אתמול..

בלי הכנה ובתוך ים של חלומות שאין להם מקום או קשר לכלום, היא הבליחה פתאום. הזיתי אותה לשנייה או שתיים, היא חייכה אלי לרגע ונעלמה. שנייה או שתים, אבל היום כל היום לא יכולתי להפסיק לחשוב עליה. ============== געגועים מרומים זורמים בשעון, החול מתרוקן לאיטו. וכמה שאהבתי אני מתרוקן בזמן קצוב בעיתו הנה נגמר.. זהו עבר. גרגרים אחרונים במסע אחרון אני מרוקן את עצמי זהו עבר, כלום לא נשאר שכחתי עכשיו את הכל אבל כל חיוך, זכרון ומבט "הופך" שוב את השעון, הופך אותי מחדש ממלא וטוען את ה"כ"חול

על זה נאמר

החיים לא נמדדים לפי מספר הנשימות שאתה לוקח ,אלא על פי מספר הפעמים בהם החסרת נשימה. לא חשוב אם יש לנו כרגע בני זוג או לא,בדיוק מחשבות כאלה מוסיפות תבלינים לחיים. לכל אחד נעים לדעת שמישהו חושב עליו ולו לרגע קט באופן שתארת. לפעמים זה מספיק כדי למלא מצברים להרבה זמן.

אבל למה ??

למה שעון חול ? סיכמנו על מטוטלת , לא ?

על זה נאמר

החיים לא נמדדים לפי מספר הנשימות שאתה לוקח ,אלא על פי מספר הפעמים בהם החסרת נשימה. לא חשוב אם יש לנו כרגע בני זוג או לא,בדיוק מחשבות כאלה מוסיפות תבלינים לחיים. לכל אחד נעים לדעת שמישהו חושב עליו ולו לרגע קט באופן שתארת. לפעמים זה מספיק כדי למלא מצברים להרבה זמן.

כמה נכון

אהבתי "החיים לא נמדדים לפי מספר הנשימות שאתה לוקח , אלא על פי מספר הפעמים בהם החסרת נשימה"

אבל למה ??

למה שעון חול ? סיכמנו על מטוטלת , לא ?

יה מופה..

תזהרי שאני לא אטלטל אותך..

כמה נכון

אהבתי "החיים לא נמדדים לפי מספר הנשימות שאתה לוקח , אלא על פי מספר הפעמים בהם החסרת נשימה"

כמה מפתיע

איך הקישקשתא הזו, קלעה בול. ואת.. [תזכירי לי מי את ?! ]

בטח מפתיע מאוד מפתיע

איך שכחת? איך? אני זו שבגללה אתה לא ישן טוב בלילות.. שכחת?! יש לי חוב של 200 ש"ח אצלך!!! בכל אופן אפשר לארגן שוב איזו פגישה ואולי יתמזל מזלי ותוותר לי על החוב

מותק שלי, שוב בעיות הבנה ?

אם ניפגש תהיי חייבת לי 700 ! כן כפרה, אני גובה 500 לפגישה רגילה, 900 אם אני מרשה ללקוחה לחלום עלי ובשביל 1500, [אם אני במצב רוח ממש ממש נחמד] אני נותן לך לעשות לי סבוב על הקרחת.

מממ... יש פה משהו מעניין. סתמית-

שמעתי פעם שאת המתורגמנית פה. את יכולה להסביר מה בדיוק ליאורה עושה בפגישה שהיא מאמינה ששווה וויתור על כמה מאות שקלים?

אם ניפגש תהיי חייבת לי 700 ! כן כפרה, אני גובה 500 לפגישה רגילה, 900 אם אני מרשה ללקוחה לחלום עלי ובשביל 1500, [אם אני במצב רוח ממש ממש נחמד] אני נותן לך לעשות לי סבוב על הקרחת.

לא הבנתי מכל הסיפור

מה עם הקירח? בעצם הקירח היה של מישהו אחר..

שמעתי פעם שאת המתורגמנית פה. את יכולה להסביר מה בדיוק ליאורה עושה בפגישה שהיא מאמינה ששווה וויתור על כמה מאות שקלים?

סתמית? ססתתתמממיתתת???

מה? מהההההההההההההה?

לא אמרו לך ששירותי התרגום שלי נסגרו עקב מעבר לצרפת??

לא הבנתי מכל הסיפור

מה עם הקירח? בעצם הקירח היה של מישהו אחר..

הקירח בעל העין האחת

לאחרונה נראה מטייל בשינקין, חבוש צילינדר ועונד פפיון שחרחר. הוא מוסר לך ד"ש חמה . [כן כפרה, הוא עדיין "מגהק" לפעמים] :)

קישקשתא בואי הנה

למה תרגום ? לא חבל על הכסף? למה לא תשאלי אותה ישירות??

א. אני לא מותק

סתם מתוקה ב. לא יודעת מה.. ו- ג.כמה אמרת שווה הקרחת? 1500? הולך. מתי?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים - סלון שיחות
בחר
בחר