רק אל תגידו שלא קרה לכם אף פעם

תוכניות לחוד . ומעשים לחוד, שעת בוקר מוקדמת , אני יוצאת לעבודה , יופי אקדים היום, יש לי המון להספיק. כבר מוכנה , זהו יצאתי לדרך , יהיה לי שעה של שקט , אספיק לעבור על כל הניירת נכנסת לבניין , שוד ושבר. כפתור המעלית הוא כאילו לא שומע את תחינתי הוא יצא לפגרה . לא לא נדלק האור , שוב לוחצת , לא אור ולא נעליים. לאחר כמס' דק' של בהייה , סוף סוף ירד לי האסימון , "אהה ה ב נ ת י " ------ה -מ -ע- ל- י -ת ------ מ- ק- ו -ל -ק -ל- ת !! כן, יש ביררה ? אני עולה ברגל , כן , את כל חמש הקומות! בקומה השניה אני מאבדת את הנשימה את הקומה הרביעית, אני כבר עולה בזחילה את החמישית אני עולה על אוטומט , רק מכוח האנרציה הרגליים כואבות , הראש מתפוצץ, ויש לי בחילה . מגיעה למשרד באיחור אלגנטי של כמעט שעה אני עצבנית , לא כדאי לאף אחד להיות המטרה שלי היום במובן שאחראי האחזקה בביניין הוא מטרה טובה . צעקתי עליו , והבטחתי לו הבטחות של "ערסית מצויה" יאמר לזכותו , שהוא פשוט שתק. תגידו , מי החכם שאמר שפעילות גופנית זה בריא ?

חחחחחח היישה

איזה פיספוס .... שעה הלכתה לך לאיבוד???????... ועוד בעילה עד לקומה המי יודע כמה ??????????????.. לא היתי מותרת ולא היתי רק צועקת אלה את ראושו שוברת של איש האחזקה . שחסר לאבא שלו שלא היה שותק ומעז להגיב לך ,חחחחחחחחח תגיד היישה אם כל תוכניותינו היו מתממשות ונעשות כפי שאנו קובעים היה מה זה משעמם ...... פעילות גופנית מועילה לבראיות אבל מערכת העצבים לא נכללת בסל הבריאות לכן אינה משפיעה על מערכת . אלה עם תארגני כמה הפגנות מחאה ואולי אחרי ישיבת ועדת הביראות יחליטו להכניס גם את מערכת העצבים להפשעתה של הפעילות הגופנית . המשך יום נעים לך ולכולם ובלי תוכניות הכל ספונטני רגיש רך וענים

לא סיפרתי את הפואנטה

ה- מ - ע - ל - י - ת עדיין "בשביתה" כל היום אנחנו כלואים בביניין. לא מקנאה בשליחים שהזמנו , כל אחד והדרישות שלו . איזה מזל שללכת הביתה זה בירידה. אני כבר הודעתי, אם זה לא יתוקן עוד היום . מחר, אני לא באה לעבודה . ======= אם התוכניות שלי היו יוצאות לפועל סביר להניח שהייתי מספיקה יותר, מחייכת יותר , רגועה יותר . ושטויות ,תמיד הייתי מוצאת מישהו או משהו להתבדח על חשבונו . שאני אשתעמם?????

תוכניות לחוד . ומעשים לחוד, שעת בוקר מוקדמת , אני יוצאת לעבודה , יופי אקדים היום, יש לי המון להספיק. כבר מוכנה , זהו יצאתי לדרך , יהיה לי שעה של שקט , אספיק לעבור על כל הניירת נכנסת לבניין , שוד ושבר. כפתור המעלית הוא כאילו לא שומע את תחינתי הוא יצא לפגרה . לא לא נדלק האור , שוב לוחצת , לא אור ולא נעליים. לאחר כמס' דק' של בהייה , סוף סוף ירד לי האסימון , "אהה ה ב נ ת י " ------ה -מ -ע- ל- י -ת ------ מ- ק- ו -ל -ק -ל- ת !! כן, יש ביררה ? אני עולה ברגל , כן , את כל חמש הקומות! בקומה השניה אני מאבדת את הנשימה את הקומה הרביעית, אני כבר עולה בזחילה את החמישית אני עולה על אוטומט , רק מכוח האנרציה הרגליים כואבות , הראש מתפוצץ, ויש לי בחילה . מגיעה למשרד באיחור אלגנטי של כמעט שעה אני עצבנית , לא כדאי לאף אחד להיות המטרה שלי היום במובן שאחראי האחזקה בביניין הוא מטרה טובה . צעקתי עליו , והבטחתי לו הבטחות של "ערסית מצויה" יאמר לזכותו , שהוא פשוט שתק. תגידו , מי החכם שאמר שפעילות גופנית זה בריא ?

היאש חביבה , חחחחחחחחחחחחחח

אני לא משתתפת פה בפורום , אבל אני מאוד נהינת לקרוא אותך, יש לך זווית מאוד מיוחדת להסתכל על החיים . ישר כוח , שתמיד תצחקי ותצחיקי.

תודה לך מלי

ה ס מ ק ת אותי עכשיו

הוי היששהההההה מה היינו עושים בלעדייך

כל יום ופסוקו של יום שלך האם אלו מעשה כשפים אני מקווה שהיפסקת להיתנשף אחרת בני ביתך ימצאו תואנה להוציאך לחצר למיפגש עם שכנתך "האהובה". אני מאושר היום שבעתיים ילדי חזרו מחו"ל אמש,היתברר לי שלא משנה מה יהיה גילם תמיד אתגעגע אל ילדי.... המשך ערב נעים ומהנה ל..כ...ו...ל...ם

ילדים זה שימחה...

קודם כל ברוכים השבים . ילדים תמיד ישארו "הילדים" שלנו . אפילו אם אנחנו בני 80 והם בני 50 ==== מעשי כשפים?? מה לא סיפרו לך ? אני ה מ כ ש פ ה !! בכבודה ובעצמה חחחחחחחחח

הי סמי

רק עכשיו אתה מגלה שלידים אין גיל הם יהיו תמיד ילדים .........גם כשיהיו נשואים ועם נכדיך . הורי מתיחסים אלי ............כאילו רק אתמול נודלתי ברוכים השבים הביתה

ילדים זה שימחה...

קודם כל ברוכים השבים . ילדים תמיד ישארו "הילדים" שלנו . אפילו אם אנחנו בני 80 והם בני 50 ==== מעשי כשפים?? מה לא סיפרו לך ? אני ה מ כ ש פ ה !! בכבודה ובעצמה חחחחחחחחח

דרומית והיישה ערב טוב...

אתן באמת צמד חמד עניתן ביחד ובירכתם את שובם של ילדי רוב תודות והמשיכו להיות חביבות ומשעשעות חחחחחח

היישה

חחחחחחחח הלואי על כולם חכשפות שכמוך חחחחחחחחחחחח זה מה שקוראים מכשפה חיובית (כמו מחשבה חיובית )

כל יום ופסוקו של יום שלך האם אלו מעשה כשפים אני מקווה שהיפסקת להיתנשף אחרת בני ביתך ימצאו תואנה להוציאך לחצר למיפגש עם שכנתך "האהובה". אני מאושר היום שבעתיים ילדי חזרו מחו"ל אמש,היתברר לי שלא משנה מה יהיה גילם תמיד אתגעגע אל ילדי.... המשך ערב נעים ומהנה ל..כ...ו...ל...ם

סמי אני מבינה את געגועיך לילדים...

בני כבר 4 שנים בישראל ואני כמעט לא מחזיקה מעמד מביקור לביקור....ולא משנה בן כמה הוא הוא תמיד יהיה חלק ממני כמה שאני מנסה לתת לו ללכת.....

יש לך חוש הומור וראית הדברים....נהדר

חבל שאת לא יכולה לראות את הצחוק שלי...אבל אני כל כך מבינה אותך..אני עובדת בקומה שלישית בבית חהולים וקולגים שואלים למה את לא עולה במדרגות???זה בריא!!! ואני שואלת לפעמים את אותה שאלה מי המציא את זה? אני נוסעת במעלית!! ליבי ליבי לך שהמעלית מקולקלת... אנחנו ממש תלויים בטכנולוגיה תארי לך שהמחשב יאלם דום מה נעשה??? או מה אעשה אני שכל כך התרגלתי לפורום שלנו??

הי סמי

רק עכשיו אתה מגלה שלידים אין גיל הם יהיו תמיד ילדים .........גם כשיהיו נשואים ועם נכדיך . הורי מתיחסים אלי ............כאילו רק אתמול נודלתי ברוכים השבים הביתה

הי דרומית יקרה מה שלומך

אני יודעת שזה מעצבן כשההורים חושבים שאנחנו ילדים אבל מה הייתי נותנת שאימי תהיה שוב בחיים ותתנהג אלי כאילו הייתי ילדה. היא מאד חסרה לי למרות גילי....

היישה

חחחחחחחח הלואי על כולם חכשפות שכמוך חחחחחחחחחחחח זה מה שקוראים מכשפה חיובית (כמו מחשבה חיובית )

יש מכשפות שעסקו בתורת הצמחים והרפואה הטבעית

והיו נשים מאד מאד חכמות בכל תחומי החיים אז היום מכשפה זו לא מילה רעה!!!!!

סמי , שמחה בשמחתך

גם כשיגיעו לגיל 90 הם תמיד ישארו "הילדים " ......
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר