשו מאגודת ישראל ותחילה התמודדו רק בבחירות לעירית ירושלים בחירות של 82 ראו כי טוב והחליטו להקים מפלגה שבראשה עמד הרב פרץ שתתמודד במישור הארצי.. כל השאר כבר היסטוריה

אני חלש בהיסטוריה,אבל,יש לי חיישן לגזענות

להזכירך שהלבוש בשחורים העתק מלבוש האצילים הפולנים,מטרת ההעתקה

היתה,להראות דומים לאצילי המדינה בה חיו ,כדי שהשונאים לא יעשו פוגרום, אבל כאן ממשיכים ללבוש התחפושת האווילית כדי לבלוט מהעם,ומי שאוהב לבלוט ,רצוי שיהיה נקי מפשע,

לא נראה לי - כי שכחת ציצית - פיאות וזקן - וכיפה או כובע - עדיף להתחפש לעמך - כדי לא לבלוט

ואת חושבת שככה הסתובבו במרוקו או בעירק?

זו תחפושת מצחיקה, האנשים האלו הבאים לשחק אותה צנועים מתחרים למי יש אהחליפה היותר טובה ולמי הכובע היות מהודר

שאני אבין, ש"ס לא אמורה להיות מפלגה דתית מסורתית?

אחד הדיברים הוא לא "לא תגנוב". אז למה מתוך 15 ח"כים של ש"ס במשך השנים 7-8 הורשעו בגניבה?

זה לא מדוייק

הם לא הרשעו בגניבה אלא בשחיתות על סוגייה. והם [אני מצטער אבל זו האמת] נרדפים. השחיתות שהם מואשמים בה היא נחלת הכל, המשטרה והפקליטות מחליטים אם ועל מי להשית את החוק והקלון. ראי את אולמרט למשל שמואשם בהרבה יותר שחיתות, ראי את אריק שרון שלא נפשט על פשעים ממש ..ויש לו אחוזה של 5000 דונם בדרום שלא שילם עליה שקל, ראי את פרס המסרב לפתוח את שערי בית הנשיא למבקר המדינה.. לא מוזר ? מוזר לי.

זו לא רק גזענות, זו בעיקר אנטישמיות

מזכיר לי את האיכרים האוקראינים או הפולנים, הבורים והפרימיטיביים משכבר: ככל שהם בורים יותר - הם אנטישמיים יותר. מי צריך צוררים כשיש לנו את מוטי... אני לא צריך לספור עד 10 כדי להקיא אחד כזה.

זו אינה גזענות אלא שנאה [מוצדקת!!]

אני יודע שזה לא ממש פוליטקלי קורקט, אבל מצטער אני שונא אותם. למה אני צריך לעבוד בשבילם? מדוע הבת שלי כשתשחרר מהצבא לא תראה שקל מהמדינה כל חייה ואילו הם מקבלים חודש בחדשו בין אלף לאלפיים שח? למה אני צריך לממן אותם? אולי אחד לאחד הם נחמדים וטובים.. ברור, אבל אפשר לשנוא אותם כגוף. גוף המנצל שגיאה הסטורית של ב.ג. וחיים על חשבון הזיעה שלי. צריך לסגור להם את כל הברזים "בזיעת אפייך תאכל לחם" , "אם אין קמח אין תורה.." את זה לא אני אמרתי.

שתי חרדיות ועוד אחד והכל ללא יראת האלוהים?

אישה א' מבית שמש התעללות בילדיה ועצימת עיניים לגילוי עריות במישפחה אישה ב קיימה יחסי מין עם ילדיה הקטינים, משהו "חדש" באישום פלילי של "אם" בישראל ח"כ בן עיזרי הורשע בשוחד, הפרת אמונים ושיבוש הליכי מישפט שאבין?, אני אמנם לא חרדי ואיני מאמין כלל ושומו שמיים מעולם לא הורשעתי בדבר. אם כך מקומי בגן עדן ואו בגהנום?, שלחתי מייל לאלוהים ותשובה בינתיים איין.

אחי לאן יעלוזו הרשעות ?והן עוד מאשימות אותנו

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

לא נראה לי - כי שכחת ציצית - פיאות וזקן - וכיפה או כובע - עדיף להתחפש לעמך - כדי לא לבלוט

מה כתבתי בשורה הראשונה,עובדה הסטורית \מוכחת

ש"ס מפלגה ספרדית, וראשיה בחלקם גנבים

כלומר מנהיגיה גנבים מוערצים ע"י קהל המאמינים,,,שוב,בוחרי ש"ס שמחים שגנבו ממשלת האשכנזים ,ומעריצים את הגנב, כמובן שברק עשה נגד החוק בבחירתו,אבל יש לו אמון ןחברויות בתקשורת,ולכן לא מובלט בתקשורת

תמיד בישיבת סיעת ש"ס בכנסת......

מתקיימת בהרכב חסר מאד, אחוז גדול לא קיבלו חופשה משב"ס

להנות היום מה שתפסידו למחר

אתה אומר דברים בלי לבדוק, כמה באמת מחברי ש"ס ישבו בכלא

להזכירך שהלבוש בשחורים העתק מלבוש האצילים הפולנים,מטרת ההעתקה

היתה,להראות דומים לאצילי המדינה בה חיו ,כדי שהשונאים לא יעשו פוגרום, אבל כאן ממשיכים ללבוש התחפושת האווילית כדי לבלוט מהעם,ומי שאוהב לבלוט ,רצוי שיהיה נקי מפשע,

בזה אני מסכים איתך לחלוטין. אכן טפשי ביותר להמשיך את מסורת הלבוש מהגלות

אתה אומר דברים בלי לבדוק, כמה באמת מחברי ש"ס ישבו בכלא

האם התורה דמוקרטית לא

אז מה עושות שם המפלגות החרדיות בכנסת דמוקרטית? בוגדות בערכים בשל בצע כסף, עובדה!

האם התורה היא רק של ה"דתיים" או שמא היא נתנה לכל ה"יהודים" באשר הם?

ומה הקשר בין השניים

מה הקשר בין התורה לבין העסקנות הדתית? זה שהעסקנים הדתיים לסוגיהם לקחו על עצמן את המונופול על הדת אומר לך משהו? למה לערב מין שאינו במינו?

היגיע הזמן להפריד דת ממדינה

עבור לעמוד
... , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר