"געגועים לחיבוקים חמים.."

חיבוקים חינם http://www.notes.co.il/carmel/23692.asp?p=0 נכון מקסים? אם הייתי רואה אותו ברחוב, אין לי ספק שהייתי חושבת שהבנדם מג'נון..

הזוי לגמרי

כשאת רואה את הרעיון שמאחור זה פתאום נראה נחמד ותמים לגמרי אבל גם אני הייתי נרתעת אם הייתי רואה את זה ברחוב.. מצד אחד הם די התפלאו למה אנשים התרחקו - הרי מדובר סה"כ בחיבוק, אבל מצד שני נדיר למדי למצוא היום אנשים שרוצים להעניק בלי לקבל דבר בתמורה, לא?

כן..

זה נדיר למצוא היום אנשים שרוצים להעניק בלי לקבל.. אבל פה, לא זה העניין. אני חושבת שהרתיעה שלנו היא מהחיבוק עצמו. סה"כ חיבוק הוא אינטימי משהו.. אנחנו לא מעניקים אותו לכל דורש.. בכל אופן, עכשיו לא ניבהל אם נראה דבר כזה ברחוב.. והנה עולה עוד שאלה.. עכשיו, אחרי שאנחנו כבר מכירים את השיגעון, אם תראי אותו ברחוב..תחבקי אותו? עדיין אני חושבת שאני לא.

כמו שאמרת

החיבוק באמת זה אקט די אינטימי (בשביל להעניק אותו לאדם זר). ולא, הבחורצ'יק הזה לא יקבל ממני לא חיבוקים ולא נשיקות - אני חושבת שיש לי מספיק בבית.. :) ת'אמת? עם כל השגעונות שיש היום אפילו שטויות כאלו פחות מפתיעות אותי... כל יום קם מישהו עם ג'וק חדש

ליאורה אני אחבק אותך

האם תחזירי לי חיבוק

בהנחה שאני מכירה אותך ו...

שאת נחמדה.. אז.. כן. למה לא? בינתיים, קחי לך אחד וירטואלי. גם משהו בימינו..

תודה ליאורה

הכי כיף זה שמישהו מחבק. סתם מחבק, מאמץ אל ליבו. בלי לרצות כלום בתמורה. סתם הרגשה נפלאה חמימות כזאת שעוטפת ונוסכת תחושת בטחון. אז אני מעניקה לך גם אחד בחזרה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים - סלון שיחות
בחר
בחר