סיפור מהעבר

סיפור מהעבר

לפני החג בתי נסעה לתל אביב לביקור אצל המשפחה היה ערב והאוטובוס עצר לה בסמטה קצת חשוכה באוטובוס ישב עוד אדם. בתי ביקשה מהנהג שיעצור לה במקום קצת מואר אבל ההנהג לא הסכים . האיש שישב באוטובוס אמר לה אל תפחדי אני אלווה אותך והוא שאל אותה מאיפה היא כשהיא ענתה לו ושאל מאיפה ההורים שלך אמרה לו והוא ענה גם אני יליד אותה עיר שאמא שלך נולדה וכשאל אותה לשמה של אמה ענתה לו והתברר שהם גדלו מאותה שכונה . כמובן שהיא התקשרה אלי להודיע לי על כך. שמחתי מאוד. ואז כשאני ביקרתי בתל אביב פגשתי אותו ואת משפחתו והתברר לי שהוא חיזר אחרי בילדות . ואני אפילו לא ידעתי. העלנו זכרונות ילדות מאותה שכונה היה ממש נחמד.דרך אגב הפגישה היתה אחרי 40 שנה.

ספור דומה...

לפני חודשיים עשינו פגישת כיתה.נפגשתי עם חברים שלמדתי איתם לפני 40 שנה.פגשנו גם את המחנכת שלנו שהיא כיום בת 80+.פגשתי אנשים שלא ראיתי 40 שנה. היתה פגישה מרגשת מאוד. חג שמח!!!

אילנה היה לי משהו דומה באירוע חתונה

כאשר הייתי באירוע חתונה של בת חבר ניגש אלי אדם שלא הכרתיו ואמר לי "שלום אתה זוכר אותי" בענוותי עניתי בשלילה ושאלתי "סליחה מאיין" הוא ענה לי אתה לא....שם משפחתי לפני שעברתנו אותו לעברי בשנות ה...60 הוא זכר אותי כאשר התגוררנו בדירת חדר בחיפה כאשר הייתי בגיל עשר שנים להערכתי, בתקופת..הצנע,(יש לי עוד את התלושי מזון מחמתי ז"ל) אלוהים לא האמנתי.

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר