ליאורה,

נדמה לי שאני חייבת לך התנצלות. נדמה לי שפישלתי עם המתכון לעוגת הדבש ונתתי לך כמויות לא נכונות. בכל מקרה, תתעלמי. אני אתקן את המעוות באחרת. והיות והבנתי שאת עוברת דירה, אולי תהיה זו מנחתי לך לחנוכת הבית החדש...

עכשו נזכרת אלה?

מת לראות את הפרצוף שלה שהאורחים נחנקים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי אני מתגלגלת כאן מצחוק............. רק תזהר שאתה לא תהיה בין הנחנקים!!!

ליאורה,

נדמה לי שאני חייבת לך התנצלות. נדמה לי שפישלתי עם המתכון לעוגת הדבש ונתתי לך כמויות לא נכונות. בכל מקרה, תתעלמי. אני אתקן את המעוות באחרת. והיות והבנתי שאת עוברת דירה, אולי תהיה זו מנחתי לך לחנוכת הבית החדש...

מזל!!

לא הכנתי את עוגת הדבש!! עדיין! בשמחה..נקבל עוגת דבש אבל.. עם הכמויות הנכונות שחלילה לא נחנוק את XR ידידינו...

עכשו נזכרת אלה?

מת לראות את הפרצוף שלה שהאורחים נחנקים

עכשיו

ירד האסימון. וכבר קרה שאורחים נחנקו בגלל כמויות לא נכונות. טעיתי פעם, אי אז בימים שעוד חשבתי שהכל צריך להכין לבד, בכמות של חמאה בסופגניות, הכפלתי את הכמות והאכלתי את כל האורחים שלי בסופגניות משומנות להפליא... מנסיון, האורחים בהחלט נחנקים...

אבל מה שנחמד בכל הסיפור

זה שלא משנה כמה האוכל יצא מגעיל/מתוק מדי/חמוץ מדי אורחים אף פעם לא יגידו. הם יחנקו אבל יחייכו בשקט (בעודם מנסים לבלוע את הביס האחרון בצירוף תפילה חרישית) ויאמרו "פשוט נהדר".

את לא מכירה את האורחים שלי

הם נחנקו, קיטרו, ואני בשיא החוצפה, היות ולקחתי את המתכון מחברתי שהיתה ונכחה עוד "האשמתי" אותה במתכון לא מוצלח, והיו המון צחוקים, וכמובן שלמחרת, כשעליתי על הטעות, היה סבב טלפונים חוזר והכאה על חטא, ופיצוי, והכל חזר על מקומו בשלום. אגב, מאז למדתי שלא כל דבר חייבים להתעקש ולהכין לבד...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי אני מתגלגלת כאן מצחוק............. רק תזהר שאתה לא תהיה בין הנחנקים!!!

מה שבטוח..

אתפוש איזו שאוורמה טובה לפני שאגיע... במתכון המדהים לעוגת הגבינה ששלחתי לך,,,,, הכמויות נכונות

השתכללנו מאז, למדנו, התמעטו הפשלות...

ניפגש אצל ליאורה

תביאי הוכחות........

אין בעיה, בכבוד, עלי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים - סלון שיחות
בחר
בחר