ספיידרמן

ספיידרמן

* "זה מה שאני רוצה להתחפש," חחחחחחח, הנכד של חברה שלי , נמצא פה, אמא שלו וסבתא שלו נסעו לבית החולים להביא לו תינוקת . "אבל אנחנו רק בחופש הגדול , יש עוד הרבה זמן עד לפורים ". * "כן אבל לי כבר יש את התחפושת בשקית" . "באמת?? פה??" * "כן סבתא שמה לי בשקית , רוצה לראות??" "וואוו , אז למה אתה מחזיק ביד את השקית ולא לובש את התחפושת עכשיו?" * "כי ספיידרמן - הוא לא נראה כל הזמן במו ספיידרמן , רק כש קורה משהו ממש גרוע , או אם מישהו צריך עזרה , רק אז הוא נהיה ספיידרמן ." חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מי אמר שאי אפשר להשאיר א ו ת י בלי מילים?? חחחחחחחחחחחחחחחח הילד הזה הוא הוכחה , ש א פ ש ר

ילד בהחלט מועיל , במיוחד אם הוא הותיר אותך, בלי מילים . חוץ מזה ידוע שהילדים שלנו , הרבה יותר חכמים מאיתנו. את צריכה לפרסם בין מקורביך את שמו של הילד , שכולם ידעו , איך אפשר להשתיק אותך.

בוקר טוב נואני יקרה....

זה ברור שרק בעת צרה נשפכים ההורמונים ההרואיים של הגברים הגבורים האלה....חחחחחחרק כשאישה יפיפיה (לא כל אחת חס וחלילה...)מתחילה לצעוק בקול דק הצילו אז פתאום קורע הגיבור את חליפתו הפשוטה שעושה אותו כאחד האדם וטס או מרחף או קופץ לו להצילה.....איזה יופי של פנטזיה...

בגילי אני בקושי יכול לקרוע את החולצה

לא לקפוץ אני לא בטוח שאני יכול לקרוע את החליפה שלי.

דדש יקר רק המחשבה על ההצלה כבר מרגיעה....

לא צריך לקרוע כלום....כדי להיות גיבור

בוקר טוב נואני יקרה....

זה ברור שרק בעת צרה נשפכים ההורמונים ההרואיים של הגברים הגבורים האלה....חחחחחחרק כשאישה יפיפיה (לא כל אחת חס וחלילה...)מתחילה לצעוק בקול דק הצילו אז פתאום קורע הגיבור את חליפתו הפשוטה שעושה אותו כאחד האדם וטס או מרחף או קופץ לו להצילה.....איזה יופי של פנטזיה...

חחחחחחחחחח

אז את אומרת שהו מתאמן ? מתאמן להיות הגבר ה- "אולטימטיבי" אין ספק ילד חכם.

בגילי אני בקושי יכול לקרוע את החולצה

לא לקפוץ אני לא בטוח שאני יכול לקרוע את החליפה שלי.

דדשששששששששששש

ב ג י ל ך ??? חוץ מזה מישהו פעם אמר לי שאצל גברים , לא חשוב הגיל , חשוב התרגיל . והכי חשוב זה , ה כ ו ו נ ו ת , כן רק הכוונות הטובות כמובן

חחחחחחחחחח

אז את אומרת שהו מתאמן ? מתאמן להיות הגבר ה- "אולטימטיבי" אין ספק ילד חכם.

האם זה לא כך שהגברים (בחיבה גדולה ובלא השמצה!!)

מתאמנים כל חייהם להיות הגיבור המושיע....אם הם מגיעים לכך זה סיפור אחר.........

דדשששששששששששש

ב ג י ל ך ??? חוץ מזה מישהו פעם אמר לי שאצל גברים , לא חשוב הגיל , חשוב התרגיל . והכי חשוב זה , ה כ ו ו נ ו ת , כן רק הכוונות הטובות כמובן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר