יום הזכרון לחללי צה"ל... הרהורים ורגשות

יום הזכרון הקרב ובא, מה הוא מעורר בך ???

חשוב ...

עוד התייחסות ועוד תגובה ישמרו נושא זה החשוב לכולנו בראש הרשימה.

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

מעורר בי מחשבות נוגים על אנשים רבים שהכרתי שאינם עוד אתנו ,אנשים שיכלו להיות היום איתנו ,לבנות חיים משלהם להקים משפחה להביא ילדים יקירם שלחמו שלחמו ונפלו כדי שאנחנו נשיך לשרוד(וזאת לא קלישאה ) יום הזיכרון ,שכל שנה כשהוא מגיע אני שואלת את עצמי עד מתי האובדם ? עד מתי המאבק על השקט שלנו במדינה ?

ועוד באותו עניין...

דרומית, על התייחסותך תודה. יו...זה, 21, שרגא ושאר החבורה, אשמח אם גם בעניין זה תתרמו אמירה. ושוב, מראש תודה.

לצערי יום הזכרון לחללים

הוא גם זיכרון אישי פרטי כואב ולא נמוג ! היה לי בן דוד שכל ילדותינו ביחד בילינו , עלם חמודות חכם בישן שבצבא לגבר הפך קצין מוצלח ואהוב כך אמרו... אז מה אם בני דודים אתם תראו בסוף אתם מתחתנים כך כולם חשבו הוא הבין אותי בלי מילים צחקנו ביחד מאותם דברים וכשהייתי עצובה תמיד אצלו מצאתי נחמה הוא הבוגר והרציני ואני הילדה והשטוטניקית הוא המורה אני התלמידה למרות שגדול היה ממני רק בשנה ואז בא האסון ויש פינה בליבי שלא מוצאת נחמה כשטוב לי או רע בלי משים מיד לטלפון אני רצה אותו לשתף אני צריכה...... ותיכף באה ההכרה ואין נחמה !!!

יום הזיכרון

אכן יום עצוב הוא לכולנו,גם אם לא נפגענו אישית ,יש איזה מכר או בן כיתה שלצערנו שילם את מחיר החרות והניצחון,ובזכותם אנו חיים במדינתו.הלוואי שנדע להעריך את היות לנו מדינה ונחיה בה בשלום ביננו ובין שכננו אמן כן יהי רצון

21 חביבה

לפעמים דווקא לתחושת החסר, כדרך ההנצחה יש משמעות רבה ומסר. מאחלת לך שמעתה, לא תדעי עוד צער ופרידה.

יום הזיכרון

אכן יום עצוב הוא לכולנו,גם אם לא נפגענו אישית ,יש איזה מכר או בן כיתה שלצערנו שילם את מחיר החרות והניצחון,ובזכותם אנו חיים במדינתו.הלוואי שנדע להעריך את היות לנו מדינה ונחיה בה בשלום ביננו ובין שכננו אמן כן יהי רצון

אמן.

לצערי יום הזכרון לחללים

הוא גם זיכרון אישי פרטי כואב ולא נמוג ! היה לי בן דוד שכל ילדותינו ביחד בילינו , עלם חמודות חכם בישן שבצבא לגבר הפך קצין מוצלח ואהוב כך אמרו... אז מה אם בני דודים אתם תראו בסוף אתם מתחתנים כך כולם חשבו הוא הבין אותי בלי מילים צחקנו ביחד מאותם דברים וכשהייתי עצובה תמיד אצלו מצאתי נחמה הוא הבוגר והרציני ואני הילדה והשטוטניקית הוא המורה אני התלמידה למרות שגדול היה ממני רק בשנה ואז בא האסון ויש פינה בליבי שלא מוצאת נחמה כשטוב לי או רע בלי משים מיד לטלפון אני רצה אותו לשתף אני צריכה...... ותיכף באה ההכרה ואין נחמה !!!

אחד הנערים מאת נתן יונתו

היה הנער אור התום.עינו יפות ושואלות ומאירות את סוד-חייו כליל -ירח בחולות . עם החגור והעופרת אל הדיונות בא קולו. שתקו רעיו ככוכבים בכבות חיו הרוננים. אבל קברי הנערים יהיו תמיד רעננים.באוהבים אל עפרו כאילני-בכות שחים אף ציפורי השיר שותקות בין ענפיהם הנמוכים ישנם שירים שעם הזמן הופכים לאט -לאט לבכי הולך יגע אל היםמסע עצוב של עננים. אבל קברי -הנערים יהיו תמיד רעננים. לזכרם

שוב ושוב קראתי,

ובכל פעם מחדש התרגשתי.

כל כך מבינה,,,,,,,,,,,,

אותך בתקופה זאת רק רציתי לאמר ''אני איתך'' קחי חיבוק יחפה בחוף

מאחלת לכולם/ן סופשבוע נפלא...

ומקווה כי בימים אלה יהיה נושא זה בראש הרשימה.

איתכם הסליחה...

על שאת הנושא הזה אני שוב ושוב מעלה. אומנם אישית יום הזכרון אינו קשור אלי בקרבה ישירה, אך לדעתי ראוי לכולנו כי עד החג... נעלה נושא זה לראש הרשימה, וזה אפשרי רק אם כל אחד מאיתנו יתרום בנושא זה התייחסות ואמירה. הרי זה המעט שאנו כאן בפורום יכולים, להקדיש באלה הימים לכל מי שבזכותם אנו במדינה שלנו חיים.

באמת מה הוא מעורר בנו??

למרות ההרגשה... אף פעם לא התייחסתי מה הוא מעורר בני. אני כאוב... ואחר כך שמח... אני בצער... ואחר כך שמח... אני זוכר... ולא שוכח. תגידי מה את אומרת על הצירוף הדבקות של - הכאב ביום הזכרון, לשמחה ביום העצמאות. איך זה נראה? איך זה מתקבל? האם טוב שזה כך?

א. מכבדת את התייחסותך. ב...

נדהמת משאלתך... משום שממש ממש לפני כדקה שאלתי בפורום אחר... אב שכול את אותה שאלה. ואף ציינתי שזו השאלה מטרידה אותי שוב ושוב מידי שנה. אגב, מהי דעתך ומה דעת החבורה ??? איני יודעת אם מותר כאן להזכיר את הפורום בו נשאלה השאלה ובו הנושא נדון וכנראה גם ידון בהרחבה, לכן, למקרה והדבר יגרור מחיקה, אציין אותו מיד בתגובה נפרדה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר