סבתא שכזאת.......

אני מזה חודשיים נמצאת אצל בתי ונכדותיי באנגליה וחוזרת רק בשבוע הבא. מן הסתם עם שברון לב קל. אני סבתא די מפוכחת צעירה ברוחי ונפשי ואני לא מכורה. אחרי הכל יש חיים מלבד הילדים שאינם נגמרים והנכדים שיכולים להיות מאד דביקים. אבל מקסימים וגם פה יש עבודה של להציב גבולות. בסך הכל אני נהנית חבל שהם גרים בחו"ל והמינון נמוך, אבל אני באה הנה וגם הם באים אלי בעוד חודשיים כך שיש קשר טוב.אני רק רוצה לחדד את הנקודה של פעם והיום וזה שונה ב180 מעלות. היום הם דעתנים שזה מדהים נכדתי בת ה3 מדברת 2 שפות שרה ב3 שפות עומדת על שלה ויודעת מה טוב בשבילה. פשוט זה לא אותם זכרונות שלי היו מהסבתא.היום קונים להם מתנה והם בקושי פותחים אותה ופעם זה היתה משאת נפש לקבל מתנה ותשומי.

בעצם נשמע די נחמד - הגעגועים לנכדים רק מגדילים את השמחה כשפוגשים אחרי תקופה - וגם לא משתמשים בך

כבייבי-סיטר לעיתים ואת לא נאלצת להתחמק בכל מיני תירוצים. וזה שהיום ילדים יודעים יותר, מפותחים יותר ובוגרים יותר מפעם בהחלט יכול להיות אולי כל דור מתפתח ומתבגר בגיל צעיר יותר מהדור שלפניו שזה די נחמד רק שלא יקרה מצב שעוד בהיותם ברחם אימם הם יתחילו לבעוט שהם רוצים מחשב ומכונית וידרשו טיול לחו"ל וזה היה לגמרי בצחוק אבל כנראה שתמיד כך יהיה שכל דור יהיה חכם ומפותח יותר מהדור הקודם. ואני מבינה שבסך הכל את שמחה שיש לך נכדים נחמדים וחכמים ואם הם לא מתהלבים במיוחד ממתנות אז עוד יותר טוב בפעם הבאה תביאי רק עצמך - צאי איתם לטייל וכשהם יתרגלו שלא כל יום מקבלים מתנה אז כשסוף סוף מישהו יתן להם תשורה אם יודו בשמחה. טוב, נראה לי שמיציתי את עצמי בנושא שתהיה לך נסיעה טובה בחזרה ותנצלי כל דקה של שמחה בתור סבתא מארץ רחוקה. ושיהיה לך רק טוב ונעים לכל החיים.

כיפה....מעניין איך אנחנו נהיה כסבתות?

שבת מקסימה לך אדומה אחת

תודה סוכריה - שבת נפלאה גם לך סוכריה - לאן נעלמת?

מקוה שאת נהנית מהחיים ושהעצבות עזבה לטובה ימים יפים ונעימים. שבת מקסימה וקרירה שתהיה לך סוכריה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים - סלון שיחות
בחר
בחר