ש"ס אמורה להיות מפלגה דתית חרדית ספרדית בעיקרון.

אבל יש מגמה מצד כל מיני גורמים, לבוא ולהטיח האשמות, בין אם נכונות ובין אם לא, כנגד המפלגה הזו. ולא לחינם. הכי קל לחפות על הפגמים שלך ע"י שאתה לא נותן לאנשים להתבונן בך אלא מיד מצביע על חברך וצועק - גנב! גנב! על העסקאות של ברק מישהו מדבר? תאמיני לי שיש לו עסקאות, וכשיבוא היום והוא יהפוך למטרה, הן יתגלו לפתע פתאם. הים זה ש"ס, מחר כל השאר. וכל זה על מנת להסיט את עינינו מלראות את האשמים האמיתיים.

לא הבנת את הנקודה

באף מפלגה אחרת לא נתפסו בגניבה כל כך הרבה חכ"ים בזמן כל כך קצר.

וזה רק מוכיח שאני צודק - יש מגמה להפיל את המפלגה הזו, לאור הכוח הגדול שיש לה על הממשלה

בוא נעשה סדר

וראשית נחליט שהמילה "שואה" היא מילה שלא מוזילים אותה בשימוש לא מושכל, ולייחס אותה אלינו זה שימוש מאד לא מושכל. שנית - איך בדיוק מערכת המשפט מוציאה חרדים ומזרחים מחוץ לחוק? זו אמירה די חסרת בסיס. אילו היית אומר שמי שיש לו כסף לעו"ד כמו פלדמן/כספי ואחרים בליגה הזו סיכוייו טובים יותר מעו"ד ציבורי/מתחיל לא הייתי מתווכחת אבל בפעם האחרונה שבדקתי החוק היה אותו חוק לכולם. השימוש בפרצות של חוקים כאלה ואחרים, מה שקרוי תחמנות זה עניין אחר של מיומנות/מקצועיות/ידע. מערכת המשפט מבוקרת ועוד איך. הויכוח בין שר המשפטים לנשיאת בית המשפט העליון אינו על זה אלא על היקף סמכויות כמו מינויי שופטים. זה דומה אבל לא אותו דבר. עניין מדינות אירופה ומדינות ערב לא קשור למערכת המשפט. ואנחנו לא מתעוורים. ואני שמה לב היטב, ואני מציעה לך באמת ובתמים לחזור ולקרוא את מה שכתב חגי, וגם לחשוב על זה קצת, ואפילו לנסות ולהפנים חלק מזה, כי מה שאתה עושה מבוסס על בורות של ממש. ובזה סיימתי את הדיון להלילה ואני מאחלת ליל מנוחה.

אם עד עכשיו לא הבנת מה שאמרתי, זה יהיה בזבוז זמן מצידי להמשיך ולהסביר...קשת יום שכמותך

כפאררה מה זו סטיה בבקשה?

אם היה לך חבר, בעל שהיה מת לזיין אותך בתחת, זו סטיה? ואו שהיית יורדת לו למציצה זו סטיה? בין בני זוג הדבר לא קיים כאשר שני הצדדים רוצים לבציע כל אקט מיני מוסכם על שניהם, לכן להבא נמקי פרטי ואל תזרקי בועות סתם לחלל. אם תרצי יעוץ לרשותך תמיד אבל...מרחוק ובלי תשלום, חחחח, כניראה את חיטיארה ומקומטת כמו מקופלת שוקולד, חחח ודרך אגב לא אמרתי מעולם כפי שנכתב כאן ע"י מנייקים שחברתי זונה. אני תומך בה, כמו כל בן זוג שדואג לאשתו וחברתו. אז תזהרו ואל תהיו מנייקים

כאפרה תקרא לזאת שאתה משלם לה - יה דפוק - מה אתה בכלל מדבר אלי ? חתיכת גועל

כחול עולה

כחול ים המים, נאוה ירושלים. אורים השמים, על נגב וגליל. נתן אלטרמן

היום צהוב עולה עולה עולה - ומי שלא קופץ אדום - להחזיק אצבעות!!!

תשובה מאוחרת לעמי

אני לא מחכה לפסח כדי לתרום, אנשים נצרכים וחולים יש לצערי כל השנה אשמור על זכותי למתן בסתר.

היום החליטה שופטת שיש לאפשר למכור חמץ בירושלים

היום צהוב עולה עולה עולה - ומי שלא קופץ אדום - להחזיק אצבעות!!!

מכבי ..מכבי...מכבי..

מי בגמר?

שתי חרדיות ועוד אחד והכל ללא יראת האלוהים?

אישה א' מבית שמש התעללות בילדיה ועצימת עיניים לגילוי עריות במישפחה אישה ב קיימה יחסי מין עם ילדיה הקטינים, משהו "חדש" באישום פלילי של "אם" בישראל ח"כ בן עיזרי הורשע בשוחד, הפרת אמונים ושיבוש הליכי מישפט שאבין?, אני אמנם לא חרדי ואיני מאמין כלל ושומו שמיים מעולם לא הורשעתי בדבר. אם כך מקומי בגן עדן ואו בגהנום?, שלחתי מייל לאלוהים ותשובה בינתיים איין.

עצם ההתעסקות בנושא - סימן שהוא לא יומיומי - חרדיות מרביצות זה סקופ -

לידיעתך - יש גם קיבוצניקים מכים - רק לא כותבים על זה וששששששששש לא אמרתי כלום

ש"ס אמורה להיות מפלגה דתית חרדית ספרדית בעיקרון.

אבל יש מגמה מצד כל מיני גורמים, לבוא ולהטיח האשמות, בין אם נכונות ובין אם לא, כנגד המפלגה הזו. ולא לחינם. הכי קל לחפות על הפגמים שלך ע"י שאתה לא נותן לאנשים להתבונן בך אלא מיד מצביע על חברך וצועק - גנב! גנב! על העסקאות של ברק מישהו מדבר? תאמיני לי שיש לו עסקאות, וכשיבוא היום והוא יהפוך למטרה, הן יתגלו לפתע פתאם. הים זה ש"ס, מחר כל השאר. וכל זה על מנת להסיט את עינינו מלראות את האשמים האמיתיים.

ש"ס מפלגה ספרדית, וראשיה בחלקם גנבים

כלומר מנהיגיה גנבים מוערצים ע"י קהל המאמינים,,,שוב,בוחרי ש"ס שמחים שגנבו ממשלת האשכנזים ,ומעריצים את הגנב, כמובן שברק עשה נגד החוק בבחירתו,אבל יש לו אמון ןחברויות בתקשורת,ולכן לא מובלט בתקשורת

בן אדם הוא בן אדם. בשר ודם.

אין הבדל בין בני האדם. אבל אני גם מסכים שחינוך הדעתי יותר טוב .בלהעביר מסר חינוכי. לערכים. ולחברה. ואהבת לרעך כמוך. על זה הם גדלים. זה שיש בינהם גם כמה כאלה . זה לא אומר שכל הדעתים הם גנבים . או אנסים. יום טוב

בכדי להוכיח לעצמך את טענת החינוך הדתי מקנה ערכים

רצו שתבדוק ותראה שרוב העוברים על החוק,הם חונכו דעתנית, לא רק רוב,אלא רוב יחסי, לכן סטטיסטית מוכח שהחינוך החילוני מונע גנבים

ש"ס מפלגה ספרדית, וראשיה בחלקם גנבים

כלומר מנהיגיה גנבים מוערצים ע"י קהל המאמינים,,,שוב,בוחרי ש"ס שמחים שגנבו ממשלת האשכנזים ,ומעריצים את הגנב, כמובן שברק עשה נגד החוק בבחירתו,אבל יש לו אמון ןחברויות בתקשורת,ולכן לא מובלט בתקשורת

רק שהיא נולדה כי היה בה צורך כנראה

6 שהורשעו מש"ס. בוא ונספרו את כל שאר המורשעים ממפלגות אחרות.

אבל אתה יודע מה, מעניין אותי מאוד, מדוע באמת לא שומעים כל כך על אנשים אחרים שחטאו באותו חטא? המכה שפרקה את שינוי, כשאחד מבכיריהם הורשע בקבלת מליונים, וכבר נשכח מהעולם. מעניין למה באמת יותר קל לזכור דווקא את אלו שלובשים שחורים, אלו שמתנהגים מוזר ומאמינים בכל מיני טכסים ומנהגים? מעניין למה בכלל מתייחסים אליהם כל כך בפרטנות יתרה, כשיש עוד מלא כמותם ואף גרועים מהם, בכל רחבי המדינה ובכנסת בפרט. עכשיו תואיל בטובך להציג את נבחרות שאר המפלגות, למען נווכח עד כמה השקר הוא גס וטפשי.

להזכירך שהלבוש בשחורים העתק מלבוש האצילים הפולנים,מטרת ההעתקה

היתה,להראות דומים לאצילי המדינה בה חיו ,כדי שהשונאים לא יעשו פוגרום, אבל כאן ממשיכים ללבוש התחפושת האווילית כדי לבלוט מהעם,ומי שאוהב לבלוט ,רצוי שיהיה נקי מפשע,

רק שהיא נולדה כי היה בה צורך כנראה

את ש"ס יצרה המפלגה הדתית לאומית,כי התיחסו לרבנים הספרדיים כסוג ב

הוא אשר אמרתי - כנראה שהיה צורך

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר